Зашто је горе бити несамопоуздан него проблематичан?

bernardo

Veoma poznat
Poruka
11.813
Многе расправе и дискусије су се водиле на тему тога шта девојке привлачи и зашто су многе жене очаране "лошим момцима" и таквим сличним типовима. Као најгору мушку особину често окарактеришете несамопоузданост.

Несамопозданост је чак непривлачнија него веће мане проблематичних момака. Зашто је то тако?

Неке девојке су писале да имају порив да "поправе лоше момке". А зашто немају порив да "поправе несамопоуздане"?🤔

Nemoj brate tu droljavstinu da siris ni sebi u glavi ni ovako.....
Popravice i nesamopouzdane, samo im pridji i kazi nisam siguran gde je zenski pupak.....
Sta god kazu , ti kazi , ne znam, nisam siguran, nemam samopouzdanje da tvrdim...
Нисам разумео поруку. Можеш још једном ако ти није мука, да преформулишеш?

Mlade devojke su same nesigurne, pa popravljaju barabe...
A matore nekad vole da postave na noge te nesamopouzdane, sto ne znaju gde je pupak a gde ono ispod pupka....

Ja sad nisam za drustvo, ali ako hoces da upoznas MZ svet izadji u lov sa nekim ko je +10 godina od tebe...Tada ces videti ono sto ti ovde ne smem napisati jer ce me lincovati..

On nek muva tvoje godiste, a ti njegovo...

Dopdjes mi 200e izlazak za ovo , naplaticu za 10tak godina....

Mlade devojke su same nesigurne, pa popravljaju barabe...
A matore nekad vole da postave na noge te nesamopouzdane, sto ne znaju gde je pupak a gde ono ispod pupka....

Ja sad nisam za drustvo, ali ako hoces da upoznas MZ svet izadji u lov sa nekim ko je +10 godina od tebe...Tada ces videti ono sto ti ovde ne smem napisati jer ce me lincovati..

On nek muva tvoje godiste, a ti njegovo...

Dopdjes mi 200e izlazak za ovo , naplaticu za 10tak godina....
Хахахахахахахаха добро добро, мислим да разумем поенту🤣 ал некако би ми било непријатно, ја сам беба за човека од 30 година још увек...

Хахахахахахахаха добро добро, мислим да разумем поенту🤣 ал некако би ми било непријатно, ја сам беба за човека од 30 година још увек...
Hej jel ja izgledam kao boranija liga .....dajem ti tesku artiljeriju zato i rekoh 200e da ti bude jasno sta ti dajem iako ti nece biti jasno logicki...

Nece ti biti bas sve jasno dok ne probas u praksi...nesto naslucujes, ali nema sanse da ce ti sve biti jasno...

Hej jel ja izgledam kao boranija liga .....dajem ti tesku artiljeriju zato i rekoh 200e da ti bude jasno sta ti dajem iako ti nece biti jasno logicki...

Nece ti biti bas sve jasno dok ne probas u praksi...nesto naslucujes, ali nema sanse da ce ti sve biti jasno...
Остаје ми само да пробам!!😆😆

Неке девојке су писале да имају порив да "поправе лоше момке". А зашто немају порив да "поправе несамопоуздане"?

Зато што лош момак има моћ над другима, па је као такав примамљив за „поправљање” пошто је успех у томе доказ да има моћ над њим.

Зато што лош момак има моћ над другима, па је као такав примамљив за „поправљање” пошто је успех у томе доказ да има моћ над њим.
Да схватио сам да је једна од највећих подсвесних жеља моћ.

Back