Quantcast

Zašto je pile prešlo ulicu ?

skura58

Stara legenda
Poruka
98.793
ZASTO JE PILE PRESLO CESTU
CITELJICA: Da predje na drugu stranu.
PLATON: Za vise dobro
ARISTOTEL: U prirodi je piladi da prelaze cestu
KARL MARX: To je istorijska neizbjeznost
SADDAM HUSSEIN: To je bio izprovocirani cin pobune i sasvim opravdano smo ispustili 50 tona nervnog gasa na njega
HIPOKRAT: Zbog suvise ravnodsnosti u gusteraci
MARTIN LUTHER KING: Imam viziju svijeta u kojem ce sva pilad biti slobodna da prelaze ceste, a da se njihovi motivi ne dovode u pitanje
MOJSIJE: Bog sidje sa neba i rece piletu "Ti ces prelaziti ceste"
FOX MULDER: Vidjeli ste da prelazi svojim sopstvenim ocima. Koliko jos piladi mora prijeci cestu da bi vi povjerovali
RICHARD NIXON: Pile nije preslo cestu. Ponavljam pile NIJE preslo cestu.
MAKIJAVELI: Poenta je da je pile preslo cestu i to opravdava svaki motiv koji je imalo.
JERRY SEINFELD: Zasto iko prelazi cestu? Zasto se neko ne zapita na kraju krajeva zasto se pile uopste vrzmalo tuda!
FREUD: Sama cinjenica da vas interesuje zasto je pile preslo cestu, otkriva vasu seksualnu nesigurnost.
KARLOS VESTENDOP: To je jedini put koje pile moze preci uzimajuci u obzir Daytonski sporazum.
BILL GATES: Upravo smo izdali novi PileOffice2000, koji ne samo da ce prlaziti ceste nego ce lezati na vasim podacima i cuvati ih.
OLIVER STONE: Pitanje nije zasto je pile preslo cestu, nego ko je presao dok smo mi bili zaokupljeni piletom.
CHARLES DARWIN: To je bio logicni korak nakon silaska sa drveta.
ALBERT EINSTEIN: Da li je pile preslo cestu, ili se cesta pomijerala ispod pileta zavisi od vaseg polozaja u referentom sistemu.
BUDDHA: Postavljanjje tog pitanja negira nasu sopstvenu pilecu prirodu
ERNEST HEMINGWAY: Da umre.... Na kisi... Samo...
BILL CLINTON: Ja nisam imao nikakvu nemoralnu vezu sa tim piletom.
ISAK NEWTON: Pile koje se nalazi u stanju mirovanja ostace na jednom mijestu. Pile koje se krece u nekom referentnom sistemu prelazit ce ceste.
DARTH VADER: Zato sto nije moglo da odoli moci tamne strane.
KAPETAN KIRK: Ceste... Krajnje granice... Ovo su putnici USS Jajagera. Njihova petogodisnja misija je da otkriju nove civilizacije i da hrabro odu gdje ni jedno pile nikada nije otislo.
STALJIN: Ne interesuje me... Samo ga uhvatite... Trebaju mi jaja za omlet!!!
SALVADOR DALI: Riba.
RENE DEKART: Mislim! Dakle pile postoji!
GROUCHO MARX: Pile? Koje je poenta price? Zasto, ja sam imao ujaka koji je mislio da je pile. Ujna se zamalo razvela od njega, ali ipak, trebala su nam jaja.
KARL MARX 2: Da pobjegne od burzujeske borbe srednje klase.
CAESAR: Da dodje, da vidi, da pobijedi.
ADOLF HITLER: Htjelo je da pobjegne od gasne komore.
SCOTT: Zato sto je reklo "Beam me on the other side Scotty"
STA NAM KOMPJUTERI KAZU???
COBOL PILE 0001-PILE-PRELAZI IF NEMA-AUTA-NIGDJE THEN PERFORM
0010-PREDJI-CESTU VARYING STEPS FROM 1 BY 1 UNTIL NA-DRUGU-STRANU ELSE GO TO
0001-PILE-PRELAZI G3 mH PILE Prelazi ceste brze nego bilo koje Pentium pile.
INTEL PENTIUM PILE Pile je preslo cestu 4.9999978 puta.
MICROSOFT PILE (TM) Vec je na obje strane, i upravo je kupilo cestu.
OS/2 PILE Je preslo cestu u stilu prije par godina, ali to je bilo tako tiho da niko nije primjetio
WINDOWS 95 PILE Prelazak vidite na mnogo lijepih nacina i sa mnogo razlicitih likova, ali kada sve to skuhate... opet ima ukus istog pileta....
WINDOWS 98 PILE Uvijek ocekujte nesrecu dok prelazi.
WINDOWS 2000 PILE Ne smijem ni pomisliti....

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.