Zašto i da li rado otvarate nove teme? Ili ne?

Ahahahahahaha,
I meni tačno palo napamet kako ispada kao da se muvamo,
Kako on samo mene začikava, ali samo mene od sviju. :zaljubljena:
Vole me, zna da kontam sve što piše, pa mi se dokazuje kako je smartie i načitan. :mrgreen:

ma rodiću mu i troje hahaha
da da i tako smo kao pokusali da sakrijemo ljubav i eno ga Bleki ide po pelene dok Slatka objasnjava da je mozda zaboravila spiralu...
bla bla bla...

ah ljubav... konacno da se zbiva opet

ziveli mladenci :lol:

A sad tema, mislim da su mnogima zanimljive iskrene teme, tj, ono kad ti iz srca ispadne ovde, nebitno za koji ptf. Dosadile su i meni teme koje mogu čitati u svim tabolidima, ali ako uzmemo u obzir da ovde imamo raznolike članove sa raznolikim interesovanjima, ide sa na ono, za svakoga ponešto..

na kojojnsi izbornoj listi?
Ti si moj zauvek tj moja
ministarka prosvete i dijaspore :D
to je moderno sad znas dve fotelje il nijedna

Ima ljudi koji su rodjeni za to

ima onih koji pokusavaju, al im ne ide i nije im jasno zasto
Ja sam jedne pokušala - nisu se ni upoznali, pa ne znamo bi li to moglo hahaha

A drugi par sam vidjela zajedno, kada se nisu ni znali - i dan danas su zajedno.
Koga spojim, ne razdvaja se. Efikasnost 100%

Ja to ne shvatam kao neko prećutno pravilo nego se ljudi sa sličnim interesovanjima nađu, pa tako ipadne.
I ja isto.
Neko ne zalazi na politiku, neko na romantiku, bilo je i onih koji su ismejavali forumaše koji pišu na svaštari.
A svako ima svojih interesovanja.
Manje više isti ljudi, privuče ih tema.
Ja to ne vidim kao grupe i podgrupe.

Hahaha, nije niko ni rekao da si to tvrdio.
Čemu ta potreba za takvim manipulacijama?

Hahaha, "ona bi rekla" , a ja ću zapravo objasniti vama istinu, jer sweet ne konta/nema pameti - a ja sam već gore spomenuo da sve znam :lol:

Hahahaha, "reklo bi se".
Kako divno udaljavanje od toga što ti kažeš o meni, a to je boldovano.

Opet divna manipulacija, iskazuješ svoje mišljenje ali kroz korišćenje logike, a veoma suptilno sa "reklo bi se".:mrgreen:

Ahahahahaha - on se trudi biti umjereniji, pa koristi metfore gdje sam ja prodavačica a on profesor hahahahaaha

Da se niko ne uvredi. Sweet je niko? :mrgreen:

Ahahahahahahaha - koje suvišno demonstriranje znanja, jer jelte, iako me vrijeđa bar zna da predamnom to može. Koji apsurd. Ahahahahaha

I ti ne dadne nikakvu poentu za ono o čemu smo pričali, ali zato nakon riječi poenta, sledi jagodica na šlagu:

Ahhahahahahaha

i da me pritome ljigavo vrijeđaš hahaha

e da me sutnete u doope ako @~sweet girl~ i @Black_star ne budu izrodili bar dva nova forumasa :mrgreen:
ma superiskamodove minimum...
e tako ... nek zivi ljubav

Nema sanse jedan moj post da prodje, a da ga ona ne isecka na froncle ko dzedaj lajt-sejberom. :cool: :mrgreen: :p
Potom svaki komad dobro presoli ko biftek, pa izvol`te prijatno..;) Kad izdvojim tu so na gomilicu, jer mi ne pada na pamet da sve to fronclam dalje,
sve se svodi na neku ishajpovanu tezu o "manipulaciji" (dje ja ne vidim ista da je tako, jer ako se samo izrazavam drugacije no ti, to ne znaci da tebe mantam) , na natezanje reci i izraza izvadjenih iz konteksta, gde se ubacuju u nesto sto niti sam pomislio niti mi je to namera bila da iskazem, :P i na kraju, "kao slag na tortu", ubacivanje nje kao licni zalog cele diskusije, :p eda bi dala i svoje misljenje u toj temi, ali zaboga kako ona to licno dozivljava, uvredjena da to nije normalno...;):P k`o da ima neki spisak, pa samo dopisuje i precrtava... ;) :lol: Pa ti vidi ko tu manita i manipulise. :) Eto, bacio sam i knjige, ionako ih je @Baudrillard sve pomaznjavo iz biblioteke. :P:lol: Nema druge: ili da Slatka otvori 50 tema zaredom o meni (ili drugima sa njenog spiska), pa da se nada da ne prodje kao @Antihejter , ili da se nadjemo za nekim plavo-kariranim stolovima negde pred Novu, da bar skontam dal je gledala Pigmaliona i profesora Higinsa u akciji, tj. kako je zelen bostan obrao s gospodjicom Elizom,... ;) no i to samo "kako bi se reklo.."... jer, koliko znam predstavu i film, ucitelj na kraju posta ucenik i obratno,:) i vukovi siti i ovce na broju (sad reci da sam te jos uvredio i da si ovca...:dash:, jer mora biti da sam ja taj zli vuk ..:cool:), pa da sviramo fajront... :D uz svirace i pokojno jagnje.:confused::p:mrgreen::cool: ipak, Novak, praznici su, sto bi rekao Djule van Gog "...sve se promenilo." :)

@Black_star
označvanje drugih članova u obraćanju meni...jel to želiš da im nešto demonstriraš? Sa moje strane sva komunikacija je neozbiljna. Nisam tu ni umom, ni srcem - kradem vrijeme sama od sebe forumčenjem, kao i svi. Ovo mi je neki vid eskapizma.

Ismijao si, ali sa stilom i na tome ti svaka čast, jedini način kako se može ukazati na tvoj pristup, a to je isjeckano odgovoriti na tvoju poruku....jer pišeš sa puno metafora itd.
Nisam pogledala navedeno - i to moje neznanje si sa stilom ismijao.
I što si šalu krompira i mene iskoristio za ismijavanje da sebe uključim. Svaka ti je sa stilom. To nije uvreda meni lično, već je tvoj način komunikacije i reagovanja na besmislenu komunikaciju i apsurd hahaha

I nema šta svaka ti čast što sa stilom ismijavaš i uspješno nalaziš šta možeš ismijati - dobro ti to radiš.:D

Pošto znam da si i ti neozbiljan, i da se šališ, zato sam i pisala hahaha
Ali da je ozbiljna komunikacija, pa ne bi je ni bilo, jer ja ne bih učestvovala sa osobom koja misli ozbiljno a piše kao ti. Pa slilno gledamo na pojave, nismo na suprotnim stranama haha
Apsurdno je ovo sve. Nema cilja, nema smisla. Samo krademo vrijeme sami od sebe. I malo se u tome svemu nasmijemo.

MIslim da već znaš da ja ne mislim išta ovdje ozbiljno,
Samo je zanimljivo podstaći tvoj stil i kreativnost u ovakvoj komunikaciji.
msm da ti ovo leži, da možeš iskoristiti svoje znanje, kreativnost, dobro uočavanje, fina razmišljanja - i dovesti do humora i apsurda.

ali ako ćemo pravo,
ima li smisla i jedna priča i pisanje ovdje?hahaha

kako god, slobodno ti tako uvijek piši kad imaš takvu repliku,
da uživamo svi u tvom stilu, i ljudima je simpatično, a ja to gledam isključivo kao užitak u tvom stvaralaštvu.

@Black_star
označvanje drugih članova u obraćanju meni...jel to želiš da im nešto demonstriraš? Sa moje strane sva komunikacija je neozbiljna. Nisam tu ni umom, ni srcem - kradem vrijeme sama od sebe forumčenjem, kao i svi. Ovo mi je neki vid eskapizma.

Ismijao si, ali sa stilom i na tome ti svaka čast, jedini način kako se može ukazati na tvoj pristup, a to je isjeckano odgovoriti na tvoju poruku....jer pišeš sa puno metafora itd.
Nisam pogledala navedeno - i to moje neznanje si sa stilom ismijao.
I što si šalu krompira i mene iskoristio za ismijavanje da sebe uključim. Svaka ti je sa stilom. To nije uvreda meni lično, već je tvoj način komunikacije i reagovanja na besmislenu komunikaciju i apsurd hahaha

I nema šta svaka ti čast što sa stilom ismijavaš i uspješno nalaziš šta možeš ismijati - dobro ti to radiš.:D

Pošto znam da si i ti neozbiljan, i da se šališ, zato sam i pisala hahaha
Ali da je ozbiljna komunikacija, pa ne bi je ni bilo, jer ja ne bih učestvovala sa osobom koja misli ozbiljno a piše kao ti. Pa slilno gledamo na pojave, nismo na suprotnim stranama haha
Apsurdno je ovo sve. Nema cilja, nema smisla. Samo krademo vrijeme sami od sebe. I malo se u tome svemu nasmijemo.

MIslim da već znaš da ja ne mislim išta ovdje ozbiljno,
Samo je zanimljivo podstaći tvoj stil i kreativnost u ovakvoj komunikaciji.
msm da ti ovo leži, da možeš iskoristiti svoje znanje, kreativnost, dobro uočavanje, fina razmišljanja - i dovesti do humora i apsurda.

ali ako ćemo pravo,
ima li smisla i jedna priča i pisanje ovdje?hahaha

kako god, slobodno ti tako uvijek piši kad imaš takvu repliku,
da uživamo svi u tvom stilu, i ljudima je simpatično, a ja to gledam isključivo kao užitak u tvom stvaralaštvu.

Naravno da ima. Ko zeli da nadje konstruktivan predlog ili neki problem da resi
veruj da ce uspeti da nadje. Nisu ovde svi redom cirkuzanti koji se samo klibere i lupetaju
kojekakve gluposti.
Ja sam svasta naucio na forumu. U raznim pisanjima.

A ne bi verovala , iako ti to ne radis, koliko ljudi (skoro nesvesno) toliko napise o sebi iz RL
i privatnih stvari da je skoro za nepoverovati.

Nije forum TT, IG, i sl. itekako je sadrzajan samo sto je NAZALOST dopusteno da se pojedine kreature istaknu primitivizmom
sa kojim urusavaju nivo foruma, na kom je nekada bio.
Ne zaboravi da je forum nastao mnogo pre FB !

Naravno da ima. Ko zeli da nadje konstruktivan predlog ili neki problem da resi
veruj da ce uspeti da nadje. Nisu ovde svi redom cirkuzanti koji se samo klibere i lupetaju
kojekakve gluposti.
Ja sam svasta naucio na forumu. U raznim pisanjima.

A ne bi verovala , iako ti to ne radis, koliko ljudi (skoro nesvesno) toliko napise o sebi iz RL
i privatnih stvari da je skoro za nepoverovati.

Nije forum TT, IG, i sl. itekako je sadrzajan samo sto je NAZALOST dopusteno da se pojedine kreature istaknu primitivizmom
sa kojim urusavaju nivo foruma, na kom je nekada bio.
Ne zaboravi da je forum nastao mnogo pre FB !
Saglasna sam,
Ali sam napravila propust, nisam to dobro napisala.

Sa "ovdje" najviše mislim na komunikaciju između black-stara i mene, ali u momentu pisanja jesam pogrešno mislila, pa i napisala za sav forum, što nije tako, niti nalazim da je tako.

A i ja se otvaram, i napišem lične stvari, samo nisi naletio, jer uglavnom ne pišem tek tako, samo ako je takav moment. Koga zanima, mogu reći šta ga interesuje o meni lično.

Back