srbijadamus Primećen član Poruka 661 07.03.2011. u 11:00 - Zašto je zatvoren podforu posao i novac ? #1 Zašto je zatvoren ovaj podforum ?
A Azathoth Veoma poznat Poruka 13.267 07.03.2011. u 11:03 - Zašto je zatvoren podforu posao i novac ? #2 Zato što nema ni posla ni novca. Ako ti se otvaraju teme o njima imaš podforum ''Natprirodne pojave i misterije''.
Zato što nema ni posla ni novca. Ako ti se otvaraju teme o njima imaš podforum ''Natprirodne pojave i misterije''.
dulebass Domaćin Poruka 3.334 07.03.2011. u 11:03 - Zašto je zatvoren podforu posao i novac ? #3 Da bre, gde nam je forum????
ernauton de carmainge Domaćin Banovan Poruka 4.363 07.03.2011. u 11:06 - Zašto je zatvoren podforu posao i novac ? #4 Azathoth: Zato što nema ni posla ni novca. Ako ti se otvaraju teme o njima imaš podforum ''Natprirodne pojave i misterije''. Kliknite za proširenje... Uze mi recenicu sa tastature
Azathoth: Zato što nema ni posla ni novca. Ako ti se otvaraju teme o njima imaš podforum ''Natprirodne pojave i misterije''. Kliknite za proširenje... Uze mi recenicu sa tastature
gost 214153 Poznat Poruka 7.802 07.03.2011. u 11:09 - Zašto je zatvoren podforu posao i novac ? #5 Ако мало боље погледате у горњи леви ћошак видећете пдф Економија.