Zasto devojke-zene prestanu da zavode SVOG muskarca?

  • Začetnik teme CovekPauk
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Peta W.:
Tashana:
Ja nikad ne prestajem da zavodim ni svog , a ni druge muskarce. :p
E,da! To je definitivno pravi odgovor! Ali pitanje koje treba uzvratiti je : Zasto vi,muskarci ,kada dobijete ono sto vam treba,uglavnom izgubite interesovanje za devojku ili i vasa paznja i zavodjenje istih opada munjevitom brzinom?!

Opet generalizacija. Ne mozes ni sve zene ni sve muskarce da strpas u isti kos i da postavljas takva pitanja.
Ako smo nas dvoje ono pravo i ti mene volis i ja tebe volim, ti nikada neces mene prestati da zavodis i moje interesovanje za tobom nikada nece prestati.
 
rdeki:
Peta W.:
Tashana:
Ja nikad ne prestajem da zavodim ni svog , a ni druge muskarce. :p
E,da! To je definitivno pravi odgovor! Ali pitanje koje treba uzvratiti je : Zasto vi,muskarci ,kada dobijete ono sto vam treba,uglavnom izgubite interesovanje za devojku ili i vasa paznja i zavodjenje istih opada munjevitom brzinom?!

Opet generalizacija. Ne mozes ni sve zene ni sve muskarce da strpas u isti kos i da postavljas takva pitanja.
Ako smo nas dvoje ono pravo i ti mene volis i ja tebe volim, ti nikada neces mene prestati da zavodis i moje interesovanje za tobom nikada nece prestati.
Ok,zao mi je sto si to tako shvatio..Nisam mislila da su svi tipovi takvi,ali...Nisu ni sve devojke sklone tome da prestanu da zavode svog tipa,zar ne? :wink: Ovde se radi ili o nekoliko slucajeva..ili o vecini. :)
 
Meni se to desava i stvarno vas pitam: da li mislite ako ste nam "dale" da je to dovoljno i vise ne morate da budete sharmantne, duhovite, vickaste i zavodljive kao kada smo se "muvali" (naravno zalepice mi neka da su muskarci isti, ali... voleo bih da cujem vase misljenje)
kiss

Немају оне нама шта да дају, дајемо ми њима.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top