Zašto je devojkama obavezno da muškarac ima kola?

koliko znam, ti si vozač i voziš. Tako da ne razumem o čemu pričaš.

Nije moj i ne vozimo se povremeno. Samo sam dala primer kako ostavlja loš utisak kada ti neko posle viđanja traži da ga voziš tamo ili vamo noću. Brate, nabavi auto pa se vozi. I inače, ne bih volela da muškarcu budem glavni prevoznik.

Збило се да на посао нисам ишао својим колима, него госпођиним... Небитно. А за ово што кажеш, то си у праву. Не би ни ја возао тамо вамо.

Zašto ne? Oni koji ne posjeduju vozačku dozvolu imaju određeni hendikep pri pronalasku posla. Više puta sam čula da im je prilika za dobar posao promakla baš iz tog razloga. Ali ako ne žele, ne moraju 🤷‍♀️
dobro, sa jedne strane imaš one nezainteresovane, koji ne žele, a sa druge strane imaš nesposobne ili bahate, neobazrive koji nemaju svest da je vožnja nešto jako ozbiljno, zato mislim da ne treba svakome da se daje vozačka

Meni bi svakako bilo glupo maltretirati bilo koga da me voza tamo vamo. Kad sam položila osetila sam olakšanje najviše zbog toga, što ne moram više da zavisim ni od tate, dečka, druga. Zato sam i rekla jel ti se vozika, položi i kupi sebi auto, a to da li će dečko da bude vozač ili ne je njegov izbor i nije mi sramota uopšte ako nije

Возити кола је део опште писмености, бесмислено је и постављати такво питање.

Da živim u gradu, ne bi bilo sile nebeske koja bi me naterala da kupim kola. Gomilu limčine na 4 vrljava točka osmišljenu da čoveku dušu pojede i potroši mu sve pare. Taksi bato i boli te uvo i za gorivo i za održavanje. Ili autobus. Ili polako pa peške. Možeš čak i alkoholičar mirne duše da budeš. Zamisli lepote, ceo dan možeš biti pijan ko deda mraz.

A i te žene. Kola je impresioniraju. Ej, kola. Koliko je to plitko zamisli da si kao u fazonu Vau šta neko vozi 🙄

Da živim u gradu, ne bi bilo sile nebeske koja bi me naterala da kupim kola. Gomilu limčine na 4 vrljava točka osmišljenu da čoveku dušu pojede i potroši mu sve pare. Taksi bato i boli te uvo i za gorivo i za održavanje. Ili autobus. Ili polako pa peške. Možeš čak i alkoholičar mirne duše da budeš. Zamisli lepote, ceo dan možeš biti pijan ko deda mraz.
Ja na primer često koristim prevoz. Pre 2 nedelje sam imao neki poslovni sastanak u Knezu i otišao sam opušteno autobusom.

To ti je siguran pokazatelj da neko ima keša.
Iliti što bi rekla moja profanka računovodstva - sigurno ima dobru aktivu bilansa stanja.

Немања Антић каже кад Амер има кола од милион долара, значи да на рачуну има сто пута толико.
Кад Србин вози кола од 100.000 евра, значи да је имао 20.000, а остатак позајмио... Да би се курчио.

Немања Антић каже кад Амер има кола од милион долара, значи да на рачуну има сто пута толико.
Кад Србин вози кола од 100.000 евра, значи да је имао 20.000, а остатак позајмио... Да би се курчио.
Da.

To su ti pravila upravljačkog računovodstva. Vozni park ne sme da ima vrednost veću od 5% vrednosti firme.
Oni i svoje živote uređuju po tim pravilima. Pa imaš i sektore kao što su Personal Finance i slično.
I ne samo to kod njih imaš klasno društvo. Zna se kakve kuće koja klasa kupuje i koje automobile vozi, koje satove.
Naši gastozi su imali običaj da kupuju Rolex, a u kući pocepan nameštaj.:lol:

Ali isto su na primer prethodnih decenija govorili i za crnce i njihovu opsednutost Kadilacima koji su bili i ostali luksuzni automobili.

Back