Zašto i da li rado otvarate nove teme? Ili ne?

Antihejter

Iskusan
Poruka
5.942
Pitao sam se da li ispadam budala ili suprotno ako se ističem tako što otvaram nove teme?

Sto puta sam rekao da ne volim da sam "u centru pažnje" i da mi je bilo bolje kad niko nije znao da postojim ali sa druge strane, mene kada nešto zanima- pitam.

Šta mislite, kako ljudi, forumaši a i oni koji nas čitaju doživljavaju ljude koji otvaraju teme? Da li je bolje ne isticati se baš?

Pitao sam se da li ispadam budala ili suprotno ako se ističem tako što otvaram nove teme?

Sto puta sam rekao da ne volim da sam "u centru pažnje" i da mi je bilo bolje kad niko nije znao da postojim ali sa druge strane, mene kada nešto zanima- pitam.

Šta mislite, kako ljudi, forumaši a i oni koji nas čitaju doživljavaju ljude koji otvaraju teme? Da li je bolje ne isticati se baš?
Pa u redu je otvarati teme. Ima ljudi za svaku svoju misao otvore temu, ali i to je čak u redu, ako želiš o tome da diskutuješ i zbog toga se tema otvara.

Zasto? Slobodno otvaraj teme. Sta te briga ko sta misli.

Nije problem i ako se otvori tema za glupost, ali je mnogo ružno kad otvarač teme iskulira nekog ko mu je dao lep i smislin odgovor, kao što se meni skoro desilo od strane dva istaknuta člana.
I gledaću da im više i ne odgovaram na teme jer su me napravili budalom.
Razumem ali što se mene tiče, ja često moram da odem sa sopstvenih tema, kad moram na posao na primer. Čisto ako JA ne lajkujem i ne odgovaram, šta ću, čekam dok ne budem bio slobodan.

Razumem ali što se mene tiče, ja često moram da odem sa sopstvenih tema, kad moram na posao na primer. Čisto ako JA ne lajkujem i ne odgovaram, šta ću, čekam dok ne budem bio slobodan.
Znam da ljudi imaju život i ne vise na forumu, ali ovde nije bio takav slučaj nego vrlo očigledno nepoštovanje.

Primećeno i to. Ja se nekad pitam da li je sve u redu sa mojim dostojanstvom, imam li ga? Banovan momentalno zbog ničega i kažem sebi da neću više dolaziti i uvek se vratim "po još".

Šta znam,msilim da to nema toliko veze s dostojanstvom. Ja sam čak i ljubomorna na vas što ste banovani. :mrgreen: Jer šta je biti banovan na forumu naspram ležanja u Petropavlovskoj tamnici zbog slobode izražavanja.

Uglavnom, baš danas sam htela da otvorim neku temu i dvoumila se na kom ptf. I čak sam je iskucala (odlučila se za psihologiju), a onda odustala i obrisala.

Hvala. Ne volim da me napadaju, ne moju temu, mene. Dešava se pa ispadnem budala što sam uopšte išta napisao.

Ja sam shvatio da su ovde ljudi iz najrazlicitijih razloga ali ima jedan deo koji se ovde ocigledno leci.

E sad, na tebi je da odredis sta je TEBI vaznije:
- da te neko iz cista mira iskritikuje (shum koji je neizbezan)
- ili da imas kvalitetnu diskusiju sa nekim koga interesuje tvoja tema. (onaj koji se nadje i mozda ima neko vidjenje koje ce ti pomoci)

Otvaranje teme jeste odgovornost.
Mada neke teme imaju zivot za sebe i nije ih potrebno uvek odrzavati.

Šta znam,msilim da to nema toliko veze s dostojanstvom. Ja sam čak i ljubomorna na vas što ste banovani. :mrgreen: Jer šta je biti banovan na forumu naspram ležanja u Petropavlovskoj tamnici zbog slobode izražavanja.

Uglavnom, baš danas sam htela da otvorim neku temu i dvoumila se na kom ptf. I čak sam je iskucala (odlučila se za psihologiju), a onda odustala i obrisala.
Steta. A sta ja onda da citam?

Ja sam shvatio da su ovde ljudi iz najrazlicitijih razloga ali ima jedan deo koji se ovde ocigledno leci.
:rotf:
Jeste ali uvek mi smešno, koliko god puta ovo da pročitam.
E sad, na tebi je da odredis sta je TEBI vaznije:
- da te neko iz cista mira iskritikuje (shum koji je neizbezan)
Da, ja, eto uzeću sebe za primer, imam daleko manje ljudi koji me hejtuju nego ovih kojima sam OK, recimo 90:10%
I opet sam u stanju da ne dolazim zbog jednog člana, koliko god zvučalo neverovatno.
- ili da imas kvalitetnu diskusiju sa nekim koga interesuje tvoja tema. (onaj koji se nadje i mozda ima neko vidjenje koje ce ti pomoci)
Imam, to stvarno imam. Nego dosadi godinama samo jedan pdf, a odatle čim izađem više me niko ne razume fazon, inače taj "moj" pdf, gde sam većinu vremena je religija. Izašao i ja malo među druge ljude.
Otvaranje teme jeste odgovornost.
Mada neke teme imaju zivot za sebe i nije ih potrebno uvek odrzavati.
I ja tako posmatram. Usmeravam tok, vraćam na suštinu, jbg k'o da sam mod :p

Back