Zasto Hriscani koriste ikone?

osnovno pravilo zakonodavstva - zakon ne moze bit iu suprotnosti sa ustavom
Помешао си и то доста.
Зашто људи Новог Завета се не обрезују а у Старом Завету је записано да је обрезање вечни знак између Бога и Израиља ?
ako bozje zapovesti posmatramo kao ustav, zakon nad zakonima ,necije tumacenje ne moze taj zakon tumaciti
Наравно да то није устав, потребно је да схватиш да са таквом политиком идеш у ћорсокак. Твоје тумачење је да нема тумачења. Не иде то тако.
a to sto ti vise verujes tumacenju nekog nego direktnoj naredbi - do tebe je
Твоје знање религије и теологије је близу 0, а то да ли се разумеш у право, да не идемо сад ван теме. Изгледа да си помешао форуме, ово је више за пдф право и правда.

Видиш да не знаш. Ти немаш ниједан аргумент зашто "апокрифи" нису канонске књиге.
Ti ne znas prvo si naveo apokrifnu knjigu i kazes da je kanonmska
dakle ne znas
a ja znam jer sam sama izucavala Bibliju :)

odavno je dokazano Biblijsko nadahnuce i koje su knjige kanonske njih 66
ostale su apokrifi
dakle to je dokazano

Ti ne znas prvo si naveo apokrifnu knjigu i kazes da je kanonmska
dakle ne znas
a ja znam jer sam sama izucavala Bibliju :)

odavno je dokazano Biblijsko nadahnuce i koje su knjige kanonske njih 66
ostale su apokrifi
dakle to je dokazano
Доказано како? Организација ти рекла и ти то понављаш без икаквог размишљања.

Помешао си и то доста.
Зашто људи Новог Завета се не обрезују а у Старом Завету је записано да је обрезање вечни знак између Бога и Израиља ?
A ko ti kaza da se hriscani ne obrezuju u NZ ??
Наравно да то није устав, потребно је да схватиш да са таквом политиком идеш у ћорсокак. Твоје тумачење је да нема тумачења. Не иде то тако.
Daj molim te objasni nam detaljno u kom je smislu njegova paralela neprikladna ?
...jel ti mozda smeta sto je ustav superiornog profila u odnosu na zakone dok se ti isti zakoni lakse menjaju i svakako - uskladjuju sa ustavom ???
...a tebi mozda lakse skontati da su Bozje zapovesti promenjlive pa kako kome padne na pamet - tako/onako da ih "drzi"..!?
Твоје знање религије и теологије је близу 0, а то да ли се разумеш у право, да не идемо сад ван теме. Изгледа да си помешао форуме, ово је више за пдф право и правда.
Uz svo duzno postovanje,kad forsiras neke ovakve stavove, citaoce prosto forsiras da skapiraju da ni tvoje znanje ne odudara bas mnogo od onog kojeg kritikujes... :kafa:

Помешао си и то доста.

zasto se ne obrezujete , gde pise da ne treba?

isus kaze da nije dosao da rusi stare zakone nego da ih ispuni

valjda je mnogo puta vaznije od ustava, ustav pise drzava (ljudska tvorevina) a bibliju je skrojio bog

znam ja vasa tumacenja , svi ih vidimo

budi skroman - kupi si audi

pomozi siromasnom - naplati sto vise

isus kaze da nije dosao da rusi stare zakone nego da ih ispuni

valjda je mnogo puta vaznije od ustava, ustav pise drzava (ljudska tvorevina) a bibliju je skrojio bog

znam ja vasa tumacenja , svi ih vidimo

budi skroman - kupi si audi

Imaju li pravo jesti i piti sta kaze biblija
Mislim da im i zalogaje brojite

Чекај, ти се позиваш на то да познајеш добро религију односно Библију а не знаш где пише ? Очигледно да не познајеш основне ствари. Барем смо о томе писали на форуму.
di skroman - kupi si audi

Шта теби све ово значи, ваљда само ти знаш. Мени баш нешто није јасно.

Чекај, ти се позиваш на то да познајеш добро религију односно Библију а не знаш где пише ? Очигледно да не познајеш основне ствари. Барем смо о томе писали на форуму.

Шта теби све ово значи, ваљда само ти знаш. Мени баш нешто није јасно.
ajd citiraj 1 post sa objasnjenjem, kad kazes da se pisalo o tome

znam da ti nije jasno , mnogo se pravite naivni kad je o vama rec

Back