Zasto Greta Thunberg ne ide u skolu?

Pilgrim

Poznat
Poruka
8.935
Cao drugari.. vjerovatno je bila tema pa se izvinjavam.. ali imam jedno nedoumicu

Sigurno ste culi za ovo ime iz naslova... Cuvena djevojcica iz Svedske koja se brine o klimatskim promjenama, koju prati 12 miliona ljudu na instagramu... Sve novine pisu o njoj, svi pricaju o njoj, maloj, jezivoj Greti iz Svedske..
Moje pitanje je zasto ona ne ide u skolu? Ko njoj pravda casove? .. Da li je ona nova Hilari Klinton i neki novi jezivi projekat a sve pod plastom eko borbe? Da li se nekad pitate kako se vi niste sjetili toga da se tope gleceri na Grenlandu kad vas pitaju roditelji zasto necete u skoli danas ili zasto imate toliko neopravdanih?
 
Mislim da je ona vanzemaljka zapravo. Njen oblik je reptilijanski i došla je ovde na našu ravnu Zemlju sa Saturnovog meseca Titana na kome su pronađeni monoliti ispisani na čisto Srbskom jeziku, koji potiču odatle kada su Srbi sagradili Atlantidu koja je bila stara Srbska kolinija u vreme Srbskog cara Nina Beloga, koji je izmislio Srbski jezik od koga su se kasnije razvili svi jezici sveta. Mislim da je to u pitanju sa Gretom Thunberg. Pozdrav.
 
Mislim da je ona vanzemaljka zapravo. Njen oblik je reptilijanski i došla je ovde na našu ravnu Zemlju sa Saturnovog meseca Titana na kome su pronađeni monoliti ispisani na čisto Srbskom jeziku, koji potiču odatle kada su Srbi sagradili Atlantidu koja je bila stara Srbska kolinija u vreme Srbskog cara Nina Beloga, koji je izmislio Srbski jezik od koga su se kasnije razvili svi jezici sveta. Mislim da je to u pitanju sa Gretom Thunberg. Pozdrav.
Sprdaj se ti druze.. Ali mala se ne sali, zasto ona ne ide u skolu a mi smo morali da idemo i to po 6 casova ?
 
Мала је нашла фору да млати кеш и то је то. Капне лова од инстаграма,од туба,од тик тока.. Ништа се не разликује од оних што имају фору од кулинарства до механичара. То што 12 милиона људи прати ту клинку је већ питање за себе. Која црна школа кад мала зарађује три пута више него кад би имала неки факс. Извалила је фору на шта се маса ложи и то је то.
 

Back
Top