Zašto je svaki muškarac pomalo i ponekad ženomrzac?

SVAKI muškarac?
Dobro, znači da su žene krive, ako je doslovno svaki muškarac bio nekad povređen od strane žene. Onda ste sve...muškomrziteljke.

Sama si se ovim izlizanim teorijama zakopala :lol:
Sreća pa neću ovo doživeti kao da ste SVE takve.

Sad mi je jasno i koji tip žene me tačno nervira, hvala 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Nigde nisam pomenula SVI muškarci, več ženomrsci. I ne podnose svi isto odbijanje, povređivanje od strane žena.Izlizane teorije možeš naći u svakoj definiciji ŽENOMRZAC : D
 
Ima žena, Nato, na koje ne mogu da se naljutim.
Eto ti kažeš da sam svinja a ja reagujem sa srcetom 🤣❤️
Па нисам рекла да си свиња него да понекад помислим. 😁
А сад и када сретнем те,, женомрсце" приступим им са емпатијом јер су засигурно тешко повређени. Не замерам у суштини.
 
To je rekla i jedna moja prijateljica čije mišljenje veoma cenim. U redu ali zašto je objavio u tom slučaju? Ja napišem pa pocepan. Znači da je ipak "Iskrena pesma" iskrenija nego što većina žena misli 😈
Мислим да је то потреба за избацивањем баш тог осећања које се обично скрива.
Зар ниси никад тако нешто осетио?
Ја као жена јесам. И разумем га зашто је имао потребу да је и објави и олакша душу.
Бар ја то тако видим. Не треба песнике преозбиљно схватати. 😁
 
Мислим да је то потреба за избацивањем баш тог осећања које се обично скрива.
Зар ниси никад тако нешто осетио?
Ја као жена јесам. И разумем га зашто је имао потребу да је и објави и олакша душу.
Бар ја то тако видим. Не треба песнике преозбиљно схватати. 😁
Nisam osetio u toj meri. Jesam i ja pisao javno svašta ali sebe nisam shvatao ozbiljno i plus nije isto kad objavim ja post ili kad pesnik objavi u štampanoj formi. Možda se svetio nekoj određenoj ženi ili jednostavno se tako obratio (jednoj određenoj ženi), doslovno joj objašnjavajući koliko je bila slepa.
Barem ja bih tako uradio da imam takvu poruku (u njegovo vreme).
 
Nisam osetio u toj meri. Jesam i ja pisao javno svašta ali sebe nisam shvatao ozbiljno i plus nije isto kad objavim ja post ili kad pesnik objavi u štampanoj formi. Možda se svetio nekoj određenoj ženi ili jednostavno se tako obratio (jednoj određenoj ženi), doslovno joj objašnjavajući koliko je bila slepa.
Barem ja bih tako uradio da imam takvu poruku (u njegovo vreme).
На прво читање, песма оставља мало горак укус код жена, али реално јесте тако.
Сад, немој да мислиш да су жене слепе, то је прилична заблуда. 😁
То је већ друга тема и опширна.
Суштина је да је само написао истину, али исто је чињеница да он није знао шта она мисли. Верујем да су егал. 😁
То је та,, игра" парења.
 
На прво читање, песма оставља мало горак укус код жена, али реално јесте тако.
Сад, немој да мислиш да су жене слепе, то је прилична заблуда. 😁
То је већ друга тема и опширна.
Суштина је да је само написао истину, али исто је чињеница да он није знао шта она мисли. Верујем да су егал. 😁
То је та,, игра" парења.
Sada ili uopšte? Oto Vajninger je rekao da su "žene glupe zato što veruju u muško zaklinjanje u ljubav".
Hajde da ne budem prostak pa neću da pominjem svu neželjenu decu i iskorišćene devojke, abortuse i druge "posledice uživanja u seksu" što reče tragikomično Sandra Silađev.

"Malo gorak ukus" mora ostaviti kod svake pametne žene.
 
Sada ili uopšte? Oto Vajninger je rekao da su "žene glupe zato što veruju u muško zaklinjanje u ljubav".
Hajde da ne budem prostak pa neću da pominjem svu neželjenu decu i iskorišćene devojke, abortuse i druge "posledice uživanja u seksu" što reče tragikomično Sandra Silađev.

"Malo gorak ukus" mora ostaviti kod svake pametne žene.
Па рекла бих чак да је одувек.Јер свака та ,,преварена" је чула за ,,последице уживања у сексу" и свака је ипак веровала да је она посебна. Ту не може бити само мушка кривица.А не бих то назвала ни глупошћу девојака, мада има и тога, више је неко свесно игнорисање чињеничног стања а то је да мушкарци лажу. :D Кад желе секс, да ме не схвате погрешно.
 
Razne teorije su se iskovale oko toga, a zapravo nema nijednog razloga da gajimo mržnju prema suprotnom polu.
Kao, svaki dečak prođe kroz posesivnu fazu u odnosu na majku i mrzi oca jer ima neko više pravo u odnosu na njega, te dečak omrzne majku jer voli oca i obratno u isto vreme;
To je neka pseudo-frojdovska situacija, Edipova priča na ko zna koji (ne)originalan način po redu; Da dečak mrzi devojčice... dalje neću, jer je uvrnuto prema onome kako je moj profesor psihologije to predstavio.
Te i takve komplekse briše ljubav prema svetu. Kako neki drugi to razumeju i rade, utičemo jedni na druge, odbacujemo nezdrave perspektive..
Shvatamo da su nam sve vreme nametali ono nešto... nasilno su nas okretali na strane da ne znamo gde smo, šta smo.
 
Poslednja izmena:
Nato, svaka ti je zlatna...rec.
U igri parenja ima nekoliko pristupa u zavisnosti od licnosti i cesto neki deo zena igra igru mrznje ( posto igru odredjuju zene), a izmedju mrznje i ljubavi u oba pravca je tanka linija. Spoljnji efekti te igre nekad govore o mrznji, aqli ispod koje se nalazi ocekivanje.
Sa druge strane mnogi nezadovoljni svojim statusom i izborima sami generisu "otuzni" odnos, zbog sablonizacije recnika i samog stava nezainteresovani prosto koriste ono sto im je ponudjeno kao sablon.
Realno, animozitet postoji, jer slabost zenu tera u strah od zavisnosti prema odredjenom muskarcu. A slabost i inace stvara mrznju prema objektu koji ga proizvodi, refleksija je sasvim primerena u verbalnom odnosu.
 

Back
Top