- Poruka
- 1.483
ostaje...sredjena za u bunar.a jbm li ga.. RS opstaje nekako za razliku od Srbije koju je Vučić rasprodao, Kosovo predao..možda grešim, nisam tamo
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
ostaje...sredjena za u bunar.a jbm li ga.. RS opstaje nekako za razliku od Srbije koju je Vučić rasprodao, Kosovo predao..možda grešim, nisam tamo
normalno da cu da postujem medjunarodnu instituciju koja na osnovu validnih dokaza nije poslala tamo samo njih dvojicu vec 90 vasih iz srpske...no cu pre da verujem tebi emihsu drogu ili dragonu sto pisete sa gomilom klonova istu pricuOvde je trebalo da se izjasniš da li želiš Mladića i Karadžića na robiji. Je l to možeš?

Je li Pop i ti vidite sebe?normalno da cu da postujem medjunarodnu instituciju koja na osnovu validnih dokaza nije poslala tamo samo njih dvojicu vec 90 vasih iz srpske...no cu pre da verujem tebi emihsu drogu ili dragonu sto pisete sa gomilom klonova istu pricu![]()


muni na mejl ovaj argument haskom tribunalu, mozda i revidiraju proces kada shvate sa kakvom moralnom velicinom razgovaraju.Je li Pop i ti vidite sebe?
Želite Ratka i Radovana na robiji, a onda pokušavate da izazovete mržnju prema Dodiku za kojeg tvrdite da ih je poslao tamo? Vama se to uklapa?
Evo vam jedna pomirujuća...

Na glavu se nasađujete da izazovete neprihvatanje onih koji su opasno nagazili muslimane, al' jebigica, ne ide, treba biti pametan za to.muni na mejl ovaj argument haskom tribunalu, mozda i revidiraju proces kada shvate sa kakvom moralnom velicinom razgovaraju.

Црвени Србин не иде против власти. Имају такве алгоритме. Поистовећује власт, са државом и народом,. Ове хуље се томе само прилагођавају. Тако можеш бити Наташа Бисерко Кандић, када те ционистички лоби постави на власт српском народу, довољно је да даш две, три афирмативне изјаве у складу са тренутно актуелним популистичким патриотским наративом, ти постајеш представник црвеносрпског народа.Dodik ima veliku podršku Srba u RS u
Dodik je za Srbe u RS u govorio da su počinili Genocid
Ko je tu lud i glup? Srbi iz RS a ili Dodik?
daj kontra argumente vestackoj inteligenciji da laze ili lupa...ili se ceo svet zaverio protiv vas tako istinoljubivih i nevinih.Kurki, bavimo se prisutstvom logike u tvom pristupu. Ti bi da odvučeš na nešto drugo...![]()
Pa da je ostao pri tome, ti ne bi imao problem s njim, zar ne?glav srpske vam rekla da su genocidni a vama ne ulazi u glavu.

Алексеј, шта беседе овде светски стратези и 6Д шахисти које Пентагон и Путин питају за савет? Кад падају Српска и Вучић?Kurki, bavimo se prisutstvom logike u tvom pristupu. Ti bi da odvučeš na nešto drugo...![]()
Ukazao sam na protivrečnost u tvom pristupu. A gde je protivrečnost, nema logike:daj kontra argumente vestackoj inteligenciji da laze ili lupa...ili se ceo svet zaverio protiv vas tako istinoljubivih i nevinih.
pitaj je da li postoji i najmanji trag sumnje i da je sve isfabrikovano pa ces dobiti odgovor koji mozes postaviti ovde.
za mene je prica zavrsena samo onim yt gde dodik decidno skruseno priznaje zlocin.

Prevedi ovo na srpski, baćo.Алексеј, шта беседе овде светски стратези и 6Д шахисти које Пентагон и Путин питају за савет? Кад падају Српска и Вучић?
ma i yutel ga nije vario to ti mogu reci iz prve ruke, ali su ga tolerisali bas kao i sarajevske genijalce posto su i jedni i drugi duvali u istu tikvu...radili obavestajno propagandni posao a sto se tice novinarskog kodeksa najbolje sto se moze bez obzira sto su svi bili decurlija komunista... znalo se jos tada sta ce biti.Црвени Србин не иде против власти. Имају такве алгоритме. Поистовећује власт, са државом и народом,. Ове хуље се томе само прилагођавају. Тако можеш бити Наташа Бисерко Кандић, када те ционистички лоби постави на власт српском народу, довољно је да даш две, три афирмативне изјаве у складу са тренутно актуелним популистичким патриотским наративом, ти постајеш представник црвеносрпског народа.
У случају Додика и Вучића додуше имамо два развојна пута. Први је од Антиног јутеловца и Србина који увек био радо виђен у Сарајеву, преко финансија стечених ратним профитерством, успео себи омогућити да га НАТО транспортер искрца на позицију премијера Републике Српске. Онда је прилагодио и наратив и ево нешто мање од пола века отцепљује Републику Српску. СФРЈ једва да је толико трајала.
Други је хушкао Србе где год их данас нема, претио нацистичким одмаздама, проливао јавно крв у Скупштини, заклињући се да ће Косово бранити по цену свог живота, па кад је њега НАТО транспортер искрцао на место тиранина Срба са ове стране Дрине, нагло је добио амнезију, изјавио да он тог човека не познаје и ционистичко-васповским господарима колико сутра испоручио све оно што би им у интимном разговору 2002. године рецимо Чеда Јовановић рекао да је немогуће.
Али, ето, свима је јасно да су и један и други бесловесни лажови, па је раја због тога уверена и да су способни државници. Услед оног утиснутог алгоритма, савест емитује таласе спокоја, да су ови са Запада ноторне будале и да их лажови попут Вућића и Додика, у свакој ситуацији преведу жедне преко Мораве. Србијица и Републикица у међувремену све јаднија, црња и мања у сваком смислу. Али само јако.
nepotreban tekst kazes...jezivo...posle se neko pita sta se desavalo u BiH devedesetih.Ukazao sam na protivrečnost u tvom pristupu. A gde je protivrečnost, nema logike:
Želite Ratka i Radovana na robiji, a onda pokušavate da izazovete mržnju prema Dodiku za kojeg tvrdite da ih je poslao tamo? Vama se to uklapa?
I umesto da nekako objasniš da nisi protivrečan, bežiš od togs i zatrpavaš nas nepotrebnim tekstom...
kvalitetan postЦрвени Србин не иде против власти. Имају такве алгоритме. Поистовећује власт, са државом и народом,. Ове хуље се томе само прилагођавају. Тако можеш бити Наташа Бисерко Кандић, када те ционистички лоби постави на власт српском народу, довољно је да даш две, три афирмативне изјаве у складу са тренутно актуелним популистичким патриотским наративом, ти постајеш представник црвеносрпског народа.
У случају Додика и Вучића додуше имамо два развојна пута. Први је од Антиног јутеловца и Србина који увек био радо виђен у Сарајеву, преко финансија стечених ратним профитерством, успео себи омогућити да га НАТО транспортер искрца на позицију премијера Републике Српске. Онда је прилагодио и наратив и ево нешто мање од пола века отцепљује Републику Српску. СФРЈ једва да је толико трајала.
Други је хушкао Србе где год их данас нема, претио нацистичким одмаздама, проливао јавно крв у Скупштини, заклињући се да ће Косово бранити по цену свог живота, па кад је њега НАТО транспортер искрцао на место тиранина Срба са ове стране Дрине, нагло је добио амнезију, изјавио да он тог човека не познаје и ционистичко-васповским господарима колико сутра испоручио све оно што би им у интимном разговору 2002. године рецимо Чеда Јовановић рекао да је немогуће.
Али, ето, свима је јасно да су и један и други бесловесни лажови, па је раја због тога уверена и да су способни државници. Услед оног утиснутог алгоритма, савест емитује таласе спокоја, да су ови са Запада ноторне будале и да их лажови попут Вућића и Додика, у свакој ситуацији преведу жедне преко Мораве. Србијица и Републикица у међувремену све јаднија, црња и мања у сваком смислу. Али само јако.
Prevedi ovo na srpski, baćo.
Izdajnik Vučić čim se raspišu izbori, to je svima jasno a Srpska.. videćemo.. nadamo se da će ostati u ovakvom oblikuАлексеј, шта беседе овде светски стратези и 6Д шахисти које Пентагон и Путин питају за савет? Кад падају Српска и Вучић?
normalno da cu da postujem medjunarodnu instituciju koja na osnovu validnih dokaza nije poslala tamo samo njih dvojicu vec 90 vasih iz srpske...no cu pre da verujem tebi emihsu drogu ili dragonu sto pisete sa gomilom klonova istu pricu
glav srpske vam rekla da su genocidni a vama ne ulazi u glavu.
Evo, Kurki više nego jasno navodi da je Dodik uradio isto što bi i on, a opet mu Dodik smeta... Ko je ovde lud, kako već kaže Pop...daj kontra argumente vestackoj inteligenciji da laze ili lupa...ili se ceo svet zaverio protiv vas tako istinoljubivih i nevinih.
pitaj je da li postoji i najmanji trag sumnje i da je sve isfabrikovano pa ces dobiti odgovor koji mozes postaviti ovde.
za mene je prica zavrsena samo onim yt gde dodik decidno skruseno priznaje zlocin.

postoji problem..Црвени Србин не иде против власти. Имају такве алгоритме. Поистовећује власт, са државом и народом,. Ове хуље се томе само прилагођавају. Тако можеш бити Наташа Бисерко Кандић, када те ционистички лоби постави на власт српском народу, довољно је да даш две, три афирмативне изјаве у складу са тренутно актуелним популистичким патриотским наративом, ти постајеш представник црвеносрпског народа.
У случају Додика и Вучића додуше имамо два развојна пута. Први је од Антиног јутеловца и Србина који увек био радо виђен у Сарајеву, преко финансија стечених ратним профитерством, успео себи омогућити да га НАТО транспортер искрца на позицију премијера Републике Српске. Онда је прилагодио и наратив и ево нешто мање од пола века отцепљује Републику Српску. СФРЈ једва да је толико трајала.
Други је хушкао Србе где год их данас нема, претио нацистичким одмаздама, проливао јавно крв у Скупштини, заклињући се да ће Косово бранити по цену свог живота, па кад је њега НАТО транспортер искрцао на место тиранина Срба са ове стране Дрине, нагло је добио амнезију, изјавио да он тог човека не познаје и ционистичко-васповским господарима колико сутра испоручио све оно што би им у интимном разговору 2002. године рецимо Чеда Јовановић рекао да је немогуће.
Али, ето, свима је јасно да су и један и други бесловесни лажови, па је раја због тога уверена и да су способни државници. Услед оног утиснутог алгоритма, савест емитује таласе спокоја, да су ови са Запада ноторне будале и да их лажови попут Вућића и Додика, у свакој ситуацији преведу жедне преко Мораве. Србијица и Републикица у међувремену све јаднија, црња и мања у сваком смислу. Али само јако.
Znaš kad je Mile rekao onom muslimanskom ministru Zukanu "J.bo te "genocid""? Zar ti Mile nimalo ne imponuje zbog toga?Izdajnik Vučić čim se raspišu izbori, to je svima jasno a Srpska.. videćemo.. nadamo se da će ostati u ovakvom obliku

Realno, narod Srpske i narod Srbije su jedan isti narod, neraskidivo povezan. I sa istim pojavama kako u jednom tako i u drugom narodu. I to jedinstvo ostaje i nakon pada Vučića. Tugica, ali popij nešto žestoko, nema veza što je haram, za zdravlje je nijjet.postoji problem..
realno narod Srpske je u ovim vremenima okrenuo leđa narodu u Srbiji i podržao izdajnika Vučića, i njegovu Ćacad
brinu me odnosi Srbije sa RS om posle izbora.. da sam na mestu studenata tj nove vlasti realno boleo bi me k za RS.. glasali ste protiv naroda u Srbiji za izdajnike Srbije, kriminalce i ubice i jbg ko vas jbe sad..
mogla bi neka kvalitetna tema da se otvori ..videću kasnije

nemoj ako za boga znas, vidis da bi samo o tome divanili jer nema vise muslimana da sa njima uz kafu....mogla bi neka kvalitetna tema da se otvori ..videću kasnije

Па не може било кога у Србији да боли било шта за РС. Проблем је. Било какви могући понори између Србије и Републике Српске, донеће катастрофу и Србији и Српској. Нема ту квалитетне опције. Баш као што се користи старија популација из руралних подручја Србије, оптерећена сиромаштвом и осећањима да су заборављени, на исти начин се манипулише са Србима из Републике Српске.postoji problem..
realno narod Srpske je u ovim vremenima okrenuo leđa narodu u Srbiji i podržao izdajnika Vučića, i njegovu Ćacad
brinu me odnosi Srbije sa RS om posle izbora.. da sam na mestu studenata tj nove vlasti realno boleo bi me k za RS.. glasali ste protiv naroda u Srbiji za izdajnike Srbije, kriminalce i ubice i jbg ko vas jbe sad..