Zasto je Apple laptop bolji od Asusa

mene zanima sa te neke tehnoloske strane... ja sam imala Asus-kupljen u SAD-300 USD I 4 godine je bio ok... onda sam dosla u Kinu i zeznulo se nesto.... i kupim opet Asus u Kini- Ali ovaj luduje.... zaledi se..... greje se.... tipke se raspadaju....svaka tipka pod svojim uglom stoji..... I sad je na popravci... I razmsljam mozda stvarno treba da prestanem da se zaebavam I uzmem dobar apple
 
mene zanima sa te neke tehnoloske strane... ja sam imala Asus-kupljen u SAD-300 USD I 4 godine je bio ok... onda sam dosla u Kinu i zeznulo se nesto.... i kupim opet Asus u Kini- Ali ovaj luduje.... zaledi se..... greje se.... tipke se raspadaju....svaka tipka pod svojim uglom stoji..... I sad je na popravci... I razmsljam mozda stvarno treba da prestanem da se zaebavam I uzmem dobar apple
Samo nemoj u Kini da kupujes... taj Apple...
 
pa kada je ispod prosečna mašina koja ne može ni zglavno da potera windows , tako su hvalili i linuxe sve dok nije izašao ubuntu 14 ako se varam , a onaj je žderonja svih sistemskih resursa windows je naspram njega dijetalac
Snejki jel si se ti nekad pokacio na forumu sa bemixom ...
Njemu nesto mnogo drlja pod HDD-u win ali na poslu ... kako da mu pomognemo ali ne zna jadan da napravi SS , da vidimo taj upis ... ko zna sta ga muci , svaki dan pise o tome.
 
pa kada je ispod prosečna mašina koja ne može ni zglavno da potera windows , tako su hvalili i linuxe sve dok nije izašao ubuntu 14 ako se varam , a onaj je žderonja svih sistemskih resursa windows je naspram njega dijetalac
Windows 10 je najzesce sranje, cak i taj ubuntu 14 je trkacki motor spram njega. Ako si mislio na brz Windows onda je to 8ica, posto
ona jeste brza.
 
Lično , za posao nikada ne bih kupio Apple , mada ti kada uzmeš apple uzimaš o sav potreban softver sa njim zajedno , da se ne lažemo imaju oni dobroga softvera ali ti si samim tim ograničen na njih. Obična apple mašina nije vrhunski hardver nego osrednji hardver na kome se vrti maximalno optimizovan softver
 
Lično , za posao nikada ne bih kupio Apple , mada ti kada uzmeš apple uzimaš o sav potreban softver sa njim zajedno , da se ne lažemo imaju oni dobroga softvera ali ti si samim tim ograničen na njih. Obična apple mašina nije vrhunski hardver nego osrednji hardver na kome se vrti maximalno optimizovan softver

Ovo meni zvuci primamljivo.
Ako prerastete decije komplekse ko ima brzi procesor ko ima vise RAM-a i slicno. I ako vam treba pouzdana masina onda Apple i nije losa opcija. Po meni odlican OS,optimizovan da radi sa vec njemu poznatim hardverom.
Ja licno koristim Windows jer me je Apple oterao sa svojim ludim cenama.Ali svestan sam da imaju relativno kvalitetan proizvod koji naravno moze da se dobije i sa windows uredjajima ako se pametno izabere.A isto tako sam svestan da mnogim ljudima cena i nije toliki problem ako si sugurni da dobijaju kvalitet.
 
Windows 10 je najzesce sranje, cak i taj ubuntu 14 je trkacki motor spram njega. Ako si mislio na brz Windows onda je to 8ica, posto
ona jeste brza.
Naravno! Eto, sedim pred test Win10, buljim u monitor, nije otvorena nikakva aplikacija, ne diram ni miša ni tastaturu... a ona stalno nešto čita, piše, brlja po disku!
w10.png
 

Back
Top