Zašto iransko atomsko oružje smeta samo Amerima i Izraelu?

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
42.204
jak Iran smeta projektu velikog Izraela...Veliki Izrael je zamišljen da se prostire od Nila do Eufrata...zato je bio rat u Siriji i pre toga u Iraku...insignia na uniformama IDF-a ima mapu velikog Izraela...plave crte na izraelskoj zastavi su Nil i Eufrat... Tramp ne bi bio na vlasti da nije bilo cionista i sad je obavezan da odradi svoj deo pogodbe... a što se tiče nuklearnog oružja ima ga i Pakistan pa nikom ništa... to je samo povod...Iran nema nuklearno oružje kao što ni Sadam nije imao oružje za masovno uništenje i to dobro znaju oni koji donose odluke u Americi
 
1778800125461.png
 
jak Iran smeta projektu velikog Izraela...Veliki Izrael je zamišljen da se prostire od Nila do Eufrata...zato je bio rat u Siriji i pre toga u Iraku...insignia na uniformama IDF-a ima mapu velikog Izraela...plave crte na izraelskoj zastavi su Nil i Eufrat... Tramp ne bi bio na vlasti da nije bilo cionista i sad je obavezan da odradi svoj deo pogodbe... a što se tiče nuklearnog oružja ima ga i Pakistan pa nikom ništa... to je samo povod...Iran nema nuklearno oružje kao što ni Sadam nije imao oružje za masovno uništenje i to dobro znaju oni koji donose odluke u Americi
Ako ga ima Pakistan, zašto ga ne bi razvili i Iranci? Rekli bi: Pa nije to atomska fizika! :hahaha:
 
ludacima nema potrebe davati nuklerno oruzje
Zašto onda mnogi i pljuju po amerima i Izraelu, umesto da im pomognu? :hahaha:
Ne smeta samo njima, ali oni su jedini raspoloženi da se tuku zbog toga.
A kada je trebalo udariti po Srbiji 1999-e.. ee.. svi navalili kao da je bio besplatni kupleraj u pitanju!!?? A Srbi samo malo radioaktivnog materijala u medicinskoj opremi!!??? :hahaha:
 
jak Iran smeta projektu velikog Izraela...Veliki Izrael je zamišljen da se prostire od Nila do Eufrata...zato je bio rat u Siriji i pre toga u Iraku...insignia na uniformama IDF-a ima mapu velikog Izraela...plave crte na izraelskoj zastavi su Nil i Eufrat... Tramp ne bi bio na vlasti da nije bilo cionista i sad je obavezan da odradi svoj deo pogodbe... a što se tiče nuklearnog oružja ima ga i Pakistan pa nikom ništa... to je samo povod...Iran nema nuklearno oružje kao što ni Sadam nije imao oružje za masovno uništenje i to dobro znaju oni koji donose odluke u Americi
Ameri napadaju one koji navodno imaju nuklearno oruzje,a da ga stvarno imaju,ne bi ih smjeli napasti.Paradoks koji pokazuje tu smijesnu laz.
 
Rusi bi one silne milijarde koje je Tramp do sada ulupao u Iran rađe potrošili na votku! :hahaha: Kinezi trebaju na svim poljima da prestignu USA. Kladim se da ni Nemci nisu previše zabrinuti!!??:hahaha:
Ipak, da li bi se u nekoj budućnosti, za sada preventivno, trebale da brinu i neke evropske države??? :whistling::whistling:
https://www.blic.rs/vesti/svet/zasto-je-amerika-napala-iran-ovo-su-tri-kljucna-razloga/nq8ffd6
Па за рат је оружје најбољи изговор...

Штета што је реалан као онај за Рат у Ираку, иначе би Амери попили нуклеарку први дан агресије
 

Back
Top