Sima Nemac
Domaćin
- Poruka
- 3.194
Pre neki dan, sam postavio oko 8 postova, za redom, u vezi teme - Kultne licnosti Adolf Hitler i dobio sam "opomenu" za sirenje antisemitizma!?
Ceo text je prenet sa site-a www.phpbbplanet.com
Link
http://www.phpbbplanet.com/library/...764960f9d20c4440d56947f6f5309a&mforum=library
Sada vidim da je jos jedna tema - Zasto ljudi ne vole Jevreje?, zatvorena!
Da nije mozda direktor Krstarice, Jevrejin?
Pogledajte druge teme, tipa Srbi i Hrvati. Kakve se tu reci razmenjuju, trebalo bi sve ucesnike kazniti za psovke, rasnu netrpeljivost itd.
Zato ovim putem, zelim da "Krstarica" dozvoli nama korisnicima, da razmenimo misljenje na temu "Jevreja" i da se cuje neka druga istina.
P.S. Da se razumemo, nemam nista protiv Jevreja niti protiv bilo koje nacije!
Ceo text je prenet sa site-a www.phpbbplanet.com
Link
http://www.phpbbplanet.com/library/...764960f9d20c4440d56947f6f5309a&mforum=library
Sada vidim da je jos jedna tema - Zasto ljudi ne vole Jevreje?, zatvorena!
Da nije mozda direktor Krstarice, Jevrejin?
Pogledajte druge teme, tipa Srbi i Hrvati. Kakve se tu reci razmenjuju, trebalo bi sve ucesnike kazniti za psovke, rasnu netrpeljivost itd.
Zato ovim putem, zelim da "Krstarica" dozvoli nama korisnicima, da razmenimo misljenje na temu "Jevreja" i da se cuje neka druga istina.
P.S. Da se razumemo, nemam nista protiv Jevreja niti protiv bilo koje nacije!







