Зашто дио Срба одбацује Србе из Црне Горе ?

Еби га...ја ово не могу да разумем...
Значи....моји преци потичу негде из Црне горе....
дошли у Србију преко Босне бежећи од крвне освете.....
и ја треба да се изјашњавам као...СРБОЦРНОГОРАЦБОСАНАЦ....
:per: :per: :per:

еуропејац:mrgreen:
 
Примјетио сам да дио форумаша има некакво неповјерење према мени и да ми повремено пребацује због поријекла... и на другом, неполитичком форуму сам примјетио сличну појаву...зашто су у очима неких Срба, Срби из ЦГ исто што и тзв. "Дукљани", Албанци, Хрвати...лично сам молио неке људе да гласају за СЦГ када је био референдум, цимао их и да гласају на предсејдничким и парламентарним изборима за српске странке...а опет и мене и многе Србе родом из ЦГ, сматрају за Дукљане. Зашто, драге сестре Српкиње и браћо Срби ? :(

pa jel moguće da nisi primetio da nisu svi ljudi dovoljno bistri?
 
Еби га...ја ово не могу да разумем...
Значи....моји преци потичу негде из Црне горе....
дошли у Србију преко Босне бежећи од крвне освете.....
и ја треба да се изјашњавам као...СРБОЦРНОГОРАЦБОСАНАЦ....
:per: :per: :per:

Не треба, наравно - и моји су пре много много година исто због крвне освете збрисали на тромеђу Србије, ЦГ и Босне и били ГРАНИЧАРИ и спавали са ножем у зубима... и носили овчије кожухе...АЛИ ЈА САМ ДАНАС САМО СРБИН - А И ТИ СИ ДАНАС САМО СРБИН ИСТО... зато се у толико тога и слажемо у дискусијама ... али Срби из ЦГ су И ЦРНОГОРЦИ и зашто им то спутавати као и било коме другом........ АЛООООООО......... СЛОБОДА ЈЕ БРЕ........ НЕКА СВАКО СЛОБОДНО КАЖЕ И ШТА ЈЕ И КО ЈЕ И ОД КОЈИХ ЈЕ..........
 
Mislim da nas nije briga jer kako neko rece treba se na kraju krajeva odluciti sta si ili jedno ili drugo jer ti koji sebe nazivaju CRNOGORCIMA su se klasificirali kao ogorceni neprijatelji SRBSTVA,zato kad neko kaze ja sam CG vec nam je pun ku*** da vise razmisljamo ko je vec radi tih kao sto kazes 45% mi necemo vise da razmisljamo vec odmah klasifikujemo protivnika ali moras da znas da ce vas biti svake godine jos manje jer upravo kao sto neko rece ili tamo ili vamo i naravno cija livada toga i ovce,drago nam je znati ali nas neinteresuje,mozda je greska sta ga ja znam ali to je istina.Srbin je SRBIN pa ma gde on bio i ma kojim dijalektom govorio/govorijo.A sve ovo drugo je se dokazalo u poslednjih 100 godina kao lazni/e braca,prijatelji,komsije,familija itd. sve su to neprijatelji SRBSTVA.E posto smo dovoljno iskusili sad je red da okrenemo pricu.
 
Примјетио сам да дио форумаша има некакво неповјерење према мени и да ми повремено пребацује због поријекла... и на другом, неполитичком форуму сам примјетио сличну појаву...зашто су у очима неких Срба, Срби из ЦГ исто што и тзв. "Дукљани", Албанци, Хрвати...лично сам молио неке људе да гласају за СЦГ када је био референдум, цимао их и да гласају на предсејдничким и парламентарним изборима за српске странке...а опет и мене и многе Србе родом из ЦГ, сматрају за Дукљане. Зашто, драге сестре Српкиње и браћо Срби ? :(

veliko je nepoverenje Srba prema Crnogorcima danas narocito sto su priznali nezavisno Kosovo
steta velika, a Amerika i EU stoji iza svega sto se desilo, sto smo se rascepili i kao SCG i kao YU
 
Примјетио сам да дио форумаша има некакво неповјерење према мени и да ми повремено пребацује због поријекла... и на другом, неполитичком форуму сам примјетио сличну појаву...зашто су у очима неких Срба, Срби из ЦГ исто што и тзв. "Дукљани", Албанци, Хрвати...лично сам молио неке људе да гласају за СЦГ када је био референдум, цимао их и да гласају на предсејдничким и парламентарним изборима за српске странке...а опет и мене и многе Србе родом из ЦГ, сматрају за Дукљане. Зашто, драге сестре Српкиње и браћо Срби ? :(

Vodecemo na popisu kako ce se Srbi iz CG izjasniti.
 
U Crnoj Gori Srbi nisu starosjedeoci, nego su po političkim osnovama naseljavani po Crnoj Gori, isto kao i Albanci na Kosovu. Crnogorci nijesu Srbi ali bi Srbi voljeli da su Crnogorci.
Kakve gluposti...da li se drogiraš izduvnim gasovima pre nego što počneš da škrabaš po forumu?Šta ćeš ti u Beogradu?Kakva prljavština te je donela?
 
Vodecemo na popisu kako ce se Srbi iz CG izjasniti.
Прошли пут је било 32 % Срба, процјене су да ће следећи пут Срба бити незнатно више. Видјећемо, биће занимљиво...

Иначе, апропо коментара, Срби из ЦГ јесу мало поноснији људи и Црна Гора јесте њихова држава, српски народ њихов, а Србија братска држава.
То што смо Срби, не значи да ћемо се Црне Горе одрећи, одричемо се само СДПоваца и Кривокапићеваца у власти...
 
Прошли пут је било 32 % Срба, процјене су да ће следећи пут Срба бити незнатно више. Видјећемо, биће занимљиво...

Иначе, апропо коментара, Срби из ЦГ јесу мало поноснији људи и Црна Гора јесте њихова држава, српски народ њихов, а Србија братска држава.
То што смо Срби, не значи да ћемо се Црне Горе одрећи, одричемо се само СДПоваца и Кривокапићеваца у власти...
E....по овоме се разликујете....
Србија је за Србе из Босне, Хрватске, Македоније, Словеније....
из свих земаља света....
МАТИЧНА ДРЖАВА
За вас је братска...Еби га... :per: :per: :per:
 
E....по овоме се разликујете....
Србија је за Србе из Босне, Хрватске, Македоније, Словеније....
из свих земаља света....
МАТИЧНА ДРЖАВА
За вас је братска...Еби га... :per: :per: :per:
Tačno.Ne možeš da budeš dobrodošao ako dođeš i ovamo i dovedeš rođački mafijaški klan.To može u brdima.I šiptari to praktikuju.
 
Примјетио сам да дио форумаша има некакво неповјерење према мени и да ми повремено пребацује због поријекла... и на другом, неполитичком форуму сам примјетио сличну појаву...зашто су у очима неких Срба, Срби из ЦГ исто што и тзв. "Дукљани", Албанци, Хрвати...лично сам молио неке људе да гласају за СЦГ када је био референдум, цимао их и да гласају на предсејдничким и парламентарним изборима за српске странке...а опет и мене и многе Србе родом из ЦГ, сматрају за Дукљане. Зашто, драге сестре Српкиње и браћо Срби ? :(

Zato što si ti od onih koji teže ujedinjenju Srbije i CG. Nije da vas ne volimo, ali ne moramo zbog toga da imamo isti novčanik i da opet slušamo kako je nas 8 miliona poreklom od 500 000 Crnogoraca, kako nas vi spašavate od .........pojma nemam čega, kako bismo propali da nije CG, kako su svi najuspešniji Srbi u stvari Crnogorci, kako............dosta je bilo...svako na svoju stranu, tako je odlučila većina Crnogoraca i svima dobro.;)
 
Не обраћај пажњу, Србине - ТИ ШТО ОДБАЦУЈУ НАШУ БРАЋУ СРБЕ ИЗ ЦГ НИјеСУ СРБИ - НО јЕВРОПЉАНИ... то су продане душе који са истом жестином мрзе и Србе из Србије И СРБЕ МА ГДЕ ОНИ БИЛИ... Нема тог Србина који би одбацио браћу Црногорце-Србе..:cool:

To je potpuno tacno niko ovde ne odbacuje Srbe koji zive u CG vec nam je dosta ovih nasih nadmenih Crnogoraca koji se dice Crnom gorom a najradije zive u BG najcesce na rukovodecim polozajima.
Posebno cenim Crnogorce koji su se izjasnili da su Srbi kao sto u stvari i jesu a sve ostalo u CG su Milovi podanici i sluge jer im to trenutno najvise odgovara zbog licne egzistencije.
 
Zato što si ti od onih koji teže ujedinjenju Srbije i CG. Nije da vas ne volimo, ali ne moramo zbog toga da imamo isti novčanik i da opet slušamo kako je nas 8 miliona poreklom od 500 000 Crnogoraca, kako nas vi spašavate od .........pojma nemam čega, kako bismo propali da nije CG, kako su svi najuspešniji Srbi u stvari Crnogorci, kako............dosta je bilo...svako na svoju stranu, tako je odlučila većina Crnogoraca i svima dobro.;)
Ovde su upropastili i pokrali sve što su mogli.Nema više.
 
Zato što si ti od onih koji teže ujedinjenju Srbije i CG. Nije da vas ne volimo, ali ne moramo zbog toga da imamo isti novčanik i da opet slušamo kako je nas 8 miliona poreklom od 500 000 Crnogoraca, kako nas vi spašavate od .........pojma nemam čega, kako bismo propali da nije CG, kako su svi najuspešniji Srbi u stvari Crnogorci, kako............dosta je bilo...svako na svoju stranu, tako je odlučila većina Crnogoraca i svima dobro.;)

I ovde ima dosta istine.
 
To je potpuno tacno niko ovde ne odbacuje Srbe koji zive u CG vec nam je dosta ovih nasih nadmenih Crnogoraca koji se dice Crnom gorom a najradije zive u BG najcesce na rukovodecim polozajima.
Posebno cenim Crnogorce koji su se izjasnili da su Srbi kao sto u stvari i jesu a sve ostalo u CG su Milovi podanici i sluge jer im to trenutno najvise odgovara zbog licne egzistencije.
То је управо оно што ја говорим...
Свака част тим људима...јер су се тако изјаснили
и ако су били под притиском... Он је СРБИН...а не СРБИН ЦРНОГОРАЦ
:per: :per: :per:
 
Примјетио сам да дио форумаша има некакво неповјерење према мени и да ми повремено пребацује због поријекла... и на другом, неполитичком форуму сам примјетио сличну појаву...зашто су у очима неких Срба, Срби из ЦГ исто што и тзв. "Дукљани", Албанци, Хрвати...лично сам молио неке људе да гласају за СЦГ када је био референдум, цимао их и да гласају на предсејдничким и парламентарним изборима за српске странке...а опет и мене и многе Србе родом из ЦГ, сматрају за Дукљане. Зашто, драге сестре Српкиње и браћо Срби ? :(

Аватар, корисничко име и остали текстови, подеси тако дате легитимишу као Србина у Црној Гори. Ево уместо: Sharing ideas with others... , напиши нешто што упућује на српско порекло. И видећеш да се ствари мењају.
Овако, лако Вас стављамо у исти кош са Монтенегринима. Поготову ако напишеш нешто што има двосмисао. Е, онда долази та несрећа о којој причаш.
 

Back
Top