Zasto drugosrbijanci i sns vise brane Ukrajinu od Srbije?

Када је украјинска трагедија у питању, мислим да су разлози приклањања неонацистичкој дружини у Кијеву и корисним идиотима глобалног силаветеља истине и интелекта различити код другосрбијанаца и ес-ен-еса (или "неких елемената" у ес-ен-есу).

Другосрбијанци су подобро оболили и од србофобије и од русофобије, шта'ш, болест узела маха, ес-ен-ес, барем врх који креира медијски простор у којем креатуре попут Чанка, Остојића, Протића, Грубјешићеве, Дарка Обрадовића не силазе са режимских емисија, заузимајући све више антируску страну доказује своје "европејство и приврженост европским вриједостима".

Предвидива и очекивана матрица понашања и једних и других, истина ес-ен-ес барем покушава оставити привид да ето теже да се чују обје стране, но примјетно је то нагињање антируској пропаганди, ту је водитељима, барем онима са нешто интегритета, сигурно мучно када морају дати простор и слушати сподобе и ништарије попут оних које наведох, но такав је новинарски хљеб.
 
...
A ako ti uvažavaš njeno mišljenje, evo voleo nih da čujem zašto.

У животу је нисам споменуо, нити уважавао, нити глорификовао.
Данас је неко већ питао чија је то идеја,
а ја сам не спомињући њу одговорио да је идеја размене територија
потекла од Васе Пелагића.

Колико ја знам !

Али не интересује тебе она
ти би да омаловажавајући њу избијеш Србима из главе
да за Косово могу нешто добити.

Ти заступаш мишљење да је Косово ваше, Шиптарско,
самим тим што сте га прогласили вашим.

Поздрави Раму и реци му:
- Љубав за љубав, сир за паре, а део Косова за излазак на море !
 
Sta su to drugosrbijanci a sta su prvosrbijanci? Dosta tupava podela, Jedni su iz Krajina a drugi iz Srbije ili nije tako.
Svejedno ,dosta glup rat koji se nas i ne tice. Sta mi imamo da branimo Ruse ili Ukrajince , Nas kad su peglali cak su nam i Rusi uveli sankcije , Tako da nas bas zabole i za jedne i za druge. Niko suzu nije pustio za nase zrtve,
Ziveo Zemun🥰
 
Gledamo svakodenvno kako razni Canci, nvo placenicki zapadni sektor, razni botovi po drustvenim mrezama kukaju za Ukrajinom i stvaljaju ukrajinske zastave. Pozivaju se na teritorijalni integritet Ukrajine, pozivaju se na medjunarodno pravo. To su isti koji su ismevali ljude kada su stvaljali 1244 a sada on i stavljaju ukrajinske zastave. Kada govore o Srbiji onda pozivaju na stanje na terenu, da je sve izgubljeno na Kosovu. Ali u Ukrajini je sve suprotno.
O cemu se tu radi?!
Neko voli da da ga vezu lancem i bicuju po goloj zadnjici a neko bi te zadavio tim bicem samo da probas, do coveka je..
 
Gledamo svakodenvno kako razni Canci, nvo placenicki zapadni sektor, razni botovi po drustvenim mrezama kukaju za Ukrajinom i stvaljaju ukrajinske zastave. Pozivaju se na teritorijalni integritet Ukrajine, pozivaju se na medjunarodno pravo. To su isti koji su ismevali ljude kada su stvaljali 1244 a sada on i stavljaju ukrajinske zastave. Kada govore o Srbiji onda pozivaju na stanje na terenu, da je sve izgubljeno na Kosovu. Ali u Ukrajini je sve suprotno.
O cemu se tu radi?!
О страху да су погрешну страну изабрали, и да им следи "фрижидер", и тај страх је и оправдан и логичан, јер се овде ради о стратешким померањима зона интереса, у коме ће они остати кратких рукава.
 

Back
Top