Zašto dolazi do paranormalnih aktivnost?

Možda je čudno pitanje ali zanima me odgovor na ovo, zašto se nečiji duh pojavljuje, jer na primer: Žale se na paranormalne aktivnosti u kući gde je jedna osoba izvršila samoubistvo, a nigde nisam našao da je neko prijavio takve aktivnosti u Volgogradu, gde je poginulo preko 2 miliona ljudi. Meni to nije jasno? :think:

Pa teško da postoji išta paranormalno. Postoje samo događaji koji ljudo pogrešno protumače, ili čoveka njegova čula zavaraju, pa ukoliko ne ume da objasni šta se dogodilo onda se poseže za nekim misterioznim magičnim pojavama. U pitanju je samo da trenutno nije objašnjeno šta se dogodilo, što naravno ne znači da jednog dana nećemo naći odgovor :)
 
dok je ovaj ziljavi SBB jos davao sve kanale, gledao sam sciFy, tamo je bila emisija o medijima (ljudi koji mogu da osete duhove... kao) koji su zajedno sa lovcima na paranormalno istrazivali kuce... A sa njima je isao i doktor psihologije.
I tako svi oni ulaze u ukletu kucu, ovaj medij svasta oseca, jedva dise, drugi isto osecaju prisustvo, ne mogu da izdrze da budu u kuci, dok ovaj psiholog koji je sam usao i obisao kucu, naprosto se smorio.. Niti je ista osecao niti je ista video..
Dakle, sve je u glavi.
 
Paranormalne situacije svuda se desavaju,to je nesto sto nauka ne ume da objasni,a zvanicno se ne bavi time.

Inace to je kao i u normalnom zivotu,kada bi se neko pitao zasto se nesto desaa ovde a ne onde,razloyi su ko zna koje prirode,a to jedino Gospod Bog zna.

Generalno sa tim stvarima se ne treba saliti.
 
Paranormalne situacije svuda se desavaju,to je nesto sto nauka ne ume da objasni,a zvanicno se ne bavi time.

Inace to je kao i u normalnom zivotu,kada bi se neko pitao zasto se nesto desaa ovde a ne onde,razloyi su ko zna koje prirode,a to jedino Gospod Bog zna.

Generalno sa tim stvarima se ne treba saliti.

155546875443081123541083-1.jpg
 
Bez namere da ikoga vređam, ali oni koji su religiozni i veruju u ono što piše u njihovim svetim knjigama, uglavnom veruju i u duhove, demone, vampire i slična čuda. A zašto i ne bi verovali, demoni i ostale paranormalne pojave se i pominju u knjigama u koje oni veruju. Ovo je i jedan od razloga zašto ljudi veruju u ovakve stvari, ne zato što se one dešavaju, nego zato što svojim verovanjima objašnjavaju pojave koje ne razumeju.
 
Možda je čudno pitanje ali zanima me odgovor na ovo, zašto se nečiji duh pojavljuje, jer na primer: Žale se na paranormalne aktivnosti u kući gde je jedna osoba izvršila samoubistvo, a nigde nisam našao da je neko prijavio takve aktivnosti u Volgogradu, gde je poginulo preko 2 miliona ljudi. Meni to nije jasno? :think:

Pa poginulo dva miliona.Da je u Volgogradu dva miliona njih izvrsilo samoubistvo, eheej! Znas ti koje bi to cudo bilo.Pa cela Rusija, Ukrajina i Mongolija bi bile opsednute duhovima!!
 
Ja ne znam od čega sam tako duhovit...Mora da me opsedaju neki duhoviti duhovi...
Ali nešto razmišljam ...Koliko je milijardi ljudi ikad živelo...Ybt,mora da ih bilo bar sto milijardi!
STO MILIJARDI DUHOVA?!:sad2:
Baš smo duhovita vrsta...
Tek komarci koliko imaju duhova?!:eek:
Kad počnu da zuje zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz...:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Bez namere da ikoga vređam, ali oni koji su religiozni i veruju u ono što piše u njihovim svetim knjigama, uglavnom veruju i u duhove, demone, vampire i slična čuda. A zašto i ne bi verovali, demoni i ostale paranormalne pojave se i pominju u knjigama u koje oni veruju. Ovo je i jedan od razloga zašto ljudi veruju u ovakve stvari, ne zato što se one dešavaju, nego zato što svojim verovanjima objašnjavaju pojave koje ne razumeju.

Kolega hvala na ovom izvrsnom materijalu, u isto vreme sam se smejao i plakao - plakao od smeha :hahaha:

- - - - - - - - - -

Nauka mnogo stosta nije objasnila!

Jota pazi da ti krilato dete ne otme džukca.
 
Poslednja izmena:
Ja ne znam od čega sam tako duhovit...Mora da me opsedaju neki duhoviti duhovi...
Ali nešto razmišljam ...Koliko je milijardi ljudi ikad živelo...Ybt,mora da ih bilo bar sto milijardi!
STO MILIJARDI DUHOVA?!:sad2:
Baš smo duhovita vrsta...
Tek komarci koliko imaju duhova?!:eek:
Kad počnu da zuje zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz...:mrgreen:

Uvek me nasmeješ :hahaha:
 
Možda je čudno pitanje ali zanima me odgovor na ovo, zašto se nečiji duh pojavljuje, jer na primer: Žale se na paranormalne aktivnosti u kući gde je jedna osoba izvršila samoubistvo, a nigde nisam našao da je neko prijavio takve aktivnosti u Volgogradu, gde je poginulo preko 2 miliona ljudi. Meni to nije jasno? :think:

snajperisto, posto imam iskustva sa tim stvarima, posto u kuci u kojoj trenutno zivim se svasta desavalo i vidjao sam stvari gde ti se krv sledi otiso sam da pitam za savet i ovo je jedini lek, poprskaj to okolo kad te spopadne seskualna zelja. na sva cetiri zida.
a na plafon moras da poprskas socijalistickafederaticnarepublikajugoslavija.


licno sam to uradio posle dva dana apstinencije.
otisli su u miru, kod tvorca.
jadna deca, otac ih ...
kuca sad vredi 40 posto vise
 
Poslednja izmena:
Nauka mnogo stosta nije objasnila!

Nauka nije, ali ja jesam - sam sebi ! ;)
Smatram da je svako dužan sebi da objasni stvari koje ga muče !

Jednostavno, sve na ovom svetu ima svoju suprotnost, pa i normalno !
Rekao bih čak, ne samo suprotnost, već i treću dimenziju.

Predmet na fotografiji vidimo uprošćeno.
Kada taj predmet posmatramo u prirodi,
shvatimo da ima bezbroj strana,
i sa svake je drugačiji.

Tako i ta naša predstava o svetu oko nas.
Uprošćena je ( zbog racionalizacije moždanih aktivnosti ),
ali u stvarnosti
svet je mnooogo raznovrsniji ...

Prazna kuća.

Nekom prazna,
a neko shvata ( mada ne vidi ) da je puna bakterija itd ..
A neko zna da ima i istoriju ta kuća,
da ima vrlo žive atome,
molekule,
procese raspadanja,
da leži na podzemnom izvoru ...

Još uvek mislite da je kuća prazna ?

Blago onom kome jeste,
neće imati problema u životu !
 
Bez namere da ikoga vređam, ali oni koji su religiozni i veruju u ono što piše u njihovim svetim knjigama, uglavnom veruju i u duhove, demone, vampire i slična čuda. A zašto i ne bi verovali, demoni i ostale paranormalne pojave se i pominju u knjigama u koje oni veruju. Ovo je i jedan od razloga zašto ljudi veruju u ovakve stvari, ne zato što se one dešavaju, nego zato što svojim verovanjima objašnjavaju pojave koje ne razumeju.

pa ne mogu takvi tupani mene uvrijediti,možeš jedino da pokušaš...
inače ja ne vjerujem samo,već više godina i ZNAM,jer sam doživio nešto,ono što si ti gleda samo na filmićima holivudske produkcije...:telefon:
superiška ti je taj predak na avataru
 

Back
Top