Quantcast

Zašto devojke uglavnom gledaju starije momke

Vasilij Zajcev

Veoma poznat
Poruka
13.394
Познавао сам једну девојку, моја генерација.

Увек је пуцала на доста старије мушкарце, када смо били у раним 20-им гањала је бар 8-9 година старије, правдајући тај потез чињеницом да су момци наше генерације још увек незрели и неспремни за озбиљну везу, шта год то њој значило.

Резултат тог хира је било константно лутање, неколико неславних авантура од којих је једна била жешћи крип, ал' нећу препричавати јавно.

Manastirka

Iskusan
Poruka
6.503
A na mene ne. Sve mislim da pare ljude kvare, kad je neko kintaš steknem često utisak i da je psiho. Možda grešim.
To su stereotipi! Ne kvare ljude pare,nego su pokvareni! Ko je pokvaren, taj je bedan i sa parama i bez njih. I obrnuto.
Možda imaš taj utisak jer u zemlji kakva je Srbija, uglavnom bednici i imaju para.
Ništa lovi ne fali...sve je to do ljudi!

Eurus

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.705
To su stereotipi! Ne kvare ljude pare,nego su pokvareni! Ko je pokvaren, taj je bedan i sa parama i bez njih. I obrnuto.
Možda imaš taj utisak jer u zemlji kakva je Srbija, uglavnom bednici i imaju para.
Manastirka, priznaj...

Ono kad pljuckaš po ženama, da vole isključivo muškarce sa novcem.. je l da da si to zapravo ti, ti voliš lovatore?

Milan od Gruze

Buduća legenda
Poruka
39.939
Ne volim ih samo ja. Sve žene koje lično poznajem ih vole!Samo, ne vidim šta tu ima loše?
Manastirka:

Da li je vredno zbog para biti sa bednikom?
Da nema tu nesto lose?

Manastirka

Iskusan
Poruka
6.503
Drago mi je da sam ti sad školski, takoreći frojdovski, razrešila konflikt. Sad možeš ići okolo i bez stida govoriti da voliš lovatore.
Ja stvarno ne razumem šta je stidno u tome?Ne privlače me "apoloni", kojima je majka priroda podarila lepotu, pa misle da su k'o takvi bogom dani. Osim što su "magnet"za žene kojima takvi trebaju zbog sujete. Čoveku koji je sposoban da zaradi novac, ne fali ništa! Pod uslovom da nije kriminalac i ološ.

Eurus

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.705
Ja stvarno ne razumem šta je stidno u tome?Ne privlače me "apoloni", kojima je majka priroda podarila lepotu, pa misle da su k'o takvi bogom dani. Osim što su "magnet"za žene kojima takvi trebaju zbog sujete. Čoveku koji je sposoban da zaradi novac, ne fali ništa! Pod uslovom da nije kriminalac i ološ.
Pa ništa nije stidno, ženo Božija!

Nego si ti okolo išla i napadala žene, jer si potiskivala tu osobinu kod sebe.

To je kao kad ja ne želim sebi da priznam da volim lepe muškarce (volim), pa idem okolo i napadam žene koje vole lepe muškarce da su površne i da je unutrašnja lepota jedina bitna.
Tako i ti isto, samo za novac.

Sve je u redu, samo je trebalo u startu da priznaš da si to ti. Ti si te žene koje pljuješ.
To se valjda u psihologiji zove projekcija, ali ne bih znala za sigurno, nisam školovala.

Manastirka

Iskusan
Poruka
6.503
Pa ništa nije stidno, ženo Božija!

Nego si ti okolo išla i napadala žene, jer si potiskivala tu osobinu kod sebe.

To je kao kad ja ne želim sebi da priznam da volim lepe muškarce (volim), pa idem okolo i napadam žene koje vole lepe muškarce da su površne i da je unutrašnja lepota jedina bitna.
Tako i ti isto, samo za novac.

Sve je u redu, samo je trebalo u startu da priznaš da si to ti. Ti si te žene koje pljuješ.
Verovatno sam mislila na klasične sponzoriše. Žene koje ništa ne rade i jure lovatore.To je smešno, do te mere da je u rangu fenomena!

Manastirka

Iskusan
Poruka
6.503
Manastirka:

Da li je vredno zbog para biti sa bednikom?
Da nema tu nesto lose?
Naravno da nije. Ali nisu svi ljudi koji imaju novac po defoltu bednici.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.