Zasto Dodik do sada nije proglasio nezavisnost Republike Srpske?

Zasto Dodik nije proglaso nezavisnost Republike Srpske

  • Ne daju mu EU i USA

    glasova: 5 55,6%
  • Ne daje mu Rusija

    glasova: 0 0,0%
  • Ne zeli, jer zeli da bude predsednik Srpske

    glasova: 2 22,2%
  • Jer je kukavica

    glasova: 1 11,1%
  • Ne daju mu Bosnjaci

    glasova: 0 0,0%
  • Zamlacivanje naroda dok se bogati

    glasova: 7 77,8%

  • Ukupno glasova
    9
Zato sto nije po ustavu drzave cija je Republika Srpska sastavni deo
sab nas gabri za tu tvoju drzavu

pitaj burkinje kako su prosle na plazi u neumu

dosle na plazu koja kazu pripada bosni i hercegovinbi

isterali ih odma, rekavsi im, ma kakva bosna....


policija im dala nogu u pedu!

a na to bosna se nasmejali cinicno...

eto tolko o tvom prduckanju
 
Autorska Tema:
Iako stalno slusamo Dodika kako obecava da ce proglasiti nezavisnost, jos uvek to nije ucinio. Zasto? Koliko dugo more Republika Srpska cekati, jer se o nezavisnosti prica vec 30 godina?
Srpska će čekati dovijeka, jer je Dodin govor o neovisnosti običan spin koji služi za skupljanje izbornih bodova.

Ali Dodik je rekao da ga briga za BiH.
I mene boli briga za svijet, ali **biga, svijet ne misli tako i ja tu ne mogu baš ništa, kao baš ni Dodo.
 
Преузећемо целу БејХа ускоро.
Bez rata? Teško. Rat preživjeti ne možete bez da ne puknete demografski. Znači, ne možete baš ništa. ;)

zasto onda srbi u bosni glasaju za njega, ako nece da joj da nezavisnost? Da li su glupi?
Da, ti koji glasaju za Dodu u nadi da će on proglasiti neovisnost Srpske jesu. :kafa:
 
Bez rata? Teško. Rat preživjeti ne možete bez da ne puknete demografski. Znači, ne možete baš ništa. ;)

какав рат?

Докле ћете да изазивате ратове и тртљате о немогућој ствари?

Бошњаци пале за Словенију, Аустрију, Немачку, Швајцарску. Ускоро их неће бити.

А Кроати, наши савезници иду у Загријеб.

Федерација БејХа ускоро нестаје.
 
Nije tacno jer mu niko ne moze nista.


Pa zasto onda srbi u bosni glasaju za njega, ako nece da joj da nezavisnost? Da li su glupi?

A zašto, zašto, zašto Rusi glasuju za Putka, glasuju zato jer su izmanipulirani, zato glasuju, kleptomani ih lože na gluposti i ljudi glasuju, dok se ovi bogate i drže za fotelje i zubima ako treba...
 
Srpska će čekati dovijeka, jer je Dodin govor o neovisnosti običan spin koji služi za skupljanje izbornih bodova.


I mene boli briga za svijet, ali **biga, svijet ne misli tako i ja tu ne mogu baš ništa, kao baš ni Dodo.
Mozda Putin napravi dve tri ruske baze u Banjaluci i na taj nacin Rusi daju nezavisnost Srpskoj. Mozda se spuste EUFOR zastave i dignu RUSKE ZASTAVE. A Dodik otrpati EUFOR, kao sto je HONG KONG otrpatio Engleze.
 
какав рат?

Докле ћете да изазивате ратове и тртљате о немогућој ствари?

Бошњаци пале за Словенију, Аустрију, Немачку, Швајцарску. Ускоро их неће бити.

А Кроати, наши савезници иду у Загријеб.

Федерација БејХа ускоро нестаје.
Glupost. Odlaze i Srbi iz Srpske i Srbije. To znači da omjeri ostaju isti. Rat je jedina opcija za razlaz, a rat Srbi ne mogu preživjeti, što znači da ni to nije opcija.

Mozda Putin napravi dve tri ruske baze u Banjaluci i na taj nacin Rusi daju nezavisnost Srpskoj. Mozda se spuste EUFOR zastave i dignu RUSKE ZASTAVE. A Dodik otrpati EUFOR, kao sto je HONG KONG otrpatio Engleze.
A možda mojoj babi naraste čuna i postane muško.
 
Glupost. Odlaze i Srbi iz Srpske i Srbije. To znači da omjeri ostaju isti. Rat je jedina opcija za razlaz, a rat Srbi ne mogu preživjeti, što znači da ni to nije opcija.
Jedno pitanje, zasto odlaze ljudi iz Bosne u Nemacku, Austriju, Svedsku, kada je Djordje Vukadinovic sa NSPM (Nove srpske politicke misli) rekao da EU propada i da Nemacka ulazi u recesiju?
 
Glupost. Odlaze i Srbi iz Srpske i Srbije. To znači da omjeri ostaju isti. Rat je jedina opcija za razlaz, a rat Srbi ne mogu preživjeti, što znači da ni to nije opcija.

Неће бити рата.

Осим, можда, у Мостару и околини, ако вам Бошње и даље буду бирали Комшића, бошњачког Тита.

Срби кад оду из Српске, оду у Београд или Нови Сад, а они су, на пљувомет од куће.

а кад Бошњо оде у Малме, кући оде само за две недеље одмора, и то ако не оде на море.
 
Glupost. Odlaze i Srbi iz Srpske i Srbije. To znači da omjeri ostaju isti. Rat je jedina opcija za razlaz, a rat Srbi ne mogu preživjeti, što znači da ni to nije opcija.


A možda mojoj babi naraste čuna i postane muško.
To sto si rekao nijje realno, ali su ruske baze realnost. Dodik NE POSTUJE Smita i EUFOR, slusao sam govor, kako je Smitu rekao "You are EU COLONISING Bastard!" ili nesto slicno, lice u lice. Dakle ON NJIH NE POSTUJE.

Неће бити рата.

Осим, можда, у Мостару и околини, ако вам Бошње и даље буду бирали Комшића, бошњачког Тита.

Срби кад оду из Српске, оду у Београд или Нови Сад, а они су, на пљувомет од куће.

а кад Бошњо оде у Малме, кући оде само за две недеље одмора, и то ако не оде на море.
Ali Srbi su uplasili EUFOR 1996. UN vojnici su se uplasili i vratili kuci. EVO SNIMKA. GLEDAJTE KOMENTARE, ceo svet se divi hrabrosti srba,
 
Hrvati bi na forumu ratovali...
a ovi Bosanci bi nekim potpisom da dobiju sve.
I jedno i drugo je proslost.
Za Republiku Srpsku i njenu samostalnost ne pita se Dodik.
Ali ni drugi BH politicari.
Ceka se kraj krize u Ukrajini i novi evropski mirovni sporazum.
Ne mora da se ceka, odmah idemo u nezavisnost, sada kada je NATO na kolenima.

Očito taj Đorđe ne barata najboljim podacima i projicira svoje vlastite želje na stvarnost.
To nije bilo koji Djodje, vec Djordje Vukadinovic, nabolji politikolog. Evo ga ovde. http://www.nspm.rs/
 

Back
Top