Владан
Buduća legenda
- Poruka
- 37.699
Нигде их нема. Само форсирају СНС. Кад год укључим ТВ, тамо напредњаци или демократе..
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Нигде их нема. Само форсирају СНС. Кад год укључим ТВ, тамо напредњаци или демократе..

Нигде их нема. Само форсирају СНС. Кад год укључим ТВ, тамо напредњаци или демократе..
radikali vise ne postoje. ovo sto je danas u srs je najgori moguci mulj, kome ce do izbora cenzus biti misaona imenica.
Pa nije tacno , evo bas su sada pustali Todorovica na slobodarskom b92.
Јел ћемо сад да се вређамо ???
По теби ја испаде"најгори могући муљ" ???

Коју школу је завршио твој Тома а коју Војислав Шешељ?radikalima ni ne trebaju mediji, većina njihovih glasača je naime - nepismeno..
Коју школу је завршио твој Тома а коју Војислав Шешељ?
Коју школу је завршио твој Тома а коју Војислав Шешељ?
Коју школу је завршио твој Тома а коју Војислав Шешељ?

И тај чобан са трогодишњом би да води народБеше Тома неку средњу, трогодишњу?

nije važno ko je završio koje škole, već ko je hhebo više nastavnica..

Беше Тома неку средњу, трогодишњу?
Pa Toma je blizi Ljoticu nego Seselj, sta treba dalje da te zanima.![]()
Sudeci po tvojim postovima na ovoj temi tebi su nastavnici bili omiljeniji![]()
Toma je gradjevinski tehničar. Bio je pripravnik kod Mrke na izgradnji pruge Beograd - Bar.
Upisao Pravni fakultet pa odustao zbog gladi

И тај чобан са трогодишњом би да води народ![]()
BEEP! wrong.
džabe se trtiš.

Toma je gradjevinski tehničar. Bio je pripravnik kod Mrke na izgradnji pruge Beograd - Bar.
Upisao Pravni fakultet pa odustao zbog gladi