Quantcast

Zasto je Apple laptop bolji od Asusa

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
30.063
Zato sto je jos podrzan, a radi ko spejs satl u poredjenju sa 10kom?
Kilavo podržan? Kada bi mnogi sada prešli na Win8, kladim se da pola njih ne bi imalo drajvere za barem jednu postojeću komponentu? Provereno na par grafičkih, iz vremena odluke prelaska sa XP na Win8 ili Linuks! Celu noć sam potrošio na traženje drajvera, i pala je odluka: LINUKS! Hvala TheBill Gejtsu! :bravo:

markons82

Veoma poznat
Poruka
14.668
Zato sto je jos podrzan, a radi ko spejs satl u poredjenju sa 10kom?
To ti misliš, niti jedna osoba koja drži do sebe neće koristiti win8. Djubre koje je jedno 10x gore od win7. Čoveče imam win7 na jednoj mašini instaliran pre 8 god, nikada bsod, nikada se ije zapucao niti stao a preživeo i menjanje hardware-a ( naravno iste/slicne) kompononte

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
30.063
To ti misliš, niti jedna osoba koja drži do sebe neće koristiti win8. Djubre koje je jedno 10x gore od win7. Čoveče imam win7 na jednoj mašini instaliran pre 8 god, nikada bsod, nikada se ije zapucao niti stao a preživeo i menjanje hardware-a ( naravno iste/slicne) kompononte
Ne preteruj! Win8 sigurno ždere manje resursa od desetke u kojoj je to Majkrosoft razvio do savršenstva! Nisam ni brojao, valjda preko 50 raznih servisa!? Hebote, kao da je to Spejs Šatl? Zamišljam kontrolnu sobu u Hjustonu gde se 50 stručnjaka brine/servisira bitne parametre za lansiranje! :zcepanje:

bmaxa

Domaćin
Poruka
4.506
Win 7 je sada rasadnik bacila, otvoren na izvolte svakom hakeru. Kako je to Win8 gori od Win 7 osim sto ima ruzniji GUI?

jolemisa

Veoma poznat
Poruka
11.445
Svaka im čast: W95, W98, WinMe, W2k, XP, Win7,...i onda napišu bagovit Win8! Genijalci, nema šta! :zcepanje: :zcepanje:
Zaboravi si Win.2000.On je bio solidan.Inace ako hoce da ostane na Win.-u.Treba da instalira neku verziju Win.10.ne mora da bude Pro,ima manje zahtevnih verzija,a podrska je tu za sve drajvere,svih komponenti,cak i starijih hardwera.Nije vredno mucenja,vec teraj napred kako ide i tehnologija.Ja presao i sa Ubuntu 19.10 na 20.04.

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
30.063
Zaboravi si Win.2000.On je bio solidan.Inace ako hoce da ostane na Win.-u.Treba da instalira neku verziju Win.10.ne mora da bude Pro,ima manje zahtevnih verzija,a podrska je tu za sve drajvere,svih komponenti,cak i starijih hardwera.Nije vredno mucenja,vec teraj napred kako ide i tehnologija.Ja presao i sa Ubuntu 19.10 na 20.04.
Ee... A i Vista!

savasavanovic

Poznat
Poruka
7.371
I Vista je neuspesan OS.
Ја сам користио Висту (64 битну) скоро 2 године,негде 2013/2014 године и радила је одлично, боље него десетка сада.

Такође, и осмицу сам користио око годину дана и радила је солидно.

Заиста не знам зашто људи оцрњују ова 2 система.

jolemisa

Veoma poznat
Poruka
11.445
Ја сам користио Висту (64 битну) скоро 2 године,негде 2013/2014 године и радила је одлично, боље него десетка сада.

Такође, и осмицу сам користио око годину дана и радила је солидно.

Заиста не знам зашто људи оцрњују ова 2 система.
Imao sam loseg iskustva i sa Vistom,pa i sa Win.8.Cim je izasao Win.8.1,presao sam na njega i mnogo je bolji od Win 8,a opet Win.7 je mnogo bolji od Viste.

savasavanovic

Poznat
Poruka
7.371
Imao sam loseg iskustva i sa Vistom,pa i sa Win.8.Cim je izasao Win.8.1,presao sam na njega i mnogo je bolji od Win 8,a opet Win.7 je mnogo bolji od Viste.
Не знам зашто се толико баца дрвље и камење на Висту( NT 6.0)и Win 8 (NT 6.2), а толико уздиже у небеса Win 7(NT 6.1).Реч је практично о истом ОС-у, само се разликује ГУИ и то не много.

Не може се толико разликовати верзија NT 6.1 од NT 6.0 и NT 6.2.

Не знам зашто се људи толико везују за козметику, ГУИ се може подешавати ако ти није нешто по вољи.

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
30.063
Не знам зашто се толико баца дрвље и камење на Висту( NT 6.0)и Win 8 (NT 6.2), а толико уздиже у небеса Win 7(NT 6.1).Реч је практично о истом ОС-у, само се разликује ГУИ и то не много.

Не може се толико разликовати верзија NT 6.1 од NT 6.0 и NT 6.2.

Не знам зашто се људи толико везују за козметику, ГУИ се може подешавати ако ти није нешто по вољи.
Hmm.. Pa već i Win7 Sp0 i Win7 SP1 su nebo i zemlja!?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.