Zašto devojke "trče" za momcima koji ih ignorišu?

E ovako, pazite sad ovu sapunicu:


Drug i ja smo otišli sa jednom devojkom do kafića, prvi put, što znači da se nismo poznavali od ranije. I sad na putu do tamo, on meni kaže da bi voleo da bude sa njom, i ja kažem dobro nema problema.
I stignemo mi tamo, upoznamo se, ispričamo se, i raziđemo se. E sad dok smo bili tamo ja sam se trudio da budem odbojan, gledao sam u telefon, i nisam mnogo pričao, a drug se ubio od pričanja i zasmejava, i udeljuje komplimente, i nmp ni ja šta sve, ali vidim da se trudi. Posle dva dana ona mene pozove da izađemo sami, i ja reko kao stvarno imam nekih obaveza, eto pitaj Jovana (drug), možda on može, i ona kaže dobro ajde.. I ja ga nazovem i kažem eto sredio sam da budete sami, sad je tvoja prilika, i on kaže super.. Sutradan me zove i kaže da je upao u taj famozni "friend zone". Kako kaže on je nju pokušao da poljubi, ali ona ga je odgurnula, i rekla kao izvini, ali ja tebe gledam kao jako dobrog prijatelja. Nije prošlo 10 minuta od toga, ona meni opet šalje poruku, pita kad možemo da izađemo, nisam joj ništa odgovorio, i ne znam šta da radim..


E sad ne mora da znači da me ona želi, ali sve mi govori da je to, e sad ja iz nekog poštovanja prema tom drugu ne želim da budem sa njom, ali mi nije jasno šta je to privuklo kod mene, a šta je odbilo od njega, npr ja sa njom imam nekih 15 poruka, od toga su 3 moje, i na svaku poruku sam odgovarao tek posle 7-8 sati, a drug ima preko 1000 poruka, i on joj odgovara u roku od 10 sekundi, nije mi jasno zašto devojke ne cene tu pažnju, koju toliko traže.. A to da joj je dobar prijatelj sam odbacio jer se poznaju 3-4 dana, to je verovatno bio najbrži izgovor koji je mogla da smisli u tom trenutku..

Ajde neko iskusan da proba da mi objasni ženski um, i njihov način razmišljanja..

Eeee, jeste. Evo ja sam bio u identičnoj situaciji više puta. Drugar, kao, izađe sa devojkom, ja tu kao pravim društvo, pravim se arogantan, ne obraćam pažnju, gledam u telefon... samo što... - te devojke me nisu fermale 1%! Čak sam im bio antipatičan (sa razlogom). Pa ja sam se sa pojedinim devojkama svojih drugara upoznavao jedno 6 puta. Eto koliko sam bio (ne)primećen.

Pa sad kad tako gledam simpatična mi je, i bio bih sa njom, ali kakav bi ja to bio drug? :neutral:

Trenutno bi mi draže bilo da on bude sa njom, on je malo čudan, vezuje se za ljude koje i jedva da poznaje, posle tuguje mesecima.. :bum:

Jel to znači da on više nema šanse kod nje, jer je ostavio loš utisak svojim brbljanjem?

E, ovde si izgubio moje simpatije! Ma ne seeeeri! Ti kao nisi obraćao pažnju! Ma da, idi pričaj tu priču nekom drugom! Kao "bilo bi mi draže da je sa njim" a posle "pa sviđa mi se, bio bih sa njom". Šmekao si devojku koja se sviđa tvom drugaru. E pa ja, a pazi, ja koji nisam ljubomoran ni trun, bih te oterao u 3 lepe pizzde materine ne zbog te devojke, nije problem devojka, nego zato što si jaje od čoveka! I smrda koji izdaje dobrog drugara i dobrog čoveka zbog jedne vrtiguze koja će da te nasanka kao konjinu! Pa se ti lepo zamisli!
 
Eeee, jeste. Evo ja sam bio u identičnoj situaciji više puta. Drugar, kao, izađe sa devojkom, ja tu kao pravim društvo, pravim se arogantan, ne obraćam pažnju, gledam u telefon... samo što... - te devojke me nisu fermale 1%! Čak sam im bio antipatičan (sa razlogom). Pa ja sam se sa pojedinim devojkama svojih drugara upoznavao jedno 6 puta. Eto koliko sam bio (ne)primećen.
Nemoguće...🤩
Čist bezobrazluk sa ženske strane!
 
nema veze s razmišljanjem ni sa ponašanjem nego ko joj se više sviđa

ili je on toliko preterao i prepao je da je rešila da napravi gard i još tebe da doda kao odbranu
ili joj se samo ti više sviđaš, tj šta god on radio ili ti radio, dok baš i ti ne preteraš
ne znam asocijalna sam sad dosta

ako ju je trpao sa 1000 poruka hmmm možda joj se nije dopalo ... al šta ga briga naići će neka koja voli :think:
al i vi ste tek na mogućem drugom izlasku, ispade ko da ga je već zaprosila a on se misli da pristane
 
Brao jos ako puse pljugu pa onako iza dima budu jos misteriozniji mislioci
Zar crnogorci nisu najbolji dokaz ili dalmatinci, mame ih naucile da je cutanje zlato (poredeci ih sa glupim ocevima)
i oni cute jadni. Cekaju da im zena sve kaze, a onda donesu mudar zakljucak. Idealni muskarci ( za vecinu zena)
i jos kada joj dosadi dzentlmenski poklanja ono sto je oteo drzeci se svog klana koji odrzavaju zene.
 
Recimo ovako, da mutavi likovi izgledaju intelegentno, jer kriju svoja sranja, pa se to zove mudrost, a zene su radoznale i sve sto mogu da svare svojom glavicom nije vise zanimljivo, pa ovi mutavi ( citaj nezainteresovani, cesto vestacki) izgledaju kao biro za informacije iliti novi nivo igrice.
Jeste,dok ne odrastes i shvatis da je sve to sr.anje.
E onda predjes na novi nivo igrice
 
Zar crnogorci nisu najbolji dokaz ili dalmatinci, mame ih naucile da je cutanje zlato (poredeci ih sa glupim ocevima)
i oni cute jadni. Cekaju da im zena sve kaze, a onda donesu mudar zakljucak. Idealni muskarci ( za vecinu zena)
i jos kada joj dosadi dzentlmenski poklanja ono sto je oteo drzeci se svog klana koji odrzavaju zene.
Ja koliko znam srbi su ti koji sve slušaju žene, trče oko njih, ribaju kupatila, itd. Sa druge strane kod crnogoraca se zna ko je muškarac, žena se ne smije živa čuti. Ne znam za dalmatince, nadam se da su neka zlatna sredina, makar oni.

Ne svidjaju mi se nikakve krajnosti, a ni generalizacija.
 
Ja koliko znam srbi su ti koji sve slušaju žene, trče oko njih, ribaju kupatila, itd. Sa druge strane kod crnogoraca se zna ko je muškarac, žena se ne smije živa čuti. Ne znam za dalmatince, nadam se da su neka zlatna sredina, makar oni.

Ne svidjaju mi se nikakve krajnosti, a ni generalizacija.
Evo ganut sam tolikom sirinom, fala ti ko bratu od ujke...
A dje to zene ne smeju da se cuju? :)
Mislis isto kao sto je crna gora ikad bila normalna pravna drzava? Nikad. Ne kazem da to nije pametno, samo je malo van civilizacije, cak i srpske...iliti bajke za malu decu...
Crnogorsku drzavu i klanove vode zene, to je svakom jasno.
 

Back
Top