Зашто је Србија најбоља земља?

Аутошовинизам је забрањен на овој теми, или сте ви неки прерушени антиСрбин?
Екоцид не пита које си нације, убија све редом, то је заједнички непријатељ данашњице, а одговорност сносе грађани Србије, власт као и одређени страни фактори.
Moguce je. Taj kolega velica ustastvo i zalaze se za ustasku drzavu tkz. Herceg Bosnu.
Тако је. И агресивни ванземаљци да нападну планету, а да буду против твоје браће босанских муслимана и за њих бих био.

Odlična hrana, odlična pića, odlične kafe, i sve pristupačno.

Dobar socijalni život. Srbi su, generalno, dobri ljudi (uprkos svim manama).

Sloboda govora, mišljenja, kretanja, veroispovesti i druge zagarantovane slobode (samo ovo automatski stavlja Srbiju ispred pola država na svetu gde se ne sme biti druge religije, ili govoriti protiv vladara).
Жива истина. Свако има слободу и нико је не злоупотребљава, чак напротив.

Srbija je najbolja za nas koji smo rodjeni i odrasli u Srbiji, budimo realni da za ostale verovatno nije. Ima ona mnogo svojih mana kao drustvo ali smo odrasli na toj kultuti i tim mejuljudskim odnsima - kratko: to je nasa zemlja.
Нажалост има и неверника, слепих људи, тих страних, ово озбиљно тврдим. Али су сви добродошли. И боље их нашли.

Srbija je najbolja za nas koji smo rodjeni i odrasli u Srbiji, budimo realni da za ostale verovatno nije. Ima ona mnogo svojih mana kao drustvo ali smo odrasli na toj kultuti i tim mejuljudskim odnsima - kratko: to je nasa zemlja.
Већина Срба и не познаје Србију, живот им прође у једној средини, селу, граду, како год. Ако је та средина добра, онда им је и цела Србија добра, а ако није, онда не ваља ни Србија.

Већина Срба и не познаје Србију, живот им прође у једној средини, селу, граду, како год. Ако је та средина добра, онда им је и цела Србија добра, а ако није, онда не ваља ни Србија.
Е ово је добро речено.

Дакле питање зашто је Србија најбоља земља?
Значи не да ли је, него зашто јесте.

Где год се окренете има шта да се види и доживи. Сваки педаљ ове земље, од Суботице до Шаре, испуњава душу јединственим утисцима. И свуда где су вековна Српска огњишта доживљај је крочити, чути песме, видети ношњу. Зато је за мене Србија јединствена, незаменљива.
Znaci cela tema je PROMASAJ i treba je OBRISATI! Zato sto se ljudima NAMECE odredjeno misljenje kao cinjenica a nije istina! Naprotiv...

Znaci cela tema je PROMASAJ i treba je OBRISATI! Zato sto se ljudima NAMECE odredjeno misljenje kao cinjenica a nije istina! Naprotiv...
То је та тактика, када немаш шта да кажеш ни за ни против, оптужи. Али нека. Истина је истина, чињенице су чињенице, никаква пропаганда нити жуто-таблоидна реторика их не могу сакрити.

Дакле питање зашто је Србија најбоља земља?

„Лепе сте, али сте празне, рече им он још. Човек не може да умре за вас. Наравно, обичан пролазник поверовао би да моја ружа личи на вас. Али она сама значајнија је од свих вас заједно зато што сам је заволео. Зато што сам њу стављао под стаклено звоно. Зато што сам њој направио заклон. Зато што сам због ње поубијао гусенице (осим оне две-три ради лептирова). Зато што сам њу слушао како се жали, хвалише или како понекад ћути. Зато што је то моја ружа.”

Cak ni ova izjava mahom nije tacna...Velika vecina ljudi koje poznajem se selila barem par puta. I cesto putuju negde. Tako da obrni-okreni-nisi u pravu..

Nema lose sredine u Srbiji od 2012. Sirom Srbije je progres, napredak i bolji zivot zahvaljujuci samo jednom Covjeku.

Nista se nikom ne namece!

Само наметање да је ово парченце од Авнојевске Шумадијске моравске Србије је наметање
да је овај патрљак Србија?!
Србија је држава која би требало да се пружа од од Госпића, преко Скадра, до Куманова.
Али од 2000, се врло вешто и подмукло користи израз "Србија" уместо Срби, за почетак.
Нпр. није СРБСКА Војска већ Војска Србије, итд...у чему је разлика?
Па огромна...да није огромна имали би Србску Радио Телевизију, а не Радио телевизију Србије.
А онда ту долазе разнопразне песмице, итд....и неук и необразован народ се прима.
Прихватајући да је ово парченце Србија, а није.

А све то раде НЕ-Срби који овај простор треба очистити за ЊИХОВ НАРОД.
Погледајте боје на полицијским возилима МУП-а па ћете знати за кога чисте
ОВАЈ НАЈЛЕПШИ КОМАД ЗЕМЉЕ НА СВЕТУ.

Да, чак и ова скраћена Србијица, је одиста највреднији комад земље на свету.
Има злато, сребро, угаљ, НАФТУ, ГАС, бакар...БАЊЕ, шуме, воде, обрадиво земљиште...СВЕ.
Шта мислите јел козари мисле да довека дишу прашину са Хамасом?
Па нису луди, ако има лепше!

Сви ратови и геноциди последњих 200 година имају само један једини циљ на Балкану.
Прављење НОВЕ ДРЖАВЕ за небалкански народ. КРАЈ.
Паметноме довољно.

Само наметање да је ово парченце од Авнојевске Шумадијске моравске Србије је наметање
да је овај патрљак Србија?!
Србија је држава која би требало да се пружа од од Госпића, преко Скадра, до Куманова.
Али од 2000, се врло вешто и подмукло користи израз "Србија" уместо Срби, за почетак.
Нпр. није СРБСКА Војска већ Војска Србије, итд...у чему је разлика?
Па огромна...да није огромна имали би Србску Радио Телевизију, а не Радио телевизију Србије.
А онда ту долазе разнопразне песмице, итд....и неук и необразован народ се прима.
Прихватајући да је ово парченце Србија, а није.

А све то раде НЕ-Срби који овај простор треба очистити за ЊИХОВ НАРОД.
Погледајте боје на полицијским возилима МУП-а па ћете знати за кога чисте
ОВАЈ НАЈЛЕПШИ КОМАД ЗЕМЉЕ НА СВЕТУ.

Да, чак и ова скраћена Србијица, је одиста највреднији комад земље на свету.
Има злато, сребро, угаљ, НАФТУ, ГАС, бакар...БАЊЕ, шуме, воде, обрадиво земљиште...СВЕ.
Шта мислите јел козари мисле да довека дишу прашину са Хамасом?
Па нису луди, ако има лепше!

Сви ратови и геноциди последњих 200 година имају само један једини циљ на Балкану.
Прављење НОВЕ ДРЖАВЕ за небалкански народ. КРАЈ.
Паметноме довољно.
Kolka je tolka je, nama je dobra i mi je volimo! Drugu nemamo.

Inace, znam i ja za drevnost i rasirenost Srpstva, Evropa je zapravo nastala raspadom Velike Srbije, ali sada smo tu gde jesmo!
Moramo voleti svoju zemlju i teziti njenom blagostanju.

Србија.....ко није изашао из града и отиснуо се у пределе где људска нога ретко крочи не зна шта је Србија.....тад схватиш зашто је свима стало да посаде своје гузце овде.....мало је оваквих простора на планети, а у остатку Европе ни то мало

Све се своди на добру стару борбу за природне ресурсе........а нема јачег ресурса од пијаће воде и обрадиве земље......али јбг људи су некако поверовали да су нафта и руде битније по систему "сит гладном не верује".........

Kolka je tolka je, nama je dobra i mi je volimo! Drugu nemamo.

Inace, znam i ja za drevnost i rasirenost Srpstva, Evropa je zapravo nastala raspadom Velike Srbije, ali sada smo tu gde jesmo!
Moramo voleti svoju zemlju i teziti njenom blagostanju.

е па вечерас онда одсеци пола прекривача па кажи колки је толки је!
ово је ПАТРЉАК настао деловањем аустро угарске и обреновића
Србија је требало да се пружа од Госпића до Куманова.
А ако буде правде и биће тако.

I sta fali Sumadiji? Najlepsi kraj Srbije, najbolji ljudi, domacink, sinonim za Srbina je upravo sumadijski seljak.
Шумадија је збег и прибежиште свега и свачега, настао половином 19.века.
Јако је штетно и опасно је сматрати симболом србства.
Ако би нешто било симбол србства то би свакако био потез
од Пљеваља до Неретве, рецимо.
Уосталом, да скратим причу, где су гусле ту су Срби!

Шумадија је била светионик слободе за све поробљене Србе 19. века
то је истина, и сви су Срби пречани са великим поштовањем говорили
о Србијанцима, АЛИ 200 година ратова је учинило своје....
Ово данас није ни сенка Карађорђеве Шумадије.

А ако гледамо историјски ова данашња Србија је Србија сатерана у ћошак........гротло историјске Србије је раздељено разним границама...

удби та прича, која је истина, не одговара
они би да се ми одрекнемо динаре и велебита
шар планине и дурмитора!

Back