fosilvaso
Buduća legenda
- Poruka
- 42.204
Rusi bi one silne milijarde koje je Tramp do sada ulupao u Iran rađe potrošili na votku!
Kinezi trebaju na svim poljima da prestignu USA. Kladim se da ni Nemci nisu previše zabrinuti!!??
Ipak, da li bi se u nekoj budućnosti, za sada preventivno, trebale da brinu i neke evropske države???

https://www.blic.rs/vesti/svet/zasto-je-amerika-napala-iran-ovo-su-tri-kljucna-razloga/nq8ffd6
Kinezi trebaju na svim poljima da prestignu USA. Kladim se da ni Nemci nisu previše zabrinuti!!??
Ipak, da li bi se u nekoj budućnosti, za sada preventivno, trebale da brinu i neke evropske države???


https://www.blic.rs/vesti/svet/zasto-je-amerika-napala-iran-ovo-su-tri-kljucna-razloga/nq8ffd6
Read my lips..itd....