Zasto imati decu?-Da li imate/zelite potomstvo?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo ja naiskrenije izjavljujem da nikad ne bih mogla više da volim usvojeno od svog deteta. Svesna sam toga. Kada sam mislila da neću moći da imam decu,bila sam potpuno pomirena sa tim da ako ne mogu da imam svoju,ne želim tuđu.
Ostavljamo vas na miru,samo nemojte ni vi da gledate nas kao moralno niža bića.
Kao što rekoh, to je ok, biologija.

Samo nemojte vi nas koji možemo da volimo bez obzira na biologiju, da gledate kao nepotpuna bića.
 
Evo ja naiskrenije izjavljujem da nikad ne bih mogla više da volim usvojeno od svog deteta. Svesna sam toga. Kada sam mislila da neću moći da imam decu,bila sam potpuno pomirena sa tim da ako ne mogu da imam svoju,ne želim tuđu.
Ostavljamo vas na miru,samo nemojte ni vi da gledate nas kao moralno niža bića.
A da li bi mogla voljeti npr. muževu djecu iz prošlog braka, kao svoju?
 
ja nagovaram ženu da usvojimo devojčicu ali ona nije sigurna
Vidi niko ne zna kako ce reagovati na rodjeno dete,ostavljaju,padaju u depresiju,razvode se,ne zanima ih dete,prave drugu,koju opet ostave ili mozda ostanu s njima,nedo bog ubiju sto citamo stalno,sve je to nepoznanica dok se ne desi,e sad zamisli neciji stav unapred i experiment da im neko da dete da vide kako je to,ono na probu mesec 2 pa ako se snadju
 
PSX_20221125_123906.jpg
 
Nisam čitala sve odgovore i ne znam razloge koje su naveli, ali tvrdim da bi, kad bi im život bio ugrožen, bombardovanjem na primer, mnogi mladi parovi pohitali da se razmnožavaju.
E sada sam pročitala sve odgovore, odnosno sve postove. Vidim da je bilo i brisanja, pa bih da pitam moderatora može li se, kao nekada, videti ko se ovde višestruko klonirao.

Može li to dežurni moderator tehnički da utvrdi?

Vidim da ovde tri osobe putem mnogih naloga furaju neku holocensku filozofiju u pokušaju da iskažu superiornost nad bumerima čijom su se zaslugom uz pomoć mrske i primitivne biologije rodili.
 
E sada sam pročitala sve odgovore, odnosno sve postove. Vidim da je bilo i brisanja, pa bih da pitam moderatora može li se, kao nekada, videti ko se ovde višestruko klonirao.

Može li to dežurni moderator tehnički da utvrdi?

Vidim da ovde tri osobe putem mnogih naloga furaju neku holocensku filozofiju u pokušaju da iskažu superiornost nad bumerima čijom su se zaslugom uz pomoć mrske i primitivne biologije rodili.
To su iste osobe koje su prošlog leta "bumerisale" po forumu i pozatvarale par tema na ptf žene, uz žabicinu pomoć.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top