Quantcast

Zasto je dobro biti Srpkinja?

• Začetnik teme Pitalica
  • Datum pokretanja

medena

Zainteresovan član
Poruka
227
Pitalica:
...i chatujem ja tako sa nekim likom koji je iz inostranstva(tema nebitna)i rece on meni:"Pa lako je vama Srpkinjama?"Dugo sam se pitala sta je hteo time da kaze,cak sam pitala i par prijateljica i evo sta su mi rekle:
M:Zbog srprkog *.Jedino je ovde autentican!
L:Muskarci su ubedljivo najjeftiniji bas ovde!
N:Ne moras da se boris za ravnopravnost,jer ti srpski muskarci ustupaju cak i dominaciju.
T:Zbog polovnih vibratora na kineskoj pijaci!
A sta vi mislite o tome?
Morala bi stvarno njega da pitas, razmisljam vec nekoliko minuta sta je covek moga da misli pod tim "lako je..". I stvarno mi nista ne pada na pamet.
Uostalom, sve to sto su navele tvoje prijateljice je uglavnom tacno, ali je to pre razlog da nam ne bude lako uopste. Verovatno se covek samo salio.

M

mike NY

Gost
pa mislim da je tvoj prijatelj bio u pravu a mislio je sigurno na to da su sve srpkinje( skoro sve) veoma lepe,moda je to stvar genetike(sto bi se reklo imate taj gen za lepotu),ali ste malo lake cak suvise lake. Mozda negde i nisam u pravu i ovo moje misljene nije relevantno pa izvolte kritikujte me!!!!!! :roll:

Incognito

Poznat
Poruka
8.155
Sto se 'lakih' devojaka tice... ne bih se bas slozio... Ovde imas procenat 'lakih dama' isto kao i svuda u svetu... Ako izuzmemo englesku... E tamo je cudo jedno... Samo mutav muskarac ne bi mogao da odvuce devojku u krevet... I to kod nje... Kad su joj roditelji tu... I jos ti ujutru spreme doruckak, i pitaju kako je bilo (da te pojedu blamovi :D)...

... a sutradan, ta ista devojka ti se nece ni na ulici javiti :?

BlackLeather

Iskusan
Banovan
Poruka
6.173
...i chatujem ja tako sa nekim likom koji je iz inostranstva(tema nebitna)i rece on meni:"Pa lako je vama Srpkinjama?"Dugo sam se pitala sta je hteo time da kaze,cak sam pitala i par prijateljica i evo sta su mi rekle:
M:Zbog srprkog jeba.Jedino je ovde autentican!
N:Ne moras da se boris za ravnopravnost,jer ti srpski muskarci ustupaju cak i dominaciju.
A sta vi mislite o tome?
zašto dame?
ajmo retro fazon

georgejune

Starosedelac
Poruka
152.527
M:Zbog srprkog jeba.Jedino je ovde autentican!
A sta vi mislite o tome?
zbog neuspelog humora