Quantcast

Zasto je Tadic otisao u Dubrovnik i rukovao se sa Tacijem? Da li ga treba uhapsiti?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Тихи

Zaslužan član
Poruka
112.230
Boris Tadic je odlaskom u Dubrovnik izvrsio vise krivicnih dela. Prvo delo lazno predstavljanje drugo delo veleizdaja zemlje. Po meni Tadic je to uradio zato sto se uspanicio zbog smene koju mu spremaju amerikanci u DSu pre svega Djilasem pa je na ovaj nacin hteo da pokaze da je i dalje pouzdani saveznik amerike u izgradnji narkodilerske teroristicke Kosova.

Sobzirom da na ovakvim skupovima Srbiju u inostranstvu predstavljaju iskljucivo predsednik Srbije,premijer i ministar ino poslova a da tadic nije nista od toga TADIC MORA BITI UHAPSEN

STA MISLITE?

Милица

Buduća legenda
Poruka
26.915
Tadićevo rukovanje sa Tačijem,

za koje naravno nikakvog smisla nema opravdanje tipa "iz pristojnosti sam ga vukao za rukav da se okrene kako bismo se rukovali", sa distance od nekoliko dana i u konstelaciji sa događajima koji su usledili tipa Jahjaga: "Spremna sam za Nikolića", Nikolić: "Nikad više neću biti predsednik u Prištini" i da ne nabrajam ova Vučićeva i Dačićeva trčanja po svetu, bukvalno u sekundi pre saopštavanja sastava vlade Srbije,

deluje veoma sinhronizovano sa potezima ostalih političara u Srbiji.

Dijenek

Elita
Poruka
22.021
Boris Tadic je odlaskom u Dubrovnik izvrsio vise krivicnih dela. Prvo delo lazno predstavljanje drugo delo veleizdaja zemlje. Po meni Tadic je to uradio zato sto se uspanicio zbog smene koju mu spremaju amerikanci u DSu pre svega Djilasem pa je na ovaj nacin hteo da pokaze da je i dalje pouzdani saveznik amerike u izgradnji narkodilerske teroristicke Kosova.

Sobzirom da na ovakvim skupovima Srbiju u inostranstvu predstavljaju iskljucivo predsednik Srbije,premijer i ministar ino poslova a da tadic nije nista od toga TADIC MORA BITI UHAPSEN

STA MISLITE?
Како то мислиш, лажног представљања?

Друга ствар, ако је руковање са Тачијем велеиздаја, шта је она продаја српске робе на Косову?

ahajac

Aktivan član
Poruka
1.448

STA MISLITE?

Lazno predstavljanje :eek::eek:.
Sta nije se predstavio kao BT.

Lesandar

Buduća legenda
Poruka
27.934

STA MISLITE?
Ništa on nije uradio što mu nije bilo naređeno da uradi.

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
37.162
Dobar dan Tihi, neki su se vec zabrinuli sto te nema.

Ipak, ova tema ne moz' da opstane, posto je kao vest vec bila.

Nego, preporucujem da se zabrines za Dacicevo sinocno gostovanje na RTS1 u emisiji Rec na rec. Osim sto je izbegavao da odgovori na pitanja oko KiM, za pomenuto rukovanje Tadica sa Tacijem je dao za mene neocekivan komentar. Nije spomenuo ni 't' od teroriste, jedino se zalio na cinjenicu da je Tadic to uradio bez obavestavanja vlade.

Evo i linka, ko hoce da otvori temu
http://www.rts.rs/page/tv/ci/story/17/РТС+1/1138266/Реч+на+реч+-+Ивица+Дачић:+Моја+Влада.html
moze i DL emisije, ko zeli

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.