Zašto je Arno Gujon pristupio SNS-u?

Zbog preduzeće.
e vidite...

moderna ekonomika sa sve bankarima ne mogu da funkcionišu ako nema mućkanja po zakonu

setimo se novčane pomoći preduzećima tokom pandemije: odgovorna država uplati sredstva a Velike Gazde ta sredstva prigrabe za sebe a radnicima šipak ili bar pola plate umesto cela kako je država zamislila ..

a tako je bilo i na onim jednim izborima dok se još vukli repovi DS-a tj SNS tek bio u povoju (Jelena Trivan još nije bila sigurna oko transfera npr): gazde jesu glasale Vučića za vlast ali i Gospodina Lopova Djilasa za Beograd. Ne zbog toga što im puca za Djilasom ili što je on dal lepši dal pametniji nego da ne plaćaju 2 reketa ako su već platili Gospodinu Lopovu....

Jednostavno, takvi su zakoni moderne ekonomike....

Setimo se Bogočjuba Karića....
Plaćao on i ove i one...
a onda video da mu se to finansijski baš i ne isplati pa reši i da se kandiduje.... al onda skočili ovi Stručnjaci sa gitarama i tetkinih kreveta pa sjebaše Bogija....

Vidite, mene su zvali iz izbornog štaba SNS-a 2 puta.
Prvi put da vide dal ću da glasam a drugi put šta bih pitao Predsednika?
Ja sam postavio pitanje dal vredi BitLockovati Windows 11 Pro.

Svejedno, mnogo su ljubazni iako nisam član niti se javljam za autobus ture po Srbiji....
Jesam ostavio broj telefona ali sam se namarnjavao upaljača i hemijskih olovki....
i sad imam duboka uverenja....

narod je malo odahnuo sa SNS-om jer su mitinzi DS-a bili neisplativi a članarine visoke a kod Slobe dok su bili znamo kako je išlo.... to je to glavno glasačko telo - ko je vlast kod njega dolaze...

Back