Zasto Djilas i njegova lista podrzavaju SNS-SPS u izdaji Kosova?

Akset

Zainteresovan član
Poruka
484
Autorska tema

Djilas i Vucic se takmice u tome ko je manji i veci lopov. I tu se cela razlika zavrsava. Podelili su medijsku scenu u Srbiji, jos kada su Tadic i Djilas stvarali SNS 2008-09. Narod ko narod, dodje umoran sa posla i ne razmislja o tome. Medjutim po nacionalnim pitanjima poput Kosova, Djilas i Vucic se ne razlikuju. Vucic je vec podaleko otisao u puzajucoj izdaji Kosova. Poslednja katastrofa u Banjskoj je to samo do kraja ogolila. Prvi koji je podrza Vucica u tome je Dragan Djilas. To je toliko islo da je Djilasova lista blokirala sednicu o Kosovu i Metohiji zajedno sa SNS.

Da li mislte da se narod moze jednom probudite i videti sta se desava?

Autorska tema

Djilas i Vucic se takmice u tome ko je manji i veci lopov. I tu se cela razlika zavrsava. Podelili su medijsku scenu u Srbiji, jos kada su Tadic i Djilas stvarali SNS 2008-09. Narod ko narod, dodje umoran sa posla i ne razmislja o tome. Medjutim po nacionalnim pitanjima poput Kosova, Djilas i Vucic se ne razlikuju. Vucic je vec podaleko otisao u puzajucoj izdaji Kosova. Poslednja katastrofa u Banjskoj je to samo do kraja ogolila. Prvi koji je podrza Vucica u tome je Dragan Djilas. To je toliko islo da je Djilasova lista blokirala sednicu o Kosovu i Metohiji zajedno sa SNS.

Којим актом су Ђилас и његова листа подржали СНС у издаји?

Autorska tema

Поступа по оној народној: ,,Ако не можеш да га победиш, придружи му се''!

Није Ђилас потписивао ни вашингтонски ни бриселски Споразум него је то урадио ова,актуелна Гњида.
То око ВЕЛЕИЗДАЈЕ ОВЕ,
има САМИ ДА сносите Одговорност ЗА КАЗНУ која Вам се приближава.

Нема оно--па нисам само ја,мајке Ми---.:cool:

Није Ђилас потписивао ни вашингтонски ни бриселски Споразум него је то урадио ова,актуелна Гњида.
То око ВЕЛЕИЗДАЈЕ ОВЕ,
има САМИ ДА сносите Одговорност ЗА КАЗНУ која Вам се приближава.

Нема оно--па нисам само ја,мајке Ми---.:cool:
Pa bas zato i nece da izgube izbore.

Ograni vlasti nisu otisli sa severa. To je predao zuti-napredni kartel od 2008 do danas. Zato ste osnivali SNS, vi kao zutica.

Tadić jeste žešće zgovnao situaciju oko Kosova ali je Vučić taj koji je povukao naše gradonačelnike sa severa. Za gubitak Kosova su najveći krivci trio Sloba-Tadić-Vučić. Tim redosledom. Đilas nema nikakve veze sa time.

Autorska tema

Народ је одавно будан, само неће нико у рат, да гине и да губи здравље, посебно не желе у рат да иду без савезника, док шипци имају најмоћније западне силе иза леђа.
У рат се иде када шипци буду остављени на цедилу, а ми имамо подршку неке силе ... до тада мир брате мир, а испод жита оштри ножеве.

Tadić jeste žešće zgovnao situaciju oko Kosova ali je Vučić taj koji je povukao naše gradonačelnike sa severa. Za gubitak Kosova su najveći krivci trio Sloba-Tadić-Vučić. Tim redosledom. Đilas nema nikakve veze sa time.
Кад издајник дође на власт, он постаје националиста, тако је било са Тадићем, а тек прави пример је Додик, који је постао најтврђи играч, највећи путинофил и највећи националиста на Балкану.
Међутим, када на власт дођу националисти, онда они постају издајници, јер имају тај патриотски кредит, па им залуђени народ верује док пред њиховим очима врше издају КиМ, већу него икада, да у поређену са њима Тадић је патриота.

Народ је одавно будан, само неће нико у рат, да гине и да губи здравље, посебно не желе у рат да иду без савезника,
Знаш како....
Неке савезнике мораш сам да заслужиш.
А Савезници,РОД НАШ ,нам се сами нуде...
а Ми их званично заборавили,тј. са неког Званичног Нивоа.
Ел би ти онда мењао:
Савезнике
или
Званични Ниво(Врхушку)
?

Знаш како....
Неке савезнике мораш сам да заслужиш.
А Савезници,РОД НАШ ,нам се сами нуде...
а Ми их званично заборавили,тј. са неког Званичног Нивоа.
Ел би ти онда мењао:
Савезнике
или
Званични Ниво(Врхушку)
?
Ако мислиш на Русе, ми чекамо њих још од времена Слобе, па су допустили да нас НАТО бомбардује и окупира КиМ. Онда креће криза са РС, где су Путинови Руси такође нас пустили низ воду и дозволили да се РС разбија.
Па је исламска тзв.држава Косово прогласила независност, а Русија опет ништа не чини и тако до данашњег дана.
Увек неки изговори, али ја се не жалим на Русе, јер одговорност сноси само Путин, као и његов претходник.

Народ је одавно будан, само неће нико у рат, да гине и да губи здравље, посебно не желе у рат да иду без савезника, док шипци имају најмоћније западне силе иза леђа.
У рат се иде када шипци буду остављени на цедилу, а ми имамо подршку неке силе ... до тада мир брате мир, а испод жита оштри ножеве.

Albanci nisu imali saveznike u psolednje vreme, uvedene su im restriktivne mere.
Jos jedan los spin Djilas-SNS-SPS kuhinje

Back