Zasto Dodik do sada nije proglasio nezavisnost Republike Srpske?

Zasto Dodik nije proglaso nezavisnost Republike Srpske

• Ne daju mu EU i USA

glasova: 5 55,6%
  • Ne daje mu Rusija

glasova: 0 0,0%
  • Ne zeli, jer zeli da bude predsednik Srpske

glasova: 2 22,2%
  • Jer je kukavica

glasova: 1 11,1%
  • Ne daju mu Bosnjaci

glasova: 0 0,0%
  • Zamlacivanje naroda dok se bogati

glasova: 7 77,8%

• Ukupno glasova
    9
Poruka
9.526
какав рат?

Докле ћете да изазивате ратове и тртљате о немогућој ствари?

Бошњаци пале за Словенију, Аустрију, Немачку, Швајцарску. Ускоро их неће бити.

А Кроати, наши савезници иду у Загријеб.

Федерација БејХа ускоро н
:hahaha:

bas kao

Elita
Poruka
15.379
To znaći, da se konačno rešavamo Balaknaca jer će ići u Rusiju kao gastarbaiteri :per:
bolje vam je da razmislite o euroazijskoj ekonomskoj uniji, pa da 'vatate prikljucak za srbijom, jer kako stvari stoje svabe ce da prsnu, propao 3, propasce i 4 rajh, nema grejanja, nema tople vode, nema struje, nema fabrika, ...ima imigranti da naprave feude po eu, i da haraju

niste vi cro toliko ograniceni kao glupe svabe vidi npr.https://www.logicno.com/politika/holandski-farmeri-danima-protestiraju-protiv-suludih-zakona-koji-ce-unistiti-poljoprivredu.html

Poslednja izmena:

đavolčić

Buduća legenda
Moderator
Poruka
41.035
Тако је браво а мислим и да ће Високи представник да употреби Бонска овлашћења те да ће Додика да скине са листе за изборе јер не може да се дозволи кандидатура за председника ентитета неког ко је на црним листама САД и Уједињеног краљевства.
Loše misliš a još lošije znaš.

Pre ovog sranja u Ukrajini sam mislio, da su bosanski Srbi pametniji, sad sam uveren, da su totalne budale
Mnogo smo potreseni zbog tog stava :hahaha:

KaramDjordje

Primećen član
Poruka
559
Naravno da će biti, ali nisam siguran za Srbe. Ok, možda ćete biti prezentirani u muzeju u obliku digitalne grafike. ;)

Hahahaha pa vi jbte ne mozete sebi izabrati predstavnika za predsenistvo. Zeljko Komsic. Nemam sta vise da kazem. Balije vas karaju uzduz i popreko. A i treba.

Pre ovog sranja u Ukrajini sam mislio, da su bosanski Srbi pametniji, sad sam uveren, da su totalne budale

Mislio sam i ja da si ti pametniji i onda sam procitao ovaj komentar. Jbga

MOST6

Elita
Banovan
Poruka
19.993
Hahahaha pa vi jbte ne mozete sebi izabrati predstavnika za predsenistvo. Zeljko Komsic. Nemam sta vise da kazem. Balije vas karaju uzduz i popreko. A i treba.
Možda ti imaš zaostali plemenski mentalitet, ali ja nemam. Ne razumijem kakve veze imaju građani hrvatske nacionalnosti iz BiH sa mnom, građaninom Republike Hrvatske, hrvatske nacionalnosti.

KaramDjordje

Primećen član
Poruka
559
Možda ti imaš zaostali plemenski mentalitet, ali ja nemam. Ne razumijem kakve veze imaju građani hrvatske nacionalnosti iz BiH sa mnom, građaninom Republike Hrvatske, hrvatske nacionalnosti.

E zbog takvog mentalnog sklopa tako i prolazite pa tvoj narod u BiH predstavlja alkos izabran bosnjackim glasovima.

i nemoj slucajno da pomislis da mi je zao.,..naprotiv, sladim se kako vas prcaju.

Ako nista imate zajednicku hrvatsku nacionalnost some.

MOST6

Elita
Banovan
Poruka
19.993
E zbog takvog mentalnog sklopa tako i prolazite pa tvoj narod u BiH predstavlja alkos izabran bosnjackim glasovima.

i nemoj slucajno da pomislis da mi je zao.,..naprotiv, sladim se kako vas prcaju.
Samo se sladi i liži prste. Ipak je ljeto. Samo nemoj previše duboko gurat prst u doope.
Ako nista imate zajednicku hrvatsku nacionalnost some.
Nebitno. Oni su građani jedne države, ja druge. Neka se snalaze, a hrvatske vlasti su tu da pomognu zemljacima u drugim državama koliko mogu.

KaramDjordje

Primećen član
Poruka
559
Samo se sladi. Ipak je ljeto. Samo nemoj previše duboko gurat prst u doope.

Nebitno. Oni su građani jedne države, ja druge. Neka se snalaze, a hrvatske vlasti su tu da pomognu zemljacima u drugim državama koliko mogu.

Dobro, i koji **** si ovde da komentarises o drugoj drzavi onda?

Samo se sladi i liži prste. Ipak je ljeto. Samo nemoj previše duboko gurat prst u doope.

E brate nisam ti ja lokalni fratar, te price o guranju prsta i ko zna jos cega u dupe sacuvaj za njega ;) Blagodarim.

Nikac od Rovina

Iskusan
Poruka
5.817
Opusteno e...dje gori.Sve je potaman.E'o Bosne baa vidite kako su joj samo lijepe zastave :D
IMG_20220418_183320.jpg

IMG_20220418_181434.jpg

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.