Zašto je tako teško naći momka podobnog za osnivanje porodice?

Можеш ли појаснити овај део?
komunikativnije su. Imaju bolji humor i sarkazam. U duelima kad je romantika i udvaranje brze su na recima i daju lepse odgovore, umeju da zavuku recima nekog. ne kazem da muskarci to ne umeju, kazem da su cure uspesnije u tome. Takodje Devojke su bolje u PR-u ... itd...

komunikativnije su. Imaju bolji humor i sarkazam. U duelima kad je romantika i udvaranje brze su na recima i daju lepse odgovore, umeju da zavuku recima nekog. ne kazem da muskarci to ne umeju, kazem da su cure uspesnije u tome. Takodje Devojke su bolje u PR-u ... itd...
Slazem se s tim se ne mozes nadmetati. Osim ako imas velikog willyja ili si pastuv, izjednaci se. I jos kad se procuje u kraju. Ali nisu svi rodjeni s tim darom😔

Zivim na sat vremena od mora. Govorim 2 svjetska jezika i 1 anticki izumrli. Moja interesovanja, a to su nauka, tehnologija, futurizam i astronomija - to je vama dosadno, nezanimljivo. Da sam barem jednom zavrsio u zatvoru, ili pao sa kilo droge - e to bi vama bilo interesantno.
Vidim ja da je puna Hrvatska takvih, jesi li mozda bio medju prisutnima?
Britanskom pseudofizičaru aplaudirali u Zagrebu
Ne zna se da li ste veci duduci u ljubavi ili nauci. :D

Slazem se s tim se ne mozes nadmetati. Osim ako imas velikog willyja ili si pastuv, izjednaci se. I jos kad se procuje u kraju. Ali nisu svi rodjeni s tim darom😔
Savetujem devojkama da spuste kriterijume jer ne mogu naici na momka koji ce udovoljiti njihovim zahtevima u danasnje vreme. Do 1990 se maltene smatralo figurativno da je muskarac lovac a devojka radi kucne poslove. Ne moze preko noci muskaraca da ostane i lovac i majstor socijalnih vestina.... Moci ce momci u 2060-tim ...

Imam 35 godina. Kucu, stan, dobar posao, kola, platu. Zivim na sat vremena od mora. Govorim 2 svjetska jezika i 1 anticki izumrli. Normalnog sam izgleda, 190cm 100kg, nijesam maneken stvarno.

Po nekim mjerilima i narativima, jelte, ja bi trebao da sam dobra prilika nekome za udaju. Ali sam neozenjen i izgleda se necu zeniti.

Zato sto ovo sto sam naveo - vas zene ne interesuje. Moja interesovanja, a to su nauka, tehnologija, futurizam i astronomija - to je vama dosadno, nezanimljivo. Da sam barem jednom zavrsio u zatvoru, ili pao sa kilo droge - e to bi vama bilo interesantno.

Prema tome ne zasluzujes da te ozenim - niti cu. Ne tebe, nego onu koja se pronadje. A ima vas dosta.

Ostaces "babadjevojka" kako mi to u CG kazemo. A ja cu ostat covjek.
Da si valjao čemu već bi te neka zgrabila ;)

Back