Zasto "Krstarica" zatvara sve teme vezane za Jevreje?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sima Nemac

Domaćin
Poruka
3.194
Pre neki dan, sam postavio oko 8 postova, za redom, u vezi teme - Kultne licnosti Adolf Hitler i dobio sam "opomenu" za sirenje antisemitizma!?
Ceo text je prenet sa site-a www.phpbbplanet.com

Link
http://www.phpbbplanet.com/library/...764960f9d20c4440d56947f6f5309a&mforum=library

Sada vidim da je jos jedna tema - Zasto ljudi ne vole Jevreje?, zatvorena!

Da nije mozda direktor Krstarice, Jevrejin?

Pogledajte druge teme, tipa Srbi i Hrvati. Kakve se tu reci razmenjuju, trebalo bi sve ucesnike kazniti za psovke, rasnu netrpeljivost itd.

Zato ovim putem, zelim da "Krstarica" dozvoli nama korisnicima, da razmenimo misljenje na temu "Jevreja" i da se cuje neka druga istina.

P.S. Da se razumemo, nemam nista protiv Jevreja niti protiv bilo koje nacije!
 
Pre neki dan, sam postavio oko 8 postova, za redom, u vezi teme - Kultne licnosti Adolf Hitler i dobio sam "opomenu" za sirenje antisemitizma!?
Ceo text je prenet sa site-a www.phpbbplanet.com

Link
http://www.phpbbplanet.com/library/...764960f9d20c4440d56947f6f5309a&mforum=library

Sada vidim da je jos jedna tema - Zasto ljudi ne vole Jevreje?, zatvorena!

Da nije mozda direktor Krstarice, Jevrejin?

Pogledajte druge teme, tipa Srbi i Hrvati. Kakve se tu reci razmenjuju, trebalo bi sve ucesnike kazniti za psovke, rasnu netrpeljivost itd.

Zato ovim putem, zelim da "Krstarica" dozvoli nama korisnicima, da razmenimo misljenje na temu "Jevreja" i da se cuje neka druga istina.

P.S. Da se razumemo, nemam nista protiv Jevreja niti protiv bilo koje nacije!

Zato sto imamo mnogo dobre moderatore,ziveli moderatori,zivela ljudska prava LDP i Evropa.:mrgreen:
 
Pre neki dan, sam postavio oko 8 postova, za redom, u vezi teme - Kultne licnosti Adolf Hitler i dobio sam "opomenu" za sirenje antisemitizma!?
Ceo text je prenet sa site-a www.phpbbplanet.com

Link
http://www.phpbbplanet.com/library/...764960f9d20c4440d56947f6f5309a&mforum=library

Sada vidim da je jos jedna tema - Zasto ljudi ne vole Jevreje?, zatvorena!

Da nije mozda direktor Krstarice, Jevrejin?

Pogledajte druge teme, tipa Srbi i Hrvati. Kakve se tu reci razmenjuju, trebalo bi sve ucesnike kazniti za psovke, rasnu netrpeljivost itd.

Zato ovim putem, zelim da "Krstarica" dozvoli nama korisnicima, da razmenimo misljenje na temu "Jevreja" i da se cuje neka druga istina.

P.S. Da se razumemo, nemam nista protiv Jevreja niti protiv bilo koje nacije!

Strasno, braticu. Doslo neko posrano vreme da ne mozes vise kao covek da kazes nista protiv jesha i gana. kakav je ovo usrani svet?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top