Zasto je Dodik rekao za Karadzica i Mladica da su zlocinci

Dodik je rekao da je u Srebrenici bio genocid
Mislim da je to mnogo značajnija izjava
Čovek koji je više od 20 godina na čelu Republike Srpske i svih Srba iz RS a je izjavio:


I onda se Srbi jbt ljute na Muslimane kada ovo kažu a sam Dodik je to govorio :D
Pa da l ste jbno normalni???
mozda taj dodik i ovaj dodik nisu dva ista dodika?
 
Dodik je rekao da je u Srebrenici bio genocid
Mislim da je to mnogo značajnija izjava
Čovek koji je više od 20 godina na čelu Republike Srpske i svih Srba iz RS a je izjavio:


I onda se Srbi jbt ljute na Muslimane kada ovo kažu a sam Dodik je to govorio :D
Pa da l ste jbno normalni???
Застранио човек, свакоме се може десити. На крају, он је политичар, а политичарима је посао да лажу и народ праве будалама. Што више и боље лажу, то значи да су способнији и да их још више треба гласати. Ко нас клео, није дангубио.
 
Опште је познато свима у Српској да је извјесни Додик, Миле Додик, један углађени господин префињеног ријечника и манира, тамо крајем 1990их и почетком овог миленијума био застранио. Шта'ш, деси се. Рекао је тада у том стању растројства свашта нешто, свакојаке глупости, ту су и неке непромишљене изјаве, но задњих два'ес љета само афирмативно говори о првом предсјенику Српске и нашем ратном команданту.
Толико је у тој својој несрећној фази изгубио контакт са разумом да је једном чак блебнуо неопјевану глупост да је у Сребреници био некакав ђеносајд. Касније је наравно дошао себи и рекао па барем 300+ пута да у Сребреници није било никаквог ђеносајда због чега је од стране србомрзилачких грла "попио" брдо кривичних пријава.
 
Застранио човек, свакоме се може десити. На крају, он је политичар, а политичарима је посао да лажу и народ праве будалама. Што више и боље лажу, то значи да су способнији и да их још више треба гласати. Ко нас клео, није дангубио.
Dodik ima veliku podršku Srba u RS u
Dodik je za Srbe u RS u govorio da su počinili Genocid

Ko je tu lud i glup? Srbi iz RS a ili Dodik?
 
Застранио човек, свакоме се може десити. На крају, он је политичар, а политичарима је посао да лажу и народ праве будалама. Што више и боље лажу, то значи да су способнији и да их још више треба гласати. Ко нас клео, није дангубио.
a sto je lagao molicu lepo na stetu svog naroda serbskog kome jos nisu zarasle rane od rata?

da je lagao i rekao napr. muslimani imaju raketu za saturn, ili sarajevo sa bas carsijom je oduvek bilo srpsko, ili svi znamo da ce se srpska pripojiti srbiji i da je seselj bio vidovit kada je crtao granice do karlobaga....to bi se razumelo kao sto vidimo dan danas da je to lupetanje za ludnicu....ali ovo...kao da je javno svoju zenu prozvao na tv da ga ja sa nekim prevarila...to niko normalan ne radi, a jos manje normalan se posle izvinjava i kaze ma zaebavao sam se :lol:

kad se zaebavas sa mrtvim ljidima koji su za tvojom politikom ostali preklani, streljani ili maskarirani, a ti na njih sve pljunes ovakvom izjavom i jos si dezerter iz tog rata...to je za dozivotnu robiju...
 
a sto je lagao molicu lepo na stetu svog naroda serbskog kome jos nisu zarasle rane od rata?

da je lagao i rekao napr. muslimani imaju raketu za saturn, ili sarajevo sa bas carsijom je oduvek bilo srpsko, ili svi znamo da ce se srpska pripojiti srbiji i da je seselj bio vidovit kada je crtao granice do karlobaga....to bi se razumelo kao sto vidimo dandanas da je to lupetanje za ludnicu....ali ovo...kao da je javno svoju zenu prozvao na tv da ga ja sa nekim prevarila...to niko normalan ne radi, a jos manje normalan se posle izvinjava i kaze ma zaebavao sam se :lol:
A što neki lažu da ih ne zanima RS, da žele da se odmore od nje, a onda zabadaju nos u svaki detalj koji se tiče RS?

Valjda to što su neprijatelji srpskog naroda sada protiv Dodika, govori da je on dobar za RS.
Kćerka, Salko, pop, ti... svakako niste prijatelji srpskog naroda ni RS, a žalite se na Dodika. Očigledno je onda da vam nešto gadno radi. A kada VAMA nešto gadno radi, oprostićemo mu ranije izjave, tim pre što ih se i sam odrekao.
 
A što neki lažu da ih ne zanima RS, da žele da se odmore od nje, a onda zabadaju nos u svaki detalj koji se tiče RS?

Valjda to što su neprijatelji srpskog naroda sada protiv Dodika, govori da je on dobar za RS.
Kćerka, Salko, pop, ti... svakako niste prijatelji srpskog naroda ni RS, a žalite se na Dodika. Očigledno je onda da vam nešto gadno radi. A kada VAMA nešto gadno radi, oprostićemo mu ranije izjave, tim pre što ih se i sam odrekao.
mene taj tvoj zrikavi dodik moze samo da poljubi filmski u dupe :lol:

zreo covek ne menja stav nikada, menja ga jedino kada ima korist ili ako je necim ucenjen.

tacka.
 
argumenti kvalifikacija su ti uvek bila jaca strana :lol:

ljigavca i najveceg kvislinga dodika mogu podrzavati samo kompletni idioti ili neki koji sa srpstvom imaju veze kao muslimani sa saturnom.
Pa mrziš RS -to znači da bi trebalo da voliš onog ko je kvisling na njenu štetu. Međutim ti mrziš i kvislinga na njenu štetu - št se nikako ne uklapa. :cool:
 
argumenti kvalifikacija su ti uvek bila jaca strana :lol:

ljigavca i najveceg kvislinga dodika mogu podrzavati samo kompletni idioti ili neki koji sa srpstvom imaju veze kao muslimani sa saturnom.
brt ne bih toliko vređao Dodika

za razliku od Vučića koji je potpisao izdaju Kosova, predao im sve institucije, Dodik još uvek nije potpisao izdaju RS a..
na stranu kriminal itd ali nije izdajnik

najveća greška mu je ta što je prvo udario na Noleta tj Đokoviće a onda podržao izdajnika Vučića i od tada ga narod u Srbiji prezire.. bio na nekoj utakmici reprezentacije u Areni, izviždan i popljuvan od svih..



ranije mu se to nije dešavalo
 
brt ne bih toliko vređao Dodika

za razliku od Vučića koji je potpisao izdaju Kosova, predao im sve institucije, Dodik još uvek nije potpisao izdaju RS a..
na stranu kriminal itd ali nije izdajnik

najveća greška mu je ta što je prvo udario na Noleta tj Đokoviće a onda podržao Vučića i od tada ga narod u Srbiji prezire.. bio na nekoj utakmici reprezentacije u Areni, izviždan i popljuvan od svih..
ranije mu se to nije dešavalo
jok i nije :lol:

aj u rucak da ce on pre zbrisati iz srpske kao pre rata sto je zbrisao, nego av iz srbije?

politicar kome malo dete na ulici kaze da je lopov...e za to trebas da bas imas ruke u medu a da to svako vidi.
 
jok i nije :lol:

aj u rucak da ce on pre zbrisati iz srpske kao pre rata sto je zbrisao, nego av iz srbije?

politicar kome malo dete na ulici kaze da je lopov...e za to trebas da bas imas ruke u medu a da to svako vidi.
a jbm li ga.. RS opstaje nekako za razliku od Srbije koju je Vučić rasprodao, Kosovo predao..možda grešim, nisam tamo
 

Back
Top