Quantcast

Zašto devojke "trče" za momcima koji ih ignorišu?

Mali_Zeko98

Početnik
Poruka
10
E ovako, pazite sad ovu sapunicu:

Drug i ja smo otišli sa jednom devojkom do kafića, prvi put, što znači da se nismo poznavali od ranije. I sad na putu do tamo, on meni kaže da bi voleo da bude sa njom, i ja kažem dobro nema problema.
I stignemo mi tamo, upoznamo se, ispričamo se, i raziđemo se. E sad dok smo bili tamo ja sam se trudio da budem odbojan, gledao sam u telefon, i nisam mnogo pričao, a drug se ubio od pričanja i zasmejava, i udeljuje komplimente, i nmp ni ja šta sve, ali vidim da se trudi. Posle dva dana ona mene pozove da izađemo sami, i ja reko kao stvarno imam nekih obaveza, eto pitaj Jovana (drug), možda on može, i ona kaže dobro ajde.. I ja ga nazovem i kažem eto sredio sam da budete sami, sad je tvoja prilika, i on kaže super.. Sutradan me zove i kaže da je upao u taj famozni "friend zone". Kako kaže on je nju pokušao da poljubi, ali ona ga je odgurnula, i rekla kao izvini, ali ja tebe gledam kao jako dobrog prijatelja. Nije prošlo 10 minuta od toga, ona meni opet šalje poruku, pita kad možemo da izađemo, nisam joj ništa odgovorio, i ne znam šta da radim..

E sad ne mora da znači da me ona želi, ali sve mi govori da je to, e sad ja iz nekog poštovanja prema tom drugu ne želim da budem sa njom, ali mi nije jasno šta je to privuklo kod mene, a šta je odbilo od njega, npr ja sa njom imam nekih 15 poruka, od toga su 3 moje, i na svaku poruku sam odgovarao tek posle 7-8 sati, a drug ima preko 1000 poruka, i on joj odgovara u roku od 10 sekundi, nije mi jasno zašto devojke ne cene tu pažnju, koju toliko traže.. A to da joj je dobar prijatelj sam odbacio jer se poznaju 3-4 dana, to je verovatno bio najbrži izgovor koji je mogla da smisli u tom trenutku..

Ajde neko iskusan da proba da mi objasni ženski um, i njihov način razmišljanja..

cronnin

Iskusan
Moderator
Poruka
5.322
И ја бих исто рекао да не мора да има везе са женским умом. Замисли да си ти изашао и упознао две девојке од којих једна прича 200 на сат и не свиђа ти се, а она симпатична све време седи, ћути и куца поруке.

georgejune

Starosedelac
Poruka
155.792
Zekice... pa ne sviđa joj se tvoj drug nego ti. Ništa tu nije nejasno. Mislim, ženama i devojkama kad se neko ne sviđa, toj može "dubiti i na glavi",ništa ne pomaže. Ova situacija je bzv.ako se i ona tebi sviđa, a'l ti ne misliš ništa s njom zbog druga. Ako ti se ne sviđa, "štbg", dešava se.
Ne isti su obojica nijedan nije apolon drugi gubavac,iskljucivo se loze na nezainteresovane

Mali_Zeko98

Početnik
Poruka
10
Znam...
I trebalo je da se ne izleces...
...sad se mozes izvuci samo ako ti je frend tek tako hteo da zbari nesto, sto mislim da je slucaj...
....razgovaraj s njim i izadji na dejt...
Pa baš, a u početku je bilo kao ajde da proba, al kažem on se lako vezuje, pa kad ga odbije on je još više zavoli :hahaha:.
A pričaću sa njim, ali znam kako će to izgledati, možda će on i reći da nema problema, ali ću mu pasti u očima, a valjda mi je važniji drug, nego neka devojka sa kojom ću kad tad raskinutu.

gost 360768

Buduća legenda
Poruka
27.376
E sad ne mora da znači da me ona želi, ali sve mi govori da je to, e sad ja iz nekog poštovanja prema tom drugu ne želim da budem sa njom, ali mi nije jasno šta je to privuklo kod mene, a šta je odbilo od njega, npr ja sa njom imam nekih 15 poruka, od toga su 3 moje, i na svaku poruku sam odgovarao tek posle 7-8 sati, a drug ima preko 1000 poruka, i on joj odgovara u roku od 10 sekundi, nije mi jasno zašto devojke ne cene tu pažnju, koju toliko traže.. A to da joj je dobar prijatelj sam odbacio jer se poznaju 3-4 dana, to je verovatno bio najbrži izgovor koji je mogla da smisli u tom trenutku..

Ajde neko iskusan da proba da mi objasni ženski um, i njihov način razmišljanja..
- provalila je da si pozer pa hoce da ti da sansu
- seronja si koji se igra sa tudjim emocijama...
- ....ima jos na lageru, ali je red podugacak..:lol:

Poruka
3.342
Зеко, не зеки молим те, боли тебе ухо за женски њежни мозак, већ тебе НЕКИ ДРУГИ ОРГАН занима, а овде си дошао, само да те ови доконаши охрабре да мазнеш ортаку рибицу.

1. Ако ти је ТОЛИКО добар ортак, прекини СВАКО општење са њом, и крај!
2. Ако је ТОЛИКО добра риба, прекини СВАКО општење са ортаком, и крај!
...
Шта год да изабереш, кајаћеш се.
И највећи јунаци у повести људског рода су испадали љиге и јад и чемер, због пице, па нећеш бити ни први ни последњи!
Цар Давид, Цезар...
...
А она се теби И НЕ СВИЂА РЕАЛНО, тако да изађи из те целе приче, шта год се даље дешавало.
И тај твој друг је БУДАЛА, зове другара на састанак са РИБОМ?!
...
Можда су ти све сместили да те провери какав си? То ти паметнице није пало на памет?
Да јој дао 15еура да те смара СМС порукама, што би те уопште и звао на сасстанак са њом?!
....
Прича је ТОЛИКО ГЛУПА, да врло могуће да је замкица нека у питању, одјеби их ОБОЈЕ!
Јер тако је НАЈБОЉЕ!

DiscoScience

Veoma poznat
Poruka
10.998
Sviđaš joj se ti po tvojoj priči. Pričaj sa drugom, ako proceniš da je to OK idi u akciju. U normalnim okolnostima to ne bi bio problem između dvojice drugova. Opet ako mu smeta onda traži drugu devojku.
Nisi ti više ili manje drug ako se smuvaš s njom, ali uzmi u obzir i njegova osećanja pa napravi izbor. Svi u životu prave izbore, ne može i jare i pare.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.