Zašto je tako teško naći momka podobnog za osnivanje porodice?

Season 2 Liar GIF by SHOWTIME

Kako bre i ti tetka nista da zgrabis ode ti voz

Nece ti biti bolje ako mladim ženama govoriš da su babe i tetke, niti će to izbrisati nepobitnu činjenicu da si: sam, usamljen, neželjen i nepoželjan u radijusu od 3 miliona km, usahlih spermića i bez ikoga da nastavi tvoje prezime, i sve to kao direktna posledica sopstvene zlobe

Nece ti biti bolje ako mladim ženama govoriš da su babe i tetke, niti će to izbrisati nepobitnu činjenicu da si: sam, usamljen, neželjen i nepoželjan u radijusu od 3 miliona km, usahlih spermića i bez ikoga da nastavi tvoje prezime, i sve to kao direktna posledica sopstvene zlobe
Prosečna srpkinja ne može da rodi bez veštačke oplodnje

I to, i nepogode, i glad, i najezde Huna i Mongola. Samo ovaj put nema vise toliko sposobnih da stite🤷
Kao što si rekao, sve to ide u krug. Uglavnom kada se vrednosti pojave kao danas, sva carstva implodiraju sama od sebe zbog tog nemorala i neprirodnih uloga koje se dodeljuju. Kao kada kažeš lavu da bude krokodil. Ne ide.

Bwahaah nesrecna baba nista ne znas o meni ali kopaj dublje

Back