Zasto je dobro biti Srpkinja?

P

Pitalica

Gost
...i chatujem ja tako sa nekim likom koji je iz inostranstva(tema nebitna)i rece on meni:"Pa lako je vama Srpkinjama?"Dugo sam se pitala sta je hteo time da kaze,cak sam pitala i par prijateljica i evo sta su mi rekle:
M:Zbog srprkog jeba.Jedino je ovde autentican!
L:Muskarci su ubedljivo najjeftiniji bas ovde!
N:Ne moras da se boris za ravnopravnost,jer ti srpski muskarci ustupaju cak i dominaciju.
T:Zbog polovnih vibratora na kineskoj pijaci!
A sta vi mislite o tome?
 
Ha ha... ma da, Srbi - nebeski narod...

Daj da prestanemo s' mitovima o srpstvu... Mi smo kao i svi ostali: gresni... Nismo mi neki tamo sveti narod koji je uvek u pravu...

Prosto se gadim sto sam Srbin kad pocnu razni kromanjonci i dinaroidi da velicaju 'srpstvo'... Kakve veze ima nacija i religija sa zivotom... bash nikakve :!:
 
Gazdarica:
Auh, Milojko nam se razgoropadio... :lol: :lol: :lol:
Pa mislim, stvarno ! Nije ucestvovao u diskusiji, nikakav topik nije poslao na ovu temu, i prvo sto je napisao, to je da mene vredja ??? Mislim, čemu to ? Ne diram ga, ne spominjem, neka i on mene ostavi na miru. Ja ne vređam nikog, nisam vulgaran ni prost. Postove šaljem na zadatu temu. Pročitaj malo Gazdarice, i proceni jesam li u pravu.
 
Caos ja sam jedan u nizu od gastarbajtera i hocu samo da vam kazem da su Yugoslovenke najbolje ribe na svijetu pa ljudi da samo vidite ove smrdljive nemice pa covjek da povrati od muke kad ih vidi sveka pegava jadna nikakva.
Za razliku od Yugoslovenki (Srbo-Crnogorki), jel´ se sad tako kaze?, koje su naj naj naj

Srbo-Crnogorke, Yugoslovenke kako hocete volim Vas najvise...
 
Valjda se s prvavom ceka s Lordove strane da reagujem.dakle,Milojko,jeste jedan moderator bio ...dakle,BIO...pripadnik JSO-a,nije Lord no Ja.Uopste,kakve veze ima ta jedinica sa temom Ljubav i sex?Spomnete jos jednom ovde u bilo kom kontekstu JSO,zatvaram,ostali nek gledaju i nek se smeju.
Pozdrav.......
 

Back
Top