Zasto Djilasovi nova s i n1 ne smeju da govore o Lukasenskovoj izjavi oko vlasti SNS-SPS i njhovih sankcija Belorusiji?

Akset

Zainteresovan član
Poruka
484
Autroska tema

Idite na n1 i novu s, reci nema o kritici Lukasenka prema vlasti u Srbiji zbog uvodjenja sankcija Beloriji od strane vlasti SNS-SPS. Isto se se desavalo kada je bila Banjska, kada je Djilasova lista blokirala sednicu o Kosovu u saradnji sa SNS-SPS. Zasto mislite da postoji tako ocigledna saradnja?

Zato što ljude koji pretežno gledaju N1 i Nova ne interesuje preterano neka vest o Lukašenku, sem možda kada jednom objave da je crkao ili uhapšen, a i to negde između vesti iz biznisa i kulture.

Taj rang bitnosti.
Ne zanima me ni N1 ni Nova ni Djilas, samo me zanima promena vlasti. Zato glasam za najjaci opozicioni blok...

Moze, na svake 4 godine smena
To da smo SAD ili pak Nemacka gde je mandat doduse fiksiran na 8 godina i to max. 2 mandata.

Ali posto smo brdoviti Balkan (tj. produzetak Bliskog Istoka a ne Evropa) gde zakon, pa i sam Ustav ima vrednost manju od papira na kome je istampan i gde su hirovi, kaprici i arbitraze tiranina i despota na celu drzave glavni i jedini zakon, onda mrka kapa. :(

gde su hirovi, kaprici i arbitraze tiranina i despota na celu drzave glavni i jedini zakon, onda mrka kapa. :(
Tako ti je sada u Madjarskoj, Rusiji, Turskoj i Srbiji. Sire Azerbejdzan i slicni. E sad, prvo da vratimo demokratiju..
Dakle moje je da glasam za opoziciju, i to je to. Nek oni misle dalje...

Tako ti je sada u Madjarskoj, Rusiji, Turskoj i Srbiji. Sire Azerbejdzan i slicni. E sad, prvo da vratimo demokratiju..
Dakle moje je da glasam za opoziciju, i to je to. Nek oni misle dalje...
Cak i da se to kojim slucajem desi, institucije su razbucane do temelja, mada ni pre 2012. nisu bile Bog zna sta.

P.S. A ovi u boji nisu Evropa cak ni u sirem smislu.

Autroska tema

Idite na n1 i novu s, reci nema o kritici Lukasenka prema vlasti u Srbiji zbog uvodjenja sankcija Beloriji od strane vlasti SNS-SPS. Isto se se desavalo kada je bila Banjska, kada je Djilasova lista blokirala sednicu o Kosovu u saradnji sa SNS-SPS. Zasto mislite da postoji tako ocigledna saradnja?
Rade za iste gazde.
Što bi smanjivali rejting svom agentu?

Back