Zašto je bila neophodna žrtva?

bas kao

Elita
Poruka
15.392
odatle

znači mi smo grešnici već rođenjem i Bog je ljut na nas ali pošto nas voli Hrist umire za nas i njegova smrt nas proglašava pravednima i miri nas sa Bogom? To znači da je Hrist platio Bogu za naše grehe. A nije li Bog mogao i bez te žrtve da nam oprosti grehe...mogao je nego je fora ako prihvatite Isusa kao svog spasioca e onda vam opraštam a inače ne....kao mafija kad reketira i dođe i kaže ti duguješ nam toliko i toliko da te sačuvamo od sebe...
umro je da bi vaskrsao, kao i lazara sto je vaskrsnuo, kao i u poslednji dan sto ce mnoge da vaskrsne - to ti je dovoljno za verovanje, a u zrtvu da se ne petljas uopste, i te jevrejske trgovine, jer ja tacno znam sta ti smeta, i dobro te savetujem... plus sto se sa pricom o otkupu neces nikad pokajati kao ovi koji ti je prodaju i ostase nepokajani, kao uostalom i sami jevreji, sabatari, jahvisti, svi oni... neces u njihovo kolo, nisi lud.

Poslednja izmena:

bas kao

Elita
Poruka
15.392
Ne zagovaram ja nista vec interpretiram kako je taj uzeo drugo tjelo kad je napustio Isusovo.
Zato ga nisu prepoznali fizicki
ma kakvi? priznao si da isterujes demone, i zato zagovaras ovo, i to za pare, a jasno je da nemas objasnjenje ko je onda ukrao Isusovo telo, i kako je on uspeo da nadje bas telo sa njegovim ranama... i ko je ikad uzeo tudje telo pre ili posle, a da nije demon na kome si ti zaradio pare, ako ti iko poverova uopste

kada se to desilo da udje pera u miku i ljudi kazu vidi evo ipak pere., niko ne zna ;de se dede mika? - ti deda lupetas samo

RIA77

Poznat
Poruka
7.344
kako sad? zar nisu postale? i to na svakom nivou, i to je ocigledno svima
Не можеш све стављати у исти кош.
И патријарха Павла су оптуживали да подржава Слобу. Колико пута је Борис Тадић био код патр. Павла па ништа ?
Врата патријарха су отворена свима, то што је некима тешко да схвате да је патријарх човек свих људи и да их све прима и саветује, то је већ друга ствар.
Није он више за ове или за оне ако их саветује, нити патријарх треба да неком залупи врата испред носа кад је већ дошао код њега.

NEzgodan

Elita
Moderator
Poruka
21.727
Dobro,de. Dosta je bilo o priče o Otkrivenju.
Nazad na temu:

Zašto je Božija volja bila da ga ubiju? Zar Bog ne bi više voleo da su ga saslušali i prihvatili? Mislim Bog je mogao to da uredi,a mi imamo Isusa koji unapred zna da će umreti i još ohrabruje Judu da ga izda..Znači Bog je unapred predodredio šta će se desiti....Zašto je bila neophodna žrtva? Da bi poruka bila jača i doprla dalje zbog vaskrsnuća?

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.