Quantcast

Zasto kaze.....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.370
..."Pisite slobodno na forumu!"
Kad meni od 20 poruka moderacija 10 obrise iako u njima nema nikakvih uvreda vec samo misljanje koje se ne slaze sa necijim od moderatora....
Ili se drzite vaseg "Pisite slobodno na forumu....."· ili to izbrisite.

georgejune

Starosedelac
Poruka
151.859
Besmisleno je uredjivanje foruma ,brisanje i ispravljanje poruka ako se odnosi na odgovor na temu, previse se i licno tripuje i svojata forum pa se ne moze objektivno moderisati,kao neko je negde video kako se neko nekom obrati ,pa ide i na svakom pdfu ga progoni licno

Born To Be Wild

Primećen član
Poruka
769
Cenim da nikad nisi bio ni na jednom forumu osim ovog
Nije ovo najslobodnije
Počev od cenzure, ne možeš da napišeš kurас I рička, o kojoj slobodi pričamo
Spisak blokiranih i neprikladnih reci je normalna stvar u podesavanju opcija foruma. To nema veze sa modom .
Radi se o tome da mozes da pises skoro svasta i skoro inkognito, dok nije pukao tor.

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
203.374
..."Pisite slobodno na forumu!"
Kad meni od 20 poruka moderacija 10 obrise iako u njima nema nikakvih uvreda vec samo misljanje koje se ne slaze sa necijim od moderatora....
Ili se drzite vaseg "Pisite slobodno na forumu....."· ili to izbrisite.
O ovome smo razgovarali na pp i objasnila sam ti, ali ne vredi ti pricati ili nisi citao :)

..na ljisu na temi fotografije forumasa i forumasica poceo si da kacis stihove
mod ti je dozvolio dva ili tri stiha cini mi se, ali ti si i dalje nastavio,iako su pocele negativne reakcije , pa sam te ja zamolila da to vise ne radis i prestao si ,ali si dosao ovde i otvorio temu o slobodi pisanja ,koja je usput receno puna neistina ,sto nije lepo

tema se zakljucava

tab503

Legenda
Administrator
Poruka
51.358
Cenim da nikad nisi bio ni na jednom forumu osim ovog
Nije ovo najslobodnije
Počev od cenzure, ne možeš da napišeš kurас I рička, o kojoj slobodi pričamo
ako cemo realno..forum se dobija sa vec unapred izdefinisanim stranim probmeaticnim recima koje se samo posle prevode..tako da nisi u pravu..na stranim forumima je cenzura jos veca..a i na nasim drugim forumima..uostalom ti bar to treba da znas :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.