Zasto imati decu?-Da li imate/zelite potomstvo?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
А, маните се људи...
Баш не треба брисати! Да се види ко шта ради, тј. на чему ради.
Брисање паметноме неће користити ништа, а оне тупавије неће заштити погрешног погледа на свет. Поводљиви ће се повести на другим местима.
 
Meni je trebalo par dana da ukapiram da su tebe napali kad si okačila svoju fotografiju.
I još mi je trebalo par dana da shvatim one mozgove koji su te pitali zašto si promenila nik, zašto si se klonirala.
Ne postavlja se pitanje zašto se oni kloniraju da bi te napadali, a tvoje kloniranje postaje problem.
Samo tvoje.:idea:

Čak mislim da je ova trojka zaštićena jer su u nekoj moderatorskoj funkciji.

Neće dugo ovaj forum ako je ovakva moderatorska ekipa.
To je bila Emilia, danas je na ovoj temi prilično uzdržana. Inače je iz istog društva.
 
Nijedna žena koja je srećna što se reprodukovala ne bi jahala drugu ženu da uradi to isto, ako ova ne želi. Jašemo druge samo kad želimo da nam se pridruže u žrtvi i teretu koji podnosimo. Što ja da se reprodukujem, a ona da izbegne da plati svoj dug vrsti

Ovde na temi nigde nisam videla da mi koji ne želimo biološko potomstvo teramo vas koji ga imate ili želite, da usvajate decu. A obrnuto je sasvim uobičajeno
 
Nijedna žena koja je srećna što se reprodukovala ne bi jahala drugu ženu da uradi to isto, ako ova ne želi. Jašemo druge samo kad želimo da nam se pridruže u žrtvi i teretu koji podnosimo. Što ja da se reprodukujem, a ona da izbegne da plati svoj dug vrsti

Ovde na temi nigde nisam videla da mi koji ne želimo biološko potomstvo teramo vas koji ga imate ili želite, da usvajate decu. A obrnuto je sasvim uobičajeno
Mene baš briga ko koga jaše i ko hoće decu, ko neće.
Samo kažem da decu prave oni koji žele i to uz pomoć biologije.
 
Mene baš briga ko koga jaše i ko hoće decu, ko neće.
Samo kažem da decu prave oni koji žele i to uz pomoć biologije.
Нити ми смета што неко нема децу, нити кога убеђујем да треба да има. Имам и пријатеље и сестре који их немају. Неки јер не желе, неки јер не могу, неки јер су околности такве.
Али називати децу пацовима... И то исти они који су некада сами били деца... Нису то неки Марсовци писали. Е, то не могу да разумем.
 
Teške ste tračare, stalno ste trčali na pdf žene i ogovarali sve redom, sa LJISa su vas proterali moderatori, pa ste prešli u kafanu na psihologiji.
Bar ste mesto potrefili.

Sada vam je zasmetao ptf Porodica.
Idi da ti neko pogleda te paranoidne tendencije, dok nije kasno. Čuj, zasmetao pdf Porodica, a do pre dva sata sam mislila da je tema otvorena na Ženama. Nema zevere svugde.
 
Нити ми смета што неко нема децу, нити кога убеђујем да треба да има. Имам и пријатеље и сестре који их немају. Неки јер не желе, неки јер не могу, неки јер су околности такве.
Али називати децу пацовима... И то исти они који су некада сами били деца... Нису то неки марсовци писали. Е, то не могу да разумем.
Bitno je izazvati reakciju, nema veze koliko glup, bezobrazan ispadaš. Bitno je govoriti drugačije od onog što je uobičajeno. Pa nisi od juče ovde Bogi.
 
Нити ми смета што неко нема децу, нити кога убеђујем да треба да има. Имам и пријатеље и сестре који их немају. Неки јер не желе, неки јер не могу, неки јер су околности такве.
Али називати децу пацовима... И то исти они који су некада сами били деца... Нису то неки Марсовци писали. Е, то не могу да разумем.
Nisam imala čast da čitam te bisere iz nečijeg opusa.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top