"NEjebac69",
osvedočena forumska smejurio, patološka lažovčino..
STRUJU nisi ni imali potrebe koristiti pošto kao ozbiljna vojna jedinica su imali
SVOJU STRUJU proizvedenu na formacijski pripadajućim sredstvima.
Muči te struja?!? TVOJA cena Kosova je par hiljada kW? Smejurijo!
Nisu Rusi pobegli. Da su hteli bežati, ne bi ni dolazili. Otišli su 2003. tek pošto
nisu uspostavili NIKAKVU SARADNJU sa tvojim BEOGRADSKIM KVISLINZIMA
koji su zajahali Srbiju oktobra 2000. godine.
NIKAKVU saradnju niti odgovor nisu dobili od BEOGRADSKIH KVISLINGA oko
formiranja RUSKE bezbednosne zone na SEVERU KOSOVA I METOHIJE na koju
su ČEKALI TRI GODINE!
NIKAKVA logistička podrška SRBIMA na Kosovi i Metohiji PREKO RUSKOG
BATALJONA iz Beograda, a od strane "prve demoKradske vlade", nije se dogodila!
Pa, ŠTA JE TREBALO DA ČEKAJU POSLE TRI GODINE? GODOA?
"NEjebac69",
Beskonačno laprdaš, a pojma nemaš kao i obično!