Zašto devojke uglavnom gledaju starije momke

Nedavno sam razmišljao, mnogo više pažnje i simpatija dobijam od mlađih devojaka, dok moje vršnjakinje ili starije uglavnom ne posvećuju mnogo pažnje nama već traže koju godinu starije momke. Kad bolje pogledam i u većini brakova muškarac je uglavnom stariji, zašto je ovo ovako ?
Stariji izgleda muzevnije, iskusnije, mudrije, bezobraznije u onim stvarima, daje devojkama sigurnost.
 
Nedavno sam razmišljao, mnogo više pažnje i simpatija dobijam od mlađih devojaka, dok moje vršnjakinje ili starije uglavnom ne posvećuju mnogo pažnje nama već traže koju godinu starije momke. Kad bolje pogledam i u većini brakova muškarac je uglavnom stariji, zašto je ovo ovako ?
Traze sigurnost, neko da im resava probleme i da bude pametan, gluposti.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Добро поред материјланог коад старијих нема толико игара вруће хладно...и зајебанције...
Жена која улази у климакс ослобађа свој пун сексуални потенцијал и слаже се са младим момком који то може пратити..
Млађа жена од старијег мушкарца може осетити више пажње и љубави и испуњење сексуалних фантазија , код старијих ту нема срамоте нити препричавања.

Код млађих је ипак ако нисам испричао свима као да нисам ни хебао.....
 
Nedavno sam razmišljao, mnogo više pažnje i simpatija dobijam od mlađih devojaka, dok moje vršnjakinje ili starije uglavnom ne posvećuju mnogo pažnje nama već traže koju godinu starije momke. Kad bolje pogledam i u većini brakova muškarac je uglavnom stariji, zašto je ovo ovako ?
To je normalni zivotni performans. One brze odrtave pa ne valja da su starije od muza
 
Nedavno sam razmišljao, mnogo više pažnje i simpatija dobijam od mlađih devojaka, dok moje vršnjakinje ili starije uglavnom ne posvećuju mnogo pažnje nama već traže koju godinu starije momke. Kad bolje pogledam i u većini brakova muškarac je uglavnom stariji, zašto je ovo ovako ?
zato što su stariji muškarci:

- zaposleni, mogu da zasnivaju porodicu
- zreliji
- pružaju sigurnost i stabilnost
- podsećaju ih na očeve
 

Back
Top