Zasto Djilas jos nije uhapsen posto je ukrao 719 miliona eura od naroda?!

Nikita Kulganov

Buduća legenda
Poruka
32.403
Aca Parizer vec 10.godina prica kako je Djilas pokrao 719 miliona eura od naroda. Na svim televizijama sa nacionalnom frekvencijom trabanti Aca Parizera svakodnevno pricaju kako je Djilas ukrao 719 miliona eura, i da je te pare sakrio na racunima u bankama Vatikana, Atlantide, Artantika, Jupitera....
Bokan pre neki dan na Pinku ili Hepiju kaze Djilas je ukrao narodne pare, i postoje dokaze. Kada je Aca Parizer upitan zasto Djilas nije uhasen za kradju, a Parizer odgovora nisam ja tuzilac.
Znaci Djilas ukro, a sud ne radi nista.
Odem ja u pravnu pomoc da mi strucna osoba objani sta se radi u ovakvim slucajevima.
Kaze advokatica iz pravne pomoci - Tuzilastvo vrsi istragu i ako ne nadju nikakve dokaze ne mogu da formiraju predmet i da podignu optuznicu, ali ako privatno lice u ovom slucaju Aca Parizer i Bokan imaju dokaze da je Djilas krao, onda te dokazu trebaju da daju tuzilastvu i da ovi vide da li na osnovu tih dokaza moze da se podigne optuznica tj da li je to krivicno delo.
Znaci Aca Parizer ima dokaze protiv Djilasa, a nece da ih da tuzilastvu ?
:think:

maxresdefault.jpg

zzzzz.jpg

Valjda 619 miliona?
Nije moguće da je zaradio još 100 miliona, za vreme našeg prepoštenog Vrhovnog komadanta?
Odgovor na pitanje:
Iz istog razloga iz kojeg Dosmanlije nisu uhapsile nikog iz Miloševićevog režima, kao što ni ovi novi koji dodju posle Vučića - neće hapsiti nikog iz njegove bande, a dobar deo će se udomiti baš u toj novoj vlasti.

Да би био успешан,послован Човек ти мораш да будеш у Дослуху Са Властима.
Ту и тамо оставе неког на миру..типа оног Лутовца или оног из Севојна да би се пред Странцима одржало привидно нАЛИЧЈЕ неке "демократије".

На овогодишњем том неком Самиту "Клуба Привредника" на Копу(по речима тог из Севојна...заборавио му име),каже Човек да се није појавио Ниједан Министар.
Зашто?
па сваки наш Министар је аналфабета..он не зна шта да прича са њима и тако ескивира Скуп да се не бламира :lol:

Aca Parizer vec 10.godina prica kako je Djilas pokrao 719 miliona eura od naroda. Na svim televizijama sa nacionalnom frekvencijom trabanti Aca Parizera svakodnevno pricaju kako je Djilas ukrao 719 miliona eura, i da je te pare sakrio na racunima u bankama Vatikana, Atlantide, Artantika, Jupitera....
Bokan pre neki dan na Pinku ili Hepiju kaze Djilas je ukrao narodne pare, i postoje dokaze. Kada je Aca Parizer upitan zasto Djilas nije uhasen za kradju, a Parizer odgovora nisam ja tuzilac.
Odem ja u pravnu pomoc da mi strucna osoba objani sta se radi u ovakvim slucajevima.
Kaze advokatica iz pravne pomoci - Tuzilastvo vrsi istragu i ako ne nadju nikakve dokaze ne mogu da formiraju predmet i da podignu optuznicu, ali ako privatno lice u ovom slucaju Aca Parizer i Bokan imaju dokaze da je Djilas krao, onda te dokazu trebaju da daju tuzilastvu i da ovi vide da li na osnovu tih dokaza moze da se podigne optuznica tj da li je to krivicno delo.

Pogledajte prilog 1433936
Pogledajte prilog 1433937
Za sve te napade vucka na Djilasa je drzava platila velike penale na sudu,jer vucko nista nije dokazao sta je govorio o Djilasu,a o vuckovoj kradji ce se tek pricati.

Nece bas bit bajki,kada vucko ode sa vlasti.
Veruj mi, vladaće doživotno i otići tako da niko neće ni jedne reći o njegovoj vladavini i njegovim lopovlucima.
Misliš da bi zapadnjaci voleli da se zna - koga je Hil (& comp) tapšao po ramenu, kada bi se povela istraga o političkim ubistvima, Ritopeku i sl?

Za sve te napade vucka na Djilasa je drzava platila velike penale na sudu,jer vucko nista nije dokazao sta je govorio o Djilasu,a o vuckovoj kradji ce se tek pricati.
И сви смо већ заборавили да је Држава платила 30 Милиона Евра Мишковићу Обештећења због неоснованох Хапшења и Притвора,
и то све због осионе Самовоље

Poslednja izmena od moderatora:
И сви смо већ заборавили да је Држава платила 30 Милиона Евра Мишковићу Обештећења због неоснованох Хапшења и Притвора,
и то све због осионе Самовоље
E, izvini:
Vučić je hapsio, a oslobadjalo je nazavisno sudstvo.
Kakve veze on, mučenik, ima sa sudskim odlukama?

Poslednja izmena od moderatora:

Pogledajte prilog 1433936
Pogledajte prilog 1433937
.
Недостављањем доказа о лоповлуку Ђиласа, које сам апсолутно сигуран да поседује, Паризер постаје саучесник у овој нечувеној пљачки државног новца.

.

.Недостављањем доказа о лоповлуку Ђиласа, које сам апсолутно сигуран да поседује, Паризер постаје саучесник у овој нечувееној пљачки државног новца.
Naravno da poseduje - pa ne bi neko sa mesta Predsednika jedne države, gradjanina svoje zemlje nazivao lopovom, a da nema dokaza.
To je nezamislivo.

Naravno da poseduje - pa ne bi neko sa mesta Predsednika jedne države, gradjanina svoje zemlje nazivao lopovom, a da nema dokaza.
To je nezamislivo.
.
Ако непосредно након те изјаве не уследи хапшење и истрага, треба да одговара за клевету, односно моментално поднесе оставку на место на које је изабран вољом грађана Србије.

.

E, izvini:
Vučić je hapsio, a oslobadjalo je nazavisno sudstvo.
Kakve veze on, mučenik, ima sa sudskim odlukama?
Zato sto je lazov i terao sudstvo posto poto da okrive Miskovica,ali mu nije uspelo.Tako je prosao i on i Zeljko Mitrovic protiv Djilasa.Djilasov deda je bio bogat covek,to nastavio njegov otac,pa ostalo njemu i on nastavio sa tim poslocima koje mu je deda ostavio,a sta je vucko radio,sem sto je napadao druge.Od kako znam za njega,bavi se politikom a nista drugo nije radio.Lazov,ludak.Pogledaj malo snimke na Y.T. iz '90-ih,pa vidi ko je i sta bio sa Seseljem.

Zato sto je lazov i terao sudstvo posto poto da okrive Miskovica,ali mu nije uspelo.
Jeste, baš se polomio da optuži Miškovića.
Njemu je bilo bitno samo da to bude udarna vest u drugom TV dnevniku, a obeštećenje zbog protivpravnog hapšenja će ionako platiti glupi narod, upravo oni koji i dan danas pričaju: "ej, al' uhapsio Miškovića".
Tako je prosao i on i Zeljko Mitrovic protiv Djilasa.Djilasov deda je bio bogat covek,to nastavio njegov otac,pa ostalo njemu i on nastavio sa tim poslocima koje mu je deda ostavio,a sta je vucko radio,sem sto je napadao druge.Od kako znam za njega,bavi se politikom a nista drugo nije radio.Lazov,ludak.Pogledaj malo snimke na Y.T. iz '90-ih,pa vidi ko je i sta bio sa Seseljem.
Djilas je poznati preduzetnik, naročito od kada je zajahao vlast.
Nekako ta vlast čudesno omogućuje čoveku da dobije izvanredan uvid u ekonomske tokove i odjednom svi postaju stručnjaci za ekonomiju i Tajkuni.
Tako je Čeda prašak došao na vlast u pocepanim patikama i farmericama, a onda doživeo prosvetljenje pa postao vlasnik nekoliko firmi (sad, što ih je posle sprcao - treba da zahvali svom hobiju, crtanju).

.
Ако непосредно након те изјаве не уследи хапшење и истрага, треба да одговара за клевету, односно моментално поднесе оставку на место на које је изабран вољом грађана Србије.

.
Nekako mi se čini da je izmedju njega i Djikija onaj odnos: "ti ćuti o ovcama, ja ću ćutati o ćerkama".

Jeste, baš se polomio da optuži Miškovića.
Njemu je bilo bitno samo da to bude udarna vest u drugom TV dnevniku, a obeštećenje zbog protivpravnog hapšenja će ionako platiti glupi narod, upravo oni koji i dan danas pričaju: "ej, al' uhapsio Miškovića".

Djilas je poznati preduzetnik, naročito od kada je zajahao vlast.
Nekako ta vlast čudesno omogućuje čoveku da dobije izvanredan uvid u ekonomske tokove i odjednom svi postaju stručnjaci za ekonomiju i Tajkuni.
Tako je Čeda prašak došao na vlast u pocepanim patikama i farmericama, a onda doživeo prosvetljenje pa postao vlasnik nekoliko firmi (sad, što ih je posle sprcao - treba da zahvali svom hobiju, crtanju).
Ne branim Cedu ni malo,ali on nije vlasnik nicega.Sve je to nasledila njegova zena,a Djilasevi su od ranije bogatasi.Malo potrazi pa ces videti.To je vucku i krivo sto ovaj ima pare,a nista mu ne moze,pa kad god mu je muka on mora da ga uzme usta,jer ne zna sta drugo da kaze i da slaze narodu.

Back