Quantcast

Zašto devojke uglavnom gledaju starije momke

Belgradeboy

Aktivan član
Poruka
1.883
Nedavno sam razmišljao, mnogo više pažnje i simpatija dobijam od mlađih devojaka, dok moje vršnjakinje ili starije uglavnom ne posvećuju mnogo pažnje nama već traže koju godinu starije momke. Kad bolje pogledam i u većini brakova muškarac je uglavnom stariji, zašto je ovo ovako ?
Stariji izgleda muzevnije, iskusnije, mudrije, bezobraznije u onim stvarima, daje devojkama sigurnost.

S-R-E-B-R-A

Zainteresovan član
Poruka
422
Nedavno sam razmišljao, mnogo više pažnje i simpatija dobijam od mlađih devojaka, dok moje vršnjakinje ili starije uglavnom ne posvećuju mnogo pažnje nama već traže koju godinu starije momke. Kad bolje pogledam i u većini brakova muškarac je uglavnom stariji, zašto je ovo ovako ?
Traze sigurnost, neko da im resava probleme i da bude pametan, gluposti.

Poslednja izmena od moderatora:

NickFreak

Veoma poznat
Poruka
10.722
Добро поред материјланог коад старијих нема толико игара вруће хладно...и зајебанције...
Жена која улази у климакс ослобађа свој пун сексуални потенцијал и слаже се са младим момком који то може пратити..
Млађа жена од старијег мушкарца може осетити више пажње и љубави и испуњење сексуалних фантазија , код старијих ту нема срамоте нити препричавања.

Код млађих је ипак ако нисам испричао свима као да нисам ни хебао.....

sinnke

Buduća legenda
Poruka
32.452
To je normalni zivotni performans. One brze odrtave pa ne valja da su starije od muza

Visociji

Aktivan član
Poruka
1.026
zato što su stariji muškarci:

- zaposleni, mogu da zasnivaju porodicu
- zreliji
- pružaju sigurnost i stabilnost
- podsećaju ih na očeve

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.