Zašto doktori lažu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sasasta

Buduća legenda
Poruka
29.132
ZATO STO TAKO ISPADA DA RADE SVOJ POSAO USPESNO

sa druge strane smiruju rodbinu

sa trece nemaju pojma o kome ih pitate , uglavnom ih ne zanimaju pacijenti

kao sto se vidi iz nekih postova nekad bi bilo i bolje da se ne mesaju , nekad covek ozdravi bolje bez njih nego sa njima

jolemisa

Elita
Poruka
19.541
Zašto doktori konstantno lažu?
Mislim na slučaj kada ih pitate kako je pacijent. Pošto su posete zabranjenje zbog korone i pošto ne možete da vidite osobu koja vam leži u bolnici, morate da "verujete" rečima lekara.
I sad, kad vam doktori kažu da se pacijent oporavio da je mnogo mnogo bolje.
A ujutru se čujete sa istom osobom aka pacijentom i ona kaže da je stanje isto, da ne može ni da sedne, da je hrane jer ne može da pomeri ruke. A ta ista osoba je do pre neki dan vozila auto, hodala sasvim normalno, obavljala svakodnevne aktivnosti.

I lepo kad vam doktor izađe, počne da vas laže i da vas maže. Zašto? Šta dobijaju sa tim?

Kako pacijent koji je doživeo šlog a pritom i pao i povredio se, može da bude pušten iz bolnice posle tri dana na neurologiji? Pritom se nije uopšte oporavio već je stanje očigledno još gore.

Ljudi moji šta je ovo?
Zato sto su medju timlekarima sve lazovi i kriminalci.treba da im date 200-300 evra mesecno da bi vas obavestavali posteno.Usla politika u sav narod i narod se iskvario totalno,a pogotovo ti koji mogu da ti pomognu na bilo koji nacin,pa makar i istinom,ali istina kod njih ne postoji,samo devize.Djubrad neopevana.Zao mi je sto ovako pisem,jer ima medju njima i dobrih i postenih,ali ne mogu zbog ovih vrljavih i bezobraznih da dodju do izrazaja.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.