Zasto je Breznjevov KGB-ovac Putin povukao vojsku sa Kosova cim je dosao na vlast?

Svakom ko poznaje RUSE malo bolje i te kako je jasno........

TESKO ONOM KOGA RUSI BRANI- rece Karadjordje joe pre vise od 200. godina

Stani,brane ili ne brane,odluci se.

Lose ti kad nas brane,lose kad nas ne brane.

Klasican antislobin glasac.

Pa navodno da ''brane'' Srbe od NATO-a i siptara....

Ma daj ne bulazni.
 
Ево наших правих пријатеља:

v91202p0.jpg


Они нам сигурно желе добро.
 
Ево наших правих пријатеља:

v91202p0.jpg


Они нам сигурно желе добро.

Top pitraj one sto su ti vodili samoubilacku politiku KGB placenika posle pada BERLINSKOG zida, SLOBA_ MIRA_SESELJ, sproviodili politiku nove moskovske Kominterne, sto ne zele da se skine sa vlasti kao i svi ostali komunisti sirom istocne Evrope, pa ostali jos 10. godina vise nego sto je prirodno moguce.
 
Top pitraj one sto su ti vodili samoubilacku politiku KGB placenika posle pada BERLINSKOG zida, SLOBA_ MIRA_SESELJ, sproviodili politiku nove moskovske Kominterne, sto ne zele da se skine sa vlasti kao i svi ostali komunisti sirom istocne Evrope, pa ostali jos 10. godina vise nego sto je prirodno moguce.

Па слажем се ја са тобом, јесам написао да је НАТО само желео добро Србији.
 
Stani,brane ili ne brane,odluci se.

Lose ti kad nas brane,lose kad nas ne brane.

Klasican antislobin glasac.



Ma daj ne bulazni.

TESKO ONOM KOGA RUS BRANI- ti je srpska poslovica koji je izgovorio sam Karadjordje kad su mu RUSI zabili noz u ledja tokom I srpskog ustanka, i sklopili dil tada sa Otaminima i od pomoci nista,isto kao i 1999. kad su Rusi Milosevicem komunistima davali lazne nade da udje u konflikt sa njima, da Rusi vide trenutno NATO stanje avijacije preko srpske grbace. Odatle ti dolazi ta srpska poslovica, sto znaci preko 200. godina stara, a kako vidimo niste se nije promenilo niti danas kod ''brace'' Rusa.
 
Па слажем се ја са тобом, јесам написао да је НАТО само желео добро Србији.

Da ste skinuli KOMUNISTE sa vlasti na vreme 1989/1990 posle pada berlinskog zida kao Cesi, Slovaci, Madjari, Rumuni, Balticke drzve.....NATO, anti-komunisticka organzacija koje se i bori protiv KGB placenika, ne bi morao da intervenise kod zadnje KGB komunisticke Bastilje u Evropi 1999.
 
Da ste skinuli KOMUNISTE sa vlasti na vreme 1989/1990 posle pada berlinskog zida kao Cesi, Slovaci, Madjari, Rumuni, Balticke drzve.....NATO, anti-komunisticka organzacija koje se i bori protiv KGB placenika, ne bi morao da intervenise kod zadnje KGB komunisticke Bastilje u Evropi 1999.

jesi ti lud?Kakav kgb, kakve gluposti, pa nismo mi gubernija, nego EU cigansko predgradje valjda?
 
Da ste skinuli KOMUNISTE sa vlasti na vreme 1989/1990 posle pada berlinskog zida kao Cesi, Slovaci, Madjari, Rumuni, Balticke drzve.....NATO, anti-komunisticka organzacija koje se i bori protiv KGB placenika, ne bi morao da intervenise kod zadnje KGB komunisticke Bastilje u Evropi 1999.

Зашто си себе искључио из тог свргавања комуниста? Осим ако ниси из Србије?
 
A Jelcin tu istu rusku vojsku poslao na Kosovo 1999???

I jos pobegao sa Kosova i ostavio neplaceni racun za struju ruske vojske da plate kosovski Srbi??? Pravi neki KGB ''brat''. Tesko onom koga Rus brani......

"NEjebac69",
osvedočena forumska smejurio, patološka lažovčino..

STRUJU nisi ni imali potrebe koristiti pošto kao ozbiljna vojna jedinica su imali
SVOJU STRUJU proizvedenu na formacijski pripadajućim sredstvima.
Muči te struja?!? TVOJA cena Kosova je par hiljada kW? Smejurijo!

Nisu Rusi pobegli. Da su hteli bežati, ne bi ni dolazili. Otišli su 2003. tek pošto
nisu uspostavili NIKAKVU SARADNJU sa tvojim BEOGRADSKIM KVISLINZIMA
koji su zajahali Srbiju oktobra 2000. godine.

NIKAKVU saradnju niti odgovor nisu dobili od BEOGRADSKIH KVISLINGA oko
formiranja RUSKE bezbednosne zone na SEVERU KOSOVA I METOHIJE na koju
su ČEKALI TRI GODINE!

NIKAKVA logistička podrška SRBIMA na Kosovi i Metohiji PREKO RUSKOG
BATALJONA iz Beograda, a od strane "prve demoKradske vlade", nije se dogodila!

Pa, ŠTA JE TREBALO DA ČEKAJU POSLE TRI GODINE? GODOA?

"NEjebac69",
Beskonačno laprdaš, a pojma nemaš kao i obično!
 
Da ste skinuli KOMUNISTE sa vlasti na vreme 1989/1990 posle pada berlinskog zida kao Cesi, Slovaci, Madjari, Rumuni, Balticke drzve.....NATO, anti-komunisticka organzacija koje se i bori protiv KGB placenika, ne bi morao da intervenise kod zadnje KGB komunisticke Bastilje u Evropi 1999.

I danas ne bi posojala Srbija vec "Beogradski Pasaluk"...
 
Top pitraj one sto su ti vodili samoubilacku politiku KGB placenika posle pada BERLINSKOG zida, SLOBA_ MIRA_SESELJ, sproviodili politiku nove moskovske Kominterne, sto ne zele da se skine sa vlasti kao i svi ostali komunisti sirom istocne Evrope, pa ostali jos 10. godina vise nego sto je prirodno moguce.


Tačno.

Da nismo imali one samodestruktivne idiote na vlasti devedesetih, ne bi ni došlo do
NATO bombardovanja.

I to bi trebalo da bude jasno svakom čoveku, koji je imao tu sreću da mu Bog podari
mozak.


PS. To ne znači da natovci nisu ološi i idioti.
 
"NEjebac69",
osvedočena forumska smejurio, patološka lažovčino..

STRUJU nisi ni imali potrebe koristiti pošto kao ozbiljna vojna jedinica su imali
SVOJU STRUJU proizvedenu na formacijski pripadajućim sredstvima.
Muči te struja?!? TVOJA cena Kosova je par hiljada kW? Smejurijo!

Nisu Rusi pobegli. Da su hteli bežati, ne bi ni dolazili. Otišli su 2003. tek pošto
nisu uspostavili NIKAKVU SARADNJU sa tvojim BEOGRADSKIM KVISLINZIMA
koji su zajahali Srbiju oktobra 2000. godine.

NIKAKVU saradnju niti odgovor nisu dobili od BEOGRADSKIH KVISLINGA oko
formiranja RUSKE bezbednosne zone na SEVERU KOSOVA I METOHIJE na koju
su ČEKALI TRI GODINE!

NIKAKVA logistička podrška SRBIMA na Kosovi i Metohiji PREKO RUSKOG
BATALJONA iz Beograda, a od strane "prve demoKradske vlade", nije se dogodila!

Pa, ŠTA JE TREBALO DA ČEKAJU POSLE TRI GODINE? GODOA?

"NEjebac69",
Beskonačno laprdaš, a pojma nemaš kao i obično!


Kakva bre logisticka podrska od vlasti koja tamo nema suverenitet, jesi li zdrav ti?:think:

Rusi su otisli zato sto su resili da resavaju probleme u svom dvoristu, a ne da glume neku geopoliticku super silu iz Hladnog rata kada to nisu. Sto i jeste pametan potez.
 
jesi ti lud?Kakav kgb, kakve gluposti, pa nismo mi gubernija, nego EU cigansko predgradje valjda?

HAHAHAHA jeste dobar vic...............KOMUNISTICKA zadnja RUSKA GUBERBIJA..sto vam kazu i sami predstavnici iz EU......komunisti hoce u EU zato sto ste do sad od 2000. na ovamo dobili preko 5 MILIJARDI evra bespovratne pomoci, pokrpili ste sve rupe na putevima zahvaljujci fondovima iz EU ne KGB ''braci'',...dok EU i dalje zna da je SRBIJA i dalje jedino KGB komunisticko smece u Evropi koje i dalje nije u stanju da komunisticku otetu imovinu vrati orginalnim vlasnicima, sto EU trazi od vas...to jedino ne moze da se uradi u komunistickoj Srbiji...dok sve ostale zemlje to uradilie jos devedesetih Cesi, Slovaci, Polajci, Madjari....... i EU vam to govori....

Povratak imovine najvece prepreka EU Srbiji!!!!
http://www.blic.rs/Vesti/Tema-Dana/244525/Povratak-imovine-najteza-prepreka-na-putu-ka-EU


Imace, ovde nije tema EU i NATO vec KGB ''braca'' sto su povukli RUSKU vojsku sa Kosova dok je na vlasti bio ruski petokolonas drug Kostunica i cim je na vlast dosao Brzenjevov KGB-ovac Putin, kome je otac bio NKVD-ovac i bio kuvar i samom Lenjinu i Staljinu on je rusku vojsku sa Kosova povukao. Sto se kaze; ne pada jabuka daleko od stabla.
 

Back
Top