Zašto devojke uglavnom gledaju starije momke

Nedavno sam razmišljao, mnogo više pažnje i simpatija dobijam od mlađih devojaka, dok moje vršnjakinje ili starije uglavnom ne posvećuju mnogo pažnje nama već traže koju godinu starije momke. Kad bolje pogledam i u većini brakova muškarac je uglavnom stariji, zašto je ovo ovako ?
To ti se zove devojacka muka....Normalno je da su neiskusne, ali da primecuju da ste zainteresovani, pa kada ste vec tu niste zanimljivi, treba im izazov. S druge strane znaju da nista ne znaju, a posto su vec na daskama i nekome fokus onda je zgodno da izgledaju pametnije uz nekoga kome se vi divite ili ga bar postujete. Sve to znaci da su emotivno i intelektualno nezrele. E, kad sazru na teskim mukama oko 45. onda im maladje odgovara vise iz istog sebicnog razloga, da se osecaju mladje i da se dokazuju u drustvu. Njima ste vi najmanje vazni, vaznije im je sta misli neka tetka nego sta ti mislis, pa su ceo zivot na daskama koje zivot znace.
Medjutim, ako tebe to ne bi interesovalo vec samo ono sto je tebi vazno i budes uporan u tome, malo koja ima dobru odbranu, jer je slabija.
 
Nedavno sam razmišljao, mnogo više pažnje i simpatija dobijam od mlađih devojaka, dok moje vršnjakinje ili starije uglavnom ne posvećuju mnogo pažnje nama već traže koju godinu starije momke. Kad bolje pogledam i u većini brakova muškarac je uglavnom stariji, zašto je ovo ovako ?

Zato što u reproduktivnom dobu ima mnogo više muškaraca od žena. A u dobu kada one postanu većina gledaju i mlađe, ali ih niko neće.😉
 
Nedavno sam razmišljao, mnogo više pažnje i simpatija dobijam od mlađih devojaka, dok moje vršnjakinje ili starije uglavnom ne posvećuju mnogo pažnje nama već traže koju godinu starije momke. Kad bolje pogledam i u većini brakova muškarac je uglavnom stariji, zašto je ovo ovako ?
Ma bezobrazne su, vole starije makar sat vremena, samo da je stariji...
I sad jadni muskarci nema dobiju stariju, jer su od nje mladji..
 
Nedavno sam razmišljao, mnogo više pažnje i simpatija dobijam od mlađih devojaka, dok moje vršnjakinje ili starije uglavnom ne posvećuju mnogo pažnje nama već traže koju godinu starije momke. Kad bolje pogledam i u većini brakova muškarac je uglavnom stariji, zašto je ovo ovako ?
jel ima neka statistika ili si samo razmišljao?
 
Nedavno sam razmišljao, mnogo više pažnje i simpatija dobijam od mlađih devojaka, dok moje vršnjakinje ili starije uglavnom ne posvećuju mnogo pažnje nama već traže koju godinu starije momke. Kad bolje pogledam i u većini brakova muškarac je uglavnom stariji, zašto je ovo ovako ?
Нису оне заинтересоване за тебе, него су заинтересоване да се осећају пожељно.
 

Back
Top