Quantcast

Zašto devojke "trče" za momcima koji ih ignorišu?

Mali_Zeko98

Početnik
Poruka
9
Зеко, не зеки молим те, боли тебе ухо за женски њежни мозак, већ тебе НЕКИ ДРУГИ ОРГАН занима, а овде си дошао, само да те ови доконаши охрабре да мазнеш ортаку рибицу.

1. Ако ти је ТОЛИКО добар ортак, прекини СВАКО општење са њом, и крај!
2. Ако је ТОЛИКО добра риба, прекини СВАКО општење са ортаком, и крај!
...
Шта год да изабереш, кајаћеш се.
И највећи јунаци у повести људског рода су испадали љиге и јад и чемер, због пице, па нећеш бити ни први ни последњи!
Цар Давид, Цезар...
...
А она се теби И НЕ СВИЂА РЕАЛНО, тако да изађи из те целе приче, шта год се даље дешавало.
И тај твој друг је БУДАЛА, зове другара на састанак са РИБОМ?!
...
Можда су ти све сместили да те провери какав си? То ти паметнице није пало на памет?
Да јој дао 15еура да те смара СМС порукама, што би те уопште и звао на сасстанак са њом?!
....
Прича је ТОЛИКО ГЛУПА, да врло могуће да је замкица нека у питању, одјеби их ОБОЈЕ!
Јер тако је НАЈБОЉЕ!
Nije da me zanima samo taj organ, toga bar ima na pretek, a ja mogu da budem sa njom i ne moram, jer nisam "lud" za njom. A i meni je bilo čudno što me zvao, al otkud znam reko možda ga je stid ili nešto. Nzm nisam ni pomišljao da je neka nameštaljka, zvuči mi nerealno stvarno . .

Poruka
2.488
Nije da me zanima samo taj organ, toga bar ima na pretek, a ja mogu da budem sa njom i ne moram, jer nisam "lud" za njom. A i meni je bilo čudno što me zvao, al otkud znam reko možda ga je stid ili nešto. Nzm nisam ni pomišljao da je neka nameštaljka, zvuči mi nerealno stvarno . .
Pa da ti zvuči, REALNO ne bi bila nameštaljka? Msm budimo REALNI!

Зоки

Buduća legenda
Poruka
48.272
E ovako, pazite sad ovu sapunicu:

Drug i ja smo otišli sa jednom devojkom do kafića, prvi put, što znači da se nismo poznavali od ranije. I sad na putu do tamo, on meni kaže da bi voleo da bude sa njom, i ja kažem dobro nema problema.
I stignemo mi tamo, upoznamo se, ispričamo se, i raziđemo se. E sad dok smo bili tamo ja sam se trudio da budem odbojan, gledao sam u telefon, i nisam mnogo pričao, a drug se ubio od pričanja i zasmejava, i udeljuje komplimente, i nmp ni ja šta sve, ali vidim da se trudi. Posle dva dana ona mene pozove da izađemo sami, i ja reko kao stvarno imam nekih obaveza, eto pitaj Jovana (drug), možda on može, i ona kaže dobro ajde.. I ja ga nazovem i kažem eto sredio sam da budete sami, sad je tvoja prilika, i on kaže super.. Sutradan me zove i kaže da je upao u taj famozni "friend zone". Kako kaže on je nju pokušao da poljubi, ali ona ga je odgurnula, i rekla kao izvini, ali ja tebe gledam kao jako dobrog prijatelja. Nije prošlo 10 minuta od toga, ona meni opet šalje poruku, pita kad možemo da izađemo, nisam joj ništa odgovorio, i ne znam šta da radim..

E sad ne mora da znači da me ona želi, ali sve mi govori da je to, e sad ja iz nekog poštovanja prema tom drugu ne želim da budem sa njom, ali mi nije jasno šta je to privuklo kod mene, a šta je odbilo od njega, npr ja sa njom imam nekih 15 poruka, od toga su 3 moje, i na svaku poruku sam odgovarao tek posle 7-8 sati, a drug ima preko 1000 poruka, i on joj odgovara u roku od 10 sekundi, nije mi jasno zašto devojke ne cene tu pažnju, koju toliko traže.. A to da joj je dobar prijatelj sam odbacio jer se poznaju 3-4 dana, to je verovatno bio najbrži izgovor koji je mogla da smisli u tom trenutku..

Ajde neko iskusan da proba da mi objasni ženski um, i njihov način razmišljanja..
Drugar ti je ružan ko kuraс i smrdi mu iz usta, nepismen je i nema smisao za humor!

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
140.546
E ovako, pazite sad ovu sapunicu:

Drug i ja smo otišli sa jednom devojkom do kafića, prvi put, što znači da se nismo poznavali od ranije. I sad na putu do tamo, on meni kaže da bi voleo da bude sa njom, i ja kažem dobro nema problema.
I stignemo mi tamo, upoznamo se, ispričamo se, i raziđemo se. E sad dok smo bili tamo ja sam se trudio da budem odbojan, gledao sam u telefon, i nisam mnogo pričao, a drug se ubio od pričanja i zasmejava, i udeljuje komplimente, i nmp ni ja šta sve, ali vidim da se trudi. Posle dva dana ona mene pozove da izađemo sami, i ja reko kao stvarno imam nekih obaveza, eto pitaj Jovana (drug), možda on može, i ona kaže dobro ajde.. I ja ga nazovem i kažem eto sredio sam da budete sami, sad je tvoja prilika, i on kaže super.. Sutradan me zove i kaže da je upao u taj famozni "friend zone". Kako kaže on je nju pokušao da poljubi, ali ona ga je odgurnula, i rekla kao izvini, ali ja tebe gledam kao jako dobrog prijatelja. Nije prošlo 10 minuta od toga, ona meni opet šalje poruku, pita kad možemo da izađemo, nisam joj ništa odgovorio, i ne znam šta da radim..

E sad ne mora da znači da me ona želi, ali sve mi govori da je to, e sad ja iz nekog poštovanja prema tom drugu ne želim da budem sa njom, ali mi nije jasno šta je to privuklo kod mene, a šta je odbilo od njega, npr ja sa njom imam nekih 15 poruka, od toga su 3 moje, i na svaku poruku sam odgovarao tek posle 7-8 sati, a drug ima preko 1000 poruka, i on joj odgovara u roku od 10 sekundi, nije mi jasno zašto devojke ne cene tu pažnju, koju toliko traže.. A to da joj je dobar prijatelj sam odbacio jer se poznaju 3-4 dana, to je verovatno bio najbrži izgovor koji je mogla da smisli u tom trenutku..

Ajde neko iskusan da proba da mi objasni ženski um, i njihov način razmišljanja..
nisam čito, al sam pročito naslov
meni baba rekla jednom "što više juriš brže trči"...
to je valjda tako priroda udesila da što više oblećeš ona se više femka a ako imaš dovoljno hrabrosti i srca i digneš ruke, onda ona tebe

Vasilij Zajcev

Veoma poznat
Poruka
13.049
Tema je valjda autorsko delo, ne pronalazak. A zaštita autorskog dela je neformalna, dakle nema potrebe za nikakvim upravnim postupkom registracije, zakon ga štiti čim nastane.
Па да, уколико је то ауторско дело објављено под покровитељством издавачке куће, што Крстарица није :Д

Примера ради, можеш написати и објавити овде роман за Нобела, а неко ће да копира, објави под издавачком кућом и покупиће сав кредит.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.