Зашто је Србија најбоља земља?

Кад се доврши саобраћајна инфраструктура на коњу смо. Зато већ сада треба почети са акумулацијом капитала. Стварати домаће фондове. Увести нпр. други пензиони стуб где би се одвајао део од пензионих доприноса и такви фондови би онда инвестирали у крупне националне пројекте, државне хартије од вредности и сл.
Да се пљачкају приватне Пензије за националне Стадионе и остале Пројекте?
Одлична Идеја :mrgreen:

Да се пљачкају приватне Пензије за националне Стадионе и остале Пројекте?
Одлична Идеја :mrgreen:
Не мора бити гола пљачка. Треба провести и структурне реформе. Реформисати сам систем власти. Више тога пребацити на Народну скупштину. Нешто преписати од Швајцарске а нешто од САД-а.

Не мора бити гола пљачка. Треба провести и структурне реформе. Реформисати сам систем власти. Више тога пребацити на Народну скупштину. Нешто преписати од Швајцарске а нешто од САД-а.
реформисати....пребацити..спровести
ДАЈ ПАРЕ! :mrgreen:

Србија је богомдана земља за леп живот. Само треба мало више поштења и уредности. А то се лако постиже кад се опали по џепу.
можда економски није страшно више, али људи не напуштају због глади. напуштају због атмосфере.

можда економски није страшно више, али људи не напуштају због глади. напуштају због атмосфере.
Шта сам написао, да треба више поштења. Зато излазите сви на изборе. С времена на време је потребно проветравање. Онда се и државне институције уходају да раде аутоматски, уходано и не сметају им промене власти.

Шта сам написао, да треба више поштења. Зато излазите сви на изборе. С времена на време је потребно проветравање. Онда се и државне институције уходају да раде аутоматски, уходано и не сметају им промене власти.
Too late brother.
Brod vec tone.
:)

Тајкуни код нас краду,много им се опраштају Порези,има доста веома Богатих Људи,Предузећа који у Спрези са Вучићем ПЉАЧКАЈУ Србију
док истовремено малим Људима долазе Судски Извршитељи на Врата.
То су поражавајуће Чињенице.
Све је исто као код Курчубића у -бољем животу- или код Шојића у -тесној кожи- који снимане пре 40 година.

Zasto?

Crnogorci se samo busaju u Srpstvu, svi su oni veliki Srbi, jaki na recima, a kad se zapuca, Spartanci pobegose, a sumadijski gunj i opanak ostao jedini da Srpstvo brani!
Zasto? Zati sto im smeta jedina i prava Srbija, centar srpstva, Sumadija. Pa tako su 1914 pretci ove spidobe sto ima nick "barsinjikov" na stani Austrougarske napadali Srbiju i Sumadiju. Naravno, reci ce on da su njegovi prebegli na stranu srpske vojske ali za to nema nikakav dokaz jer su bili sa one strane i kidisali na Srbiju i Sumadiju. Samo takvi, potomci izroda koji su napadali Srbiju sa k&k vojskom danas govore da je "jedina i prava Srbija" njihov zavicaj sa druge strane Drine, smeta im i kad se kaze da je Sumadija centar srpstva, da je jedina i prava Srbija. Golo.g.uz.ija, sti bi rekli u Sumadiji.

Screenshot_20231205_162432_Instagram-1.jpg

Како је изгубљено тако ће се и повратити. Ратом, да ратом. Само треба осигурати залеђину и попут кнеза Милоша потплаћивати по Вашингтону и Бриселу. Као да су Кол и Геншер волели Хрвате. Зна се да је Геншер добио пуну актовку марака зарад љубави према Кроацији.
jedini nacin su natalitet i ekonomija,ujedno najpamentiji i najbezbolniji

Narod je u Srbiji najbolji . U drugijem zemljama narod ne baca smeće na ulici i gde ko god stigne već tamo postoje kante u koje moraju da bacaju. To je otuda što njihov narod ne valja i što je neslobodan . I kod nas isto postoje kante samo je narod na njih zaboravio , uopšte ih se ne seća. Mene jednom moje dijete pita šta je ono tata pokazujući kantu , a mene sramota gde je samo to videlo , šta će reći drugi ljudi kako sam vaspito dijete.

Етнографска карта Срба од историчара Милоша Милојевића, из времена Обреновића:
https://i0.wp.com/milos.io/wp-content/uploads/2021/08/IMG_4432-scaled.jpg?ssl=1
Ово би требало прештампати и делити народу.
Milojević je bio drugosrbijanac , jes' istina da je on video Srbe u Kini no riječ nije pomenuo o Sjevernom polu a poznato je da su Srbi prvi naselili Sjeverni pol mnogo prije nego što ga je Arnus Seknudsen pronašo.

Zasto? Zati sto im smeta jedina i prava Srbija, centar srpstva, Sumadija. Pa tako su 1914 pretci ove spidobe sto ima nick "barsinjikov" na stani Austrougarske napadali Srbiju i Sumadiju. Naravno, reci ce on da su njegovi prebegli na stranu srpske vojske ali za to nema nikakav dokaz jer su bili sa one strane i kidisali na Srbiju i Sumadiju. Samo takvi, potomci izroda koji su napadali Srbiju sa k&k vojskom danas govore da je "jedina i prava Srbija" njihov zavicaj sa druge strane Drine, smeta im i kad se kaze da je Sumadija centar srpstva, da je jedina i prava Srbija. Golo.g.uz.ija, sti bi rekli u Sumadiji.
U pravu si. Imali su citave bataljone popunjene prekodrinskim Srbima. Svi vole da kazu kako se Broz (kog nimalo ne volim, da se razumemo) boilrio protiv nas u Prvom svetskom ratu, ali svi cute i ne znaju, il se prave da ne znaju, da je postojao u tom istom ratu austrougarski feldmarsal prekodrinski Srbin, Svetozar Borojevic:
1701850746837.png

Taj je isto kidisao na nas, bio odlikovan i tako dalje.
Nedavno sam se isto zakacio sa jednim od njih koji je poceo tako da se duva u Srpstvo, a ja mu kazem dok je mladost Srbije i Sumadije isla da vam brani kuce u Krajini, vi ste sedelj po Beogradu i pili kafu
Odmah se zacutao. Ali definitvno su mi najgori Crmogorci po tom pitanju. Prevrtljivijje i oportunistickije pleme nisam video. Samo interes gledaju, a busaju se i hvale ko da su nzm sta.
A Srbin Sumadinac je zakon za sve njih, u svakom smislu.

Nema bolje zemlje za
Lenstine
za nekreativne ljude
za lopove na sitno ali to je do mentaliteta nije do zarade...
za glupe ljude...

Stvarno to mislim , nema bolje zemlje od Srbije za pomenute ljude....evo nek mi neko kaze ima li bolje zemlje za glupe ljude od Srbije...
Ili za lenstine?
Ima, idi u USA.
Tamo generacije odrastaju na lezi lebe.

Дакле питање зашто је Србија најбоља земља?
Значи не да ли је, него зашто јесте.

Где год се окренете има шта да се види и доживи. Сваки педаљ ове земље, од Суботице до Шаре, испуњава душу јединственим утисцима. И свуда где су вековна Српска огњишта доживљај је крочити, чути песме, видети ношњу. Зато је за мене Србија јединствена, незаменљива.

Sve je tačno, ali je činjenica da se iz ove zemlje masovno beži na zapad u potrazi za boljim životom. Prirodne lepote i dobar narod nisu dovoljno. Dobar a glup. Dozvoljava političarima da ga jašu. Pa tako ljudi nemaju para za osnovne stvari, masovno se truju po Srbiji, ali kad dođe vreme za glasanje, svako uzme naprednih par hiljada dinara da savije glavu i ćuti. Tužna priča.

Дакле питање зашто је Србија најбоља земља?
Значи не да ли је, него зашто јесте.

Где год се окренете има шта да се види и доживи. Сваки педаљ ове земље, од Суботице до Шаре, испуњава душу јединственим утисцима. И свуда где су вековна Српска огњишта доживљај је крочити, чути песме, видети ношњу. Зато је за мене Србија јединствена, незаменљива.
zato sto svako iole sposoban moze da legalno i pristojno zivi solidno mirno i sretno bez da ulazi u kriminalno politicke veze.

Back