Зашто је Србија најбоља земља?

Па слика, мапа, било која карта данашњих граница (или екс-ју) све говори..... тачно смо највише поцепани тамо где све врви као у кошници од наше културно-историјске баштине

Pogledajte prilog 1458867

Као 7 и 8 тромеђа раздора могу лагано да се уврсте и тромеђе са Бугарском и Македонијом односно Бугарском и Румунијом где је највећи део Шоплука отргнут.....

Није случајно ни то што се Охридско језеро и Скадарско деле са Албанијом...... Присвојиће и Охрид као што су присвојили Скадар.......ако се не окрене точак историје.....

Прилично је јасно шта је крајњи циљ ако се настави оваква историјска путања......ово до сад су крупнији комади.....али ако се овако настави бићемо на све ситније комаде....

Баш тамо где је језгро србства, од Западне Херцеговине до Шар Планине
је скоро 10 граница, ако рачунаш и границе унутар БиХ и са ткз. Косовом*!
одлично примећивање!
И то све посред језера, Газиводе, Скадарско, Охридско!

Pazi, ne mrzim ja Srbe ni iz jednog kraja. Sve su to Srbi.
Ali ne volim to licemerje kod odredjenih ljudi, kad krenu da se busaju u grudi svojim Srpstvom i da omalovazavaju druge Srbe, pogotovo nas iz Srbije.
A Srbija ja njihov centar, a oni krenu da je pljuju. E to ne volim. Nasi borci isli tamo i ginuli a oni ovde sedeli po kaficima.

Vecina njih pljuje ustasku hrvstsku, a svi imaju njihov pasos i jos se hvale da imaju pasos EU. E to mi ne prija. Ali dobro Krajisnici su jos i ok ljudi, ali Crnogorci- onoliko sujetnih i prevtrljivih ljudi koji samo interes gledaju nisam video.
varas se za crnogorce, osim ako mislis na onu saku jada
10% koji sebe nazivaju crnogorci,
oni nisu pomena vredni,
a ostatak crne gore, bez to malo siptara, su sve sami srbi,
pa ne bi izaslo 80% ljudi na litije, da nije tako,
i nikad c. gora nece postati druga ustasija,
naprotiv, veci su srbi od puno drugih srba,
sve ostalo je samo propaganda
i medjusobno zavadjanje

Narod ko i svaki narod, ima i dobre i lose osobine. Mi Srbi imamo puno lepih i dobrih osobina. Hajde njih da negujemo, a one lose da sto vise suzbijemo.
Ja mislim da je to pravo resenje.
Ne mozes, probao sam, i nisam slab, ali ne mozes, jer je to mnogo dublje nego sto mislis..
Licemerje ti sakriva koliko su ljudi ustvari zeljni korupcije anarhije i nerada, svadja i lopovstine..

Ne mozes, probao sam, i nisam slab, ali ne mozes, jer je to mnogo dublje nego sto mislis..
Licemerje ti sakriva koliko su ljudi ustvari zeljni korupcije anarhije i nerada, svadja i lopovstine..
Ne, brate, mogu da razumem da si imao loseg iskustva. Ali defetizam nije resenje. On vodi u depresiju i razne druge oblike propasti.
Samo pozitivizam, vera i rad sa narodom. Mi smo vredan narod.

oni nisu pomena vredni,
i medjusobno zavadjanje
Dobro , ali moras da se sklanjas od njih dok ne prodje period mrznje Srba...nije zdravo da se pravis Tosha a oni resili da mrze Srbe...
Nek se medjusobno dole sukobljavaju Srbi i Crnogorci , a ne da ti kao Srbin iz Srbije upadas u makazice..

Ma Srbija je daleko od neke fine drzave, ali je lepa Teritorija....
Narod je poguban...
Ali za prosecne Srbe je super drzava, narocito sada kad je Vucic predsednik....
a ti mislis da si nadprosecan,
pa sto ne zapucas za ameriku,
vecito kukas na ljude oko sebe,
ocigledno nisi upoznao druge,
a mozda ti lezi vise neki zapadni karakter,
mozda bi se tamo osecao kao riba u vodi

Ne, brate, mogu da razumem da si imao loseg iskustva. Ali defetizam nije resenje. On vodi u depresiju i razne druge oblike propasti.
Samo pozitivizam, vera i rad sa narodom. Mi smo vredan narod.
Ma pusti ti te price iz ratova....u praksi bajo , to se gleda..
Cak i oni koji su kao malo bolji dodju ti i kazu , ej nemoj , ne mogu da se suprostavljam komsiji , drugaru , rodjaku , ovom onom, moram da cutim i smrdim...

a ti mislis da si nadprosecan,
pa sto ne zapucas za ameriku,
vecito kukas na ljude oko sebe,
ocigledno nisi upoznao druge,
a mozda ti lezi vise neki zapadni karakter,
mozda bi se tamo osecao kao riba u vodi
Da, resenje je da zapucas negde....Nisam ni sumnjao da ce na kraju da se tema pretvori u to...
Narocito kad mi to prica neko ko je odavno zapucao....
Pusti ti zapucavanje....
Probao ovde da promenim stvari pa video sa cim imam posla...
Ti si zapucala, sad pripucaj ovde malo...
Ja pozivam sve iz dijaspore da uloze novac ovde u Srbiju , i to sve sto imaju....

Dobro , ali moras da se sklanjas od njih dok ne prodje period mrznje Srba...nije zdravo da se pravis Tosha a oni resili da mrze Srbe...
Nek se medjusobno dole sukobljavaju Srbi i Crnogorci , a ne da ti kao Srbin iz Srbije upadas u makazice..
pa gde da se sklanjam ako su crnogorski srbi oko mene vecina,
gde god da odes, sem na cetinje naravno,
redovno idem dole vise puta godisnje,
samo sam jednom srela neku samozvanu crnogorku iz podgorice,
kojoj su recimo siptari veca braca nego srbi, i nikog vise,
tamo domaci idu sa srpskim majicama i ostalim obelezjima,
bas kao da si u srbiji

oni nisu pomena vredni,
i medjusobno zavadjanje
Ne varam se, nazalost. Istorija nam to dokazuje. A i praksa. Izasao narod na Litije i sta je bilo? Skloniki postenog Krivokapica i opet lopovi i Srbi iz interesa zaseli na vlast.
I Milo jos vlada.

Crnogorci su nazalost, cast izuzecims, prevrtljivi i skloni oportunizmu. Kad jd Srpstvo popularno, najveci su Srbi, kad nije najveci antiSrbi.
Nazalost, meni je zao sto je tako, po porodicnom predanju daljni koreni nam i vode odande, ali istina je istina. I treba je rsci ma kolko gorka bila.

Da, resenje je da zapucas negde....Nisam ni sumnjao da ce na kraju da se tema pretvori u to...
Narocito kad mi to prica neko ko je odavno zapucao....
Pusti ti zapucavanje....
Probao ovde da promenim stvari pa video sa cim imam posla...
Ti si zapucala, sad pripucaj ovde malo...
Ja pozivam sve iz dijaspore da uloze novac ovde u Srbiju , i to sve sto imaju....
pa ja ti to i govorim jer sam otisla,
da nisam otisla, ne bih ni znala razliku,
a ako bog da za pola godine
povratak u lepu srbiju i c. goru

Ne varam se, nazalost. Istorija nam to dokazuje. A i praksa. Izasao narod na Litije i sta je bilo? Skloniki postenog Krivokapica i opet lopovi i Srbi iz interesa zaseli na vlast.
I Milo jos vlada.

Crnogorci su nazalost, cast izuzecims, prevrtljivi i skloni oportunizmu. Kad jd Srpstvo popularno, najveci su Srbi, kad nije najveci antiSrbi.
Nazalost, meni je zao sto je tako, po porodicnom predanju daljni koreni nam i vode odande, ali istina je istina. I treba je rsci ma kolko gorka bila.
ovde se ne slazem s tobom,
kad pominjes istoriju, upravo je istorija pokazala
da su crnogorci bili najveci srbi, a nikad antisrbi

Taj put lopova koji daju ipak neke pare je izgleda dobar put, Vucic probao pa video da funkcionise...
Samo sto Vucic voli i krimose, pa je vracao i 90te i Arkana kroz Velju nevolju....
U Srbiji je jedno vreme bilo opasno imati restoran ili kafanu na dobrom mestu...

Mislim da je to dobitna kombinacija za Srbiju , lopov kao lider, lopovcici kao narod i sve se krece...
Ostalo , postenje, dobar organizator koji nece da mulja , krade i namesta, to nije u duhu sadasnjeg srpstva...pa ce vise stetiti nego koristiti Srbiji..

Vidis kako su nam lepa drinska jezera trenutno , do pola ispraznjena....

ovde se ne slazem s tobom,
kad pominjes istoriju, upravo je istorija pokazala
da su crnogorci bili najveci srbi, a nikad antisrbi
Istorija je pokazala da su Crnogorci vitlali Srpstvom kad im je to bilo od interesa, da bi dograbili vlast i fotelje.
A kad im to isklizne iz ruku postanu nosioci antisrpstva.
Primer, Sekula Drljevic, Kralj Nikola, Milo Djukanovic, ojha, ima toga kolko oces.

Back