Zasto je 12. kuca toliko losa?????

  • Začetnik teme Usamljena
  • Datum pokretanja
U

Usamljena

Gost
Zdravo!!
Da li neko moze da mi objasni uticaj 12 kuce!!!Da li ona UOPSTE donosi nesto dobrooo ili samo negativne stvari!???!!!U svojoj natal. karti imam cak tri planete u toj kuci(Mars,Jupiter i Saturn svi u Devici,retrogradni..pa jos u 12 kuci!!!)!!!
Rodjena:27.01.1980;21:30 u Beogradu
Da li sam previse pod uticajem te kuce......da li cu vecito biti sama.....
Pozdravvvvvvvvvv
 
Ni za jednu kucu ne moze se reci da je apsolutno dobra, niti apsolutno losa. A sto se cele natalne karte tice, ona ukazuje na predispozicije, a ne na sudbinu. Iz nje mozes da zakljucis u koje oblasti zivota treba vise da ulazes, a koje ce ti ici dobro bez mnogo truda. Svaki los aspekat u horoskopu samo ukazuje na oblast na koju ce da ti ode najvise energije, ali i iz koje mozes najvise da naucis kad uspes da prevazidjes problem.
Toliko za sada. Pokusacu da ti protumacim sta ovo 12. polje za tebe znaci.
Pozdrav
 
Mars u 12. kuci ukazuje na postojanje tajnih neprijatelja ili izdaju prijatelja.
Jupiter ukazuje na uspeh u povucenim zvanjima, okultizmu, radu u senci.
Saturn daje povucenost i usamljenost.
Konjukcija Marsa i jupitera daje ti da ni ti nisi bezopasna po okilinu. Umes da procenis neprijatelja i da ga napadnes gde je najslabiji.
Saturn u konjukciji sa podznakom daje ti cvrstinu i pesimizam. Ponekad si teska za okolinu, ali svakako nisi povrsna.
Mars ti je vladalac 2. kuce i u 12. on znaci da mozes zaradjivati u privatnom aranzmanu, ili radeci u nekoj bolnici, ili zatvoru. Sistem vrednosti formiras posmatranjem svoje podsvesti ili provodeci dosta vremena u samoci. Potrebno ti je da razumes sebe,a to ces najbolje uspeti kad se osamis.
Mars ti je takodje vladalac 7. kuce, pa ce ti uvek trebati vrema i prostor za sebe, ma koliko imala uspesan brak. Najbitnije je da razvijes poverenje u partnera, jer ako se prepustis sumnji, mozes samo da upropastis vezu.
Jupiter vladalac 3. kuce u 12. Imas izrazen smisao za humor. U stanju si da radis kao partner svog uspesnog bracnog druga ili pisac ciju slavu odnosi poslodavac. Mozes se dobro izraziti kroz glumu i reziju.
Saturn vladalac 4. kuce u 12. Posedujes ogromnu unutrasnju energiju. Ako ovo dobro iskoristis, a kao sto sam rekla, sve su ovo predispozicije koje mozes ali i nemoras pravilno da iskoristis, mozes biti veoma cvrsta licnost. U suprotnom, nesigurnost te moze odvesti ka bekstvu od stvarnosti. Sigurno je da ce ti tvoj dom uvek biti mesto u koje ces bezati da napunus baterije.
Vladalac 12. kuce - Merkur u 5. kuci. Ovo moze da ti da tajne ljubavi, ili bekstvo od svakog romanticnog vezivanja koje mozes da smatras nezrelim i detinjastim.
Ovo ti je ukratko tumacenje 12. kuce. Naravno za kompletnu sliku trebalo bi rastumaciti celu natalnu kartu. Ali ono sto je najbitnije je da imas snazan potencijal kojim mozes da prevazidjes probleme i da negativne uticaje okrenes u svoju korist. Kao i u zivotu, sve ima svoje dobre i lose strane i sve sto nam izgleda lose ima svoju svrhu. Kroz probleme se najvise razvijamo i postajemo bolji.
 
jupiter u 12 donosi tajnu zaštitu Boga i svetaca. Naklonjenost providnosti.

Ima točno koja je tabela koji sveta no čim je Jupiter u Ovnu može ukazati i na nekog arkanđela.

Jer Jupiter vlada Ribama a Ribe su kršćanstvo a upravo Ribe pripadaju 12 polju - i znaku Jupitera.

Jesi imala kada snove da si vidjela neki mač ili nekog anđela u u snu.

kad bi mi rekla gdje je mars znao bih više.
 
Ljudi koji imaju mnogo planeta u XII kuci , se obicno ne prilagodjavaju spoljnom svetu bas najbolje iz razoga sto im je unutrasnji ( psihicki ) zivot burniji od realnog, spoljnog zivota. Cesto su u pitanju sanjari kao i idealisti, romanticari koje ovaj svet takav kakav je cini nesretnim. Ako ne uspeju nekako da se uklope i prilagode , imaju opasnost da postanu oni klasicni gubitnici i ljudi bez perspektive. Da odu u aloholozam, drogu, postanu umetnicki zanesenjaci ili prosto beze od problema u spavanje po ceo dan :lol: Ali odlican nacin a se prilagode je da se bave onim sto oni najbolje raumeju i sto jeste njihova sustina, religija, umetnost, ezoterija, nauka ali na prakticniji nacin, jer ako imaju veliki nedostatak prakticnosti a sanjalacki duh nastane da im radi ( jer njima to nikada ne prestaje ) onda postanu ZANESENJACI. :p
Ove osobe cesto imaju jako dobre ideje, originalnu inspiraciju, koja ne retko dolazi iz visih sfera . Pa otud cesto imaju neobicne snove gde im neko nesto objavljuje, ili jednostavno gde im dolaze resenja njihovih svakodnevnih problema.
Pouka ovog polja je : VERUJ U SVOJE SNOVE I OSTVARI IH!
 
pa iskreno nisam bas osetila da imam sveca zastitnika. kod mene sve u zivotu dolazi tezim putem. cak bih rekla da sam maler, ali ko zna... mozda previse ocekujem.

a sto se ideja i snova tice, cesto mi se desavalo da resenje za neki veci, konkretan problem (npr. na faxu) dobijem u snu. fenomenalan osecaj. onda ustanem i odusevljeno se bacim na posao.

imam nenormalno bujnu mastu ili bolje receno unutrasnji svet. kad sam u drustvu, iako sam mnogo pricljiva, u stanju sam da se u trenutku skroz izgubim, a da ne pricam kad sam sama kuci. dignem glavu, pustim pogled u daljinu i nista ne cujem. oduvek se drustvo smejalo mojim facama kad odlutam. sta da radim... to je jace od mene... taj unutrasnji svet mi daje snage da opstanem u spoljasnjem. tako punim baterije... mada cesto preteram
 
pa iskreno nisam bas osetila da imam sveca zastitnika. kod mene sve u zivotu dolazi tezim putem. cak bih rekla da sam maler, ali ko zna... mozda previse ocekujem.

a sto se ideja i snova tice, cesto mi se desavalo da resenje za neki veci, konkretan problem (npr. na faxu) dobijem u snu. fenomenalan osecaj. onda ustanem i odusevljeno se bacim na posao.

imam nenormalno bujnu mastu ili bolje receno unutrasnji svet. kad sam u drustvu, iako sam mnogo pricljiva, u stanju sam da se u trenutku skroz izgubim, a da ne pricam kad sam sama kuci. dignem glavu, pustim pogled u daljinu i nista ne cujem. oduvek se drustvo smejalo mojim facama kad odlutam. sta da radim... to je jace od mene... taj unutrasnji svet mi daje snage da opstanem u spoljasnjem. tako punim baterije... mada cesto preteram



Znaci vec si na putu da naucis kako da ga koristis! Jer ce ta komunikacija putem snova , ako ih budes slusala i samim ti vise primecivala, pomoci da uspes u poslu koji budes odabrala, i uopste to ce biti kanal kroz koji se nizu uspesi. Znaci samo napred! ;)

Znam o cemu pricam, ja dam podznaku Riba, Merkur u XII- om polju u ribama. Sve o cemu smo pricale mi se desavalo.
 
Ljudi koji imaju mnogo planeta u XII kuci , se obicno ne prilagodjavaju spoljnom svetu bas najbolje iz razoga sto im je unutrasnji ( psihicki ) zivot burniji od realnog, spoljnog zivota. Cesto su u pitanju sanjari kao i idealisti, romanticari koje ovaj svet takav kakav je cini nesretnim. Ako ne uspeju nekako da se uklope i prilagode , imaju opasnost da postanu oni klasicni gubitnici i ljudi bez perspektive. Da odu u aloholozam, drogu, postanu umetnicki zanesenjaci ili prosto beze od problema u spavanje po ceo dan :lol: Ali odlican nacin a se prilagode je da se bave onim sto oni najbolje raumeju i sto jeste njihova sustina, religija, umetnost, ezoterija, nauka ali na prakticniji nacin, jer ako imaju veliki nedostatak prakticnosti a sanjalacki duh nastane da im radi ( jer njima to nikada ne prestaje ) onda postanu ZANESENJACI. :p
Ove osobe cesto imaju jako dobre ideje, originalnu inspiraciju, koja ne retko dolazi iz visih sfera . Pa otud cesto imaju neobicne snove gde im neko nesto objavljuje, ili jednostavno gde im dolaze resenja njihovih svakodnevnih problema.
Pouka ovog polja je : VERUJ U SVOJE SNOVE I OSTVARI IH!

Da, ovo je zaista suština. :D

Ako ćemo da prevedemo na praktičan nivo - 12. polje je jako bitno za odgovarajuće profesije - lekare, defektologe, psihologe takođe; naravno umetnici se podrazumevaju kao i uopšte bilo koji rad koji zahteva izolaciju i samoću npr., s jedne strane, ili vizije i inspiraciju, s druge.

12. polje je polje nesvesnog, ima malo ili nimalo veze sa ovozemaljskim, standardnim stvarima i zato je njime često (ili barem ponekad) teško baratati. Ali je zato dobro za sve ostale, vanserijske i vanstandardne stvari, kao što je već rečeno pa da potvrdim. ;)
 
Ljudi koji imaju mnogo planeta u XII kuci , se obicno ne prilagodjavaju spoljnom svetu bas najbolje iz razoga sto im je unutrasnji ( psihicki ) zivot burniji od realnog, spoljnog zivota. Cesto su u pitanju sanjari kao i idealisti, romanticari koje ovaj svet takav kakav je cini nesretnim. Ako ne uspeju nekako da se uklope i prilagode , imaju opasnost da postanu oni klasicni gubitnici i ljudi bez perspektive. Da odu u aloholozam, drogu, postanu umetnicki zanesenjaci ili prosto beze od problema u spavanje po ceo dan :lol: Ali odlican nacin a se prilagode je da se bave onim sto oni najbolje raumeju i sto jeste njihova sustina, religija, umetnost, ezoterija, nauka ali na prakticniji nacin, jer ako imaju veliki nedostatak prakticnosti a sanjalacki duh nastane da im radi ( jer njima to nikada ne prestaje ) onda postanu ZANESENJACI. :p
Ove osobe cesto imaju jako dobre ideje, originalnu inspiraciju, koja ne retko dolazi iz visih sfera . Pa otud cesto imaju neobicne snove gde im neko nesto objavljuje, ili jednostavno gde im dolaze resenja njihovih svakodnevnih problema.
Pouka ovog polja je : VERUJ U SVOJE SNOVE I OSTVARI IH!

Ako postoji kontakt izmedju saturna i neptuna, pretpostavljam da moraju da budu u dobrom aspektu i dobro polozeni, ovi ljudi mogu stvarno [bukvalno] da svoje snove pretvore u stvarnost..."snove" , mastu, ono sto zele....o cemu sanjaju budni, ne misli se bukvalno na snove kad spavamo:)
 

Back
Top