Zasto je Crna Gora drzava broj 1 sa najvise nasilja nad zenama?

Poruka
4.292
Zasto je crna Gora drzava broj 1 sa najvise nasilja nad zenama? Zato sto su ljudi koji zive tamo u proseku najvislji ljudi po visini na svetu. Pa kakve to veze ima sa nasiljem nad zenama? Evo da objasnim.

Zene mnogo vole visoke muskarce. Tako da ako je neko visok lako mnogo dolazi do zena. Obzirom da lako dolazi do zena automatski on zene mnogo i ne postuje a to isto ide ruku pod ruku da su zato jako nemoralni. Dok recimo muskarci koji su niski rastom oni vrlo tesko dolaze do zene i onda kad neku i osvoje onda je mnogo postuju i cuvaju jer su mnogo tesko dosli do nje. Ali nije samo u tome stvar. Takodje ljudi koji su niski rastom da bi dosli do zene moraju da se dovijaju na razne nacine i onda to DOVODI DA SU MNOGO INTELIGENTNIJI OD VISOKIH MUSKARACA. Znaci kad uparis lako dolazenje do zena samim tim nepostovanje zena i zatucanost i mala inteligencija dolazi se do vrlo zeznute formule nasilja nad zenama.

Odma posle muskaraca iz Crne Gore po nasilju nad zenama ide Srbija, Bosna i Hrvatska jer su to genetski isti narod ali ipak ima nesto vise niskih muskaraca po visini jer ima tu vise ljudi drugih nacionalnosti pa je samim tim i nesto manje nasilja nad zenama nego u Crnoj Gori.

Zato su muskarci sa ovih prostora dobri u sportovima u odnosu na druge drzave jer su superiorniji od drugih naroda fizicki jer su u proseku mnogo vislji a samim tim i snazniji. Ali smo mnogo neinteligentniji i zatucaniji a dokaz tome je da su ovde plate najnize u svetu, ukoliko izuzmemo africki kontinent jer su crnci u proseku najneinteligentniji na svetu. Mada cak i mnoge Africke drzave imaju vecu prosecnu platu od nas tako da mi nismo mnogo inteligentniji od crnaca. Kinezi, Japanci, i ostali narodi u svetu su po visini daleko nizi od Srba ali zato su mnogo snalazljiviji i inteligentniji pa su im standardi mnogo bolji.

Dakle kao i u zivotinjskom svetu sve se zasniva na seksu i osvajanju zenke. Obzirom da su ljudi sa ovih prostora prijemcivi zenama zbog velike visine onda oni jako malo postuju zene jer lako dolaze do njih a samim tim nemaju potrebe da mnogo mozgaju kako bi osvojili zene i onda to dovodi do zatucanosti i neinteligenciji i do amoralnosti. To ide od generacije na generaciju genetski pa zato smo genecki takvi.

Naravno ovde izuzimamo muslimanske drzave iz statisike jer zbog vere tamo je najvise nasilja nad zenama jer one u toj veri imaju najmanja prava.

Naravno po internetu kruze raznorazne statisike p drzavama vezano za nasilje u porodici ali to mozete okaciti macki o rep jer gde ce zena koja trpi nasilje od muc=skarca koga mnogo voli jel je lep da sebi prizna a i drugima da je maltretirana i time da prizna sebi da je neko ko je lep ujedno i nasilnik.
 
Poslednja izmena:
Po statistici su Snadinavci najvisi narodi u svetu...
A sa najmanje nasilja u porodici.Kako to objasnjavas,presvetli zabraku?
Vec sam ti reko nema sanse da su vislji od Srba iz Crne Gore. A zasto tamo zene vise kazu da su nad njima vrseno nasilje PA ZATO STO SU TAMO ZENE SLOBODNIJE I IMAJU VISE PRAVA. Zamisli ti da neka Srpskinja iz Crne gore kaze da je muz bije, mislim to je isto kao da je potpisala smrtnu presudu. Zato kazem te statistike okacite macku o rep.
 
Nije da su balkanci poznati po tome da su jako patrirhalno zatucani i naučeni da ne treba oni da poštuju žene nego da one treba da poštuju njih.Ma ne...to je zato što žene neznaju da izaberu nekog bezopasnog picopevca nego biraju loše muškarce...

Gle,sine da ti odam tajnu,ako si odbojan ženama to nije zbog visine.Možda...ali možda je do toga što imaš 1001 fiks ideju...
 
Nije da su balkanci poznati po tome da su jako patrirhalno zatucani i naučeni da ne treba oni da poštuju žene nego da one treba da poštuju njih.Ma ne...to je zato što žene neznaju da izaberu nekog bezopasnog picopevca nego biraju loše muškarce...

Gle,sine da ti odam tajnu,ako si odbojan ženama to nije zbog visine.Možda...ali možda je do toga što imaš 1001 fiks ideju...
Nista visina ne igra ulogu.
 
Mislim da je nasilje u porodici posledica frustracije običnog čoveka svojim životom, položajem u društvu, nemaštinom, nemogućnošću da radi šta bi on hteo i kako bi hteo, a naravno i nasiljem koje je lično preživeo i u detinjstvu i kasnije. Na sve to, kod nas treba dodati i ratne poraze iz 90ih, jer su mnogi verovali da nam niko ništa ne može a nalupali su nam šamare za sva vremena.

Inače, pre mnogo godina bio je jedan legendarni ali naravno izmišljen članak u CKMu, gde kao neki Crnogorac, inače istaknuti borac za prava žena u CG, iznosi kako on praktikuje poboljšanje položaja žena u svojoj kući. I onda on tu nabraja:

1) Čim budu izmislili bešuman usisivač, ja joj ga kupujem. Do tada neka prašinu skuplja rukama.
2) Našem petom detetu zamalo da ona da ime.
3) Kad ja sedim, ona stoji. Kad legnem, ona može da sedne.
4) Od 1. sledećeg meseca ukidam joj obavezu da mi vraća sitne pare od kusura.
5) Naredio sam joj da kupuje samo drveno posuđe, tako da je manje boli kad je gađam njime.
.
.
.

:lol:
 
Vecina u Bosni tako,trpe.
Boga mi prije su žene imale veća muda,bile su osvetoljubivije i luđe,tako da Boga mi nisi smio joj ni svašta uraditi.Znale su i preklati muža na snu,upucati ga ili stave mišomora u hranu ili piće.Ali ne fakat ti osjetiš neku mržnju prema muškarcima među ženama kod nas.Ja nikada nisam čuo da je neki muškarac rekao da sve žene treba poklati i ubiti dok žene jesam,nekakve isfrustirane i dijelom očajne fali im ta neka ljubav,briga i sigurnost šta li već.Ne odgovori mi jučer što je nama muškima lahko hahaha?
 
Boga mi prije su žene imale veća muda,bile su osvetoljubivije i luđe,tako da Boga mi nisi smio joj ni svašta uraditi.Znale su i preklati muža na snu,upucati ga ili stave mišomora u hranu ili piće.Ali ne fakat ti osjetiš neku mržnju prema muškarcima među ženama kod nas.Ja nikada nisam čuo da je neki muškarac rekao da sve žene treba poklati i ubiti dok žene jesam,nekakve isfrustirane i dijelom očajne fali im ta neka ljubav,briga i sigurnost šta li već.Ne odgovori mi jučer što je nama muškima lahko hahaha?
Pa svejedno vam sve.
 
Mislim da je nasilje u porodici posledica frustracije običnog čoveka svojim životom, položajem u društvu, nemaštinom, nemogućnošću da radi šta bi on hteo i kako bi hteo, a naravno i nasiljem koje je lično preživeo i u detinjstvu i kasnije. Na sve to, kod nas treba dodati i ratne poraze iz 90ih, jer su mnogi verovali da nam niko ništa ne može a nalupali su nam šamare za sva vremena...
Čovek koji svoje frustracije iskaljuje na drugo ljucko bice ne može da svali krivicu na ratne poraze,lošu finasisku situaciju i tako to...To je glupi izgovor nasilnika samo da svali krivicu za njegova dela na neki viši faktor nad kojim kao on nema kontrolu.
Ali si upravu za to da su nasilnici i sami preživeli nasilje ranije ili su bili svedoci...ali to je zato što se na to naviknu,pogotovo ako traje neko duže vreme i počnu da veruju da je to opravdana i normalna reakcija i onda i sami tako reaguju...Ali taj začarani krug može da se prekine,jeste da nije lako,ali je moguće.
 
Boga mi jaranice kod nas se i žensku djecu uči da je muškarac nužno zlo ili je ku*var ili psihopata trećeg nema.I naravno mušku nikada ne treba vjerovati
Niko tako ne uči i vaspitava žensku decu da mrze muškarce nego da budu oprezne i to je opradvano.Ima svakojakih budala i ludaka,to je sasvim razumno da se devojkama skrene pažnja da pripaze na neke rane znake upozorenja kad nekog upoznaju da se smanji šansa da kasnije postanu žrtve.
 
Niko tako ne uči i vaspitava žensku decu da mrze muškarce nego da budu oprezne i to je opradvano.Ima svakojakih budala i ludaka,to je sasvim razumno da se devojkama skrene pažnja da pripaze na neke rane znake upozorenja kad nekog upoznaju da se smanji šansa da kasnije postanu žrtve.
Ma ne uči,zašto je onda većina djevojaka oštra,netrpeljiva,neke bi te samo objesile za mu*a što si muško.Jel ih strah nas momaka?.Osjeti se ta neka mržnja i ogorčenost od strane djevojaka.Možda i nije ali eto.
 

Back
Top