Зашто је поштеђен отац Јелeне Триван , главноосумњичени у афери `Индекс`

Poruka
20.103
Како јављају медији након готово 11 година од покретања афере `Индекс` , Виши суд у Смедереву данас је изрекао првостепену пресуду којом је прогласио кривим све оптужене за продају диплома и испита на Правном факултету у Крагујевцу и осудио их на укупно више од 60 година затвора.

Otac_J.Trivan.jpg

Међутим један од главноосумњичених у то време био је Бранислав Марковић, професор на Правном факултету у Крагујевцу, кога више нема ни у осимњиченима ни међу оптуженима.Бранислав Марковић је иначе отац Јелена Триван, такође недавно оптужене за плагирани докторат.

Јелена Триван некадашња перјаница Бориса Тадића
, је као и бројне жуте демократе, већ након неколико месеци од доласка на власт СНС нашла ухлебљење у власти, па је тако преко ноћи постала директорка Службеног гласника.

Подсећања ради, у време Афере `индекс` управо су њена рођена браћа Предраг и Милан Марковић именовани на места Основног суда у Крагујевцу и Уставног суда Србије, што је и довело до развлачења суђења оптуженима у овој афери, а посебно оцу Јелене Триван који је и физички ослобођен јер се између осталог и пензионисао.

Могуће је, додуше да је оваквој пресуди ишло у прилог и то да диплому овог факултета такође имају и бивши председник Србије Томислав Николић и Александар Вулин. (:think:)

Медији преносе да је Саша Јовановић осуђен на шест година затвора, Драгана Петровић на седам, Емилија Станковић на пет, Свето Пурић на осам, Божан Власковић на четири, Драган Мрдаловић на шест година затвора, преноси Танјуг.

Оптужени Иван Чукаловић добио је две године затвора, Зоран Симић пет, Милена Петровић три, као и Срђан Ђорђевић и Ненад Ђурђевић.

Оливера Којић осуђена је на две године затвора, Андрија Томовић на три, Радоје Бркић на две, као и Миодраг Мицовић, а Јасмина Нектаријевић на шест месеци кућног затвора.

*********************
Дал` због "политичких" заслуга ћерке Јелене? Или су Тома и Вулин заслужнији :hehe::tajna:
 
Ja da se pitam,takve bih sudio na smrtnu kaznu bez prava na pomilovanje i sa konfiskacijom celokupne imovine.
Ех, сад - и ти га ПРЕТЕРА....... свашта............
п.с.
Ја их уопште не бих осудио на затворске казне НЕГО НА ЗАБРАНУ БАВЉЕЊА БИЛО КАКВОМ ЈАВНОМ ПРОФЕСИЈОМ/ДЕЛАТНОШЋУ......... то је гора казна...........- нека иду да саде кромпир, конопљу, итд.итд.........
 
Ех, сад - и ти га ПРЕТЕРА....... свашта............
п.с.
Ја их уопште не бих осудио на затворске казне НЕГО НА ЗАБРАНУ БАВЉЕЊА БИЛО КАКВОМ ЈАВНОМ ПРОФЕСИЈОМ/ДЕЛАТНОШЋУ......... то је гора казна...........- нека иду да саде кромпир, конопљу, итд.итд.........
Salio sam se.I mene je iznenadilo to da su osudjeni na zatvorske kazne.Po meni uslovna osuda je mnogo primerenija za to delo.
 
Jel to ona devojcica TriFanka, vunderkind, koja je napisala predivan Mega Trandzovski doktorat: Biblioteke i Multikulturalnost? :hahaha:

(kiseli brate, ova tema je tvoja prvenac tema koja se ne bavi psihijatrijom bolesti F20 i podvrsta istih porodice Baljosevic... Mora da te most recently neko zvekio mokrom charapom, ali onako, dooooobrano)!
 
Ех, сад - и ти га ПРЕТЕРА....... свашта............
п.с.
Ја их уопште не бих осудио на затворске казне НЕГО НА ЗАБРАНУ БАВЉЕЊА БИЛО КАКВОМ ЈАВНОМ ПРОФЕСИЈОМ/ДЕЛАТНОШЋУ......... то је гора казна...........- нека иду да саде кромпир, конопљу, итд.итд.........
ne znas krivicni zakonik... svaki od njih je uzimao takvu lovu o kojoj ti mozes da sanjas.... da su stancovali diplome zbog kilo viskija ili pecenog pileta, onda mozda... ali vako ja bi ih na dozivotnu robiju isto...olos i svako ko brani ovakve bolesnike bez obzira na rezim, je deo rezimske propagande.
 
Ех, сад - и ти га ПРЕТЕРА....... свашта............
п.с.
Ја их уопште не бих осудио на затворске казне НЕГО НА ЗАБРАНУ БАВЉЕЊА БИЛО КАКВОМ ЈАВНОМ ПРОФЕСИЈОМ/ДЕЛАТНОШЋУ......... то је гора казна...........- нека иду да саде кромпир, конопљу, итд.итд.........
Po tebi bi onda mogli da budu advokati ili taksisti?
 
Ех, сад - и ти га ПРЕТЕРА....... свашта............
п.с.
Ја их уопште не бих осудио на затворске казне НЕГО НА ЗАБРАНУ БАВЉЕЊА БИЛО КАКВОМ ЈАВНОМ ПРОФЕСИЈОМ/ДЕЛАТНОШЋУ......... то је гора казна...........- нека иду да саде кромпир, конопљу, итд.итд.........
PSG je sad za tvog Bo-Go (Bolesno Govedo).

Zato nema potrebe da ga višlje napadaš, jer nije opozicionar autentični.
 
Prava kazna za njih je oduzimanje diploma u visokom i srednjem obrazovanju, zabrana rada u drzavnoj sluzbi, zabrana prekvalifikacije i doskolovavanja kao i da se sve preinaci u kucni pritvor. Zasto mi od poreza da ih hranimo?
Закон је прављен за криминалце.
Иначе.
Зна се колика је цена ископаног кубика земље за канале.
Може да им се дода који динар за ручни рад...
То је начин да народ не издржава те метиљаве гангстере, нека се сами издржавају.
 

Back
Top